3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Bárpult » állást keres

Témakörök
Hirdetés
állást keres
Lain 2005. máj.. 25.  11:39 13
Pietro mi van munka ugyben?
   
Greg (Reflecting me) 2004. dec.. 10.  04:04 12
Nekem nincs
De miért kell nekem különbséget tennem az internetes napló (blog) és a fórm között.. Ímél, esemes, comment, ememes, minden! Nekem nincs blogom, de mostmár az is kell! Csak én nem a valóságban történteket írnám le, biztos hogy hazudnék. De nem biztos hogy tudnék róla. Nekem nem lesz blogom. Inkább ide íróm hiogy mi történt velem. Most már meghallgattam az összes számot... Nagyon jók. Már nagyon szeretnék Látni Mkainikn Fnait élõ koncert fellépés elóadást. Még nem láttam. Meg blogom sincs. Nekem van ám együttesem is, meg számok is, meg borító. Meg van drum and bass/electro/jazz/dark -projectem is. De mondjuk ez az oldal rólatok szól. De mondjuk te kérdezted, hogy ki vagyok. Szerintem ezek hozzá tartoznak. Szeretem a metalt, meg a dúúrva zenéket, meg a lightosat is, olyan lazulósat, mint a sunset fluor, meg a trance-et, progresszívet, King Crimsont, Ephel Duathot, meg a chill outot, jazzt, noise-t, de mondjuk abból csak a japán cuccok jönnek be, de szeretem még a kortárs szimfó zenéket, Kurtág Györgyöt, Benjamin Brittent, drum and basst, meg a trip-hopot is. DE A POPZENÉT azt rühellem, meg az r'n'B-t, meg a gettóreppet, meg aaaaaaaaaaaa...

Gergely
   
Greg (Reflecting me) 2004. dec.. 10.  03:46 11
Én vagyok az.
Már rég nem voltam a fórumon, mert akadt egy csöppnyi gixer, a kibernetikus sátán megtámadta a gépemet, kellet tech-mágia... Szóval most töltöttem le az új számokat épp a Stress Contestet hallgatom, kéremszépen van itt tüdõ! Szóval én a Manikin Faintet Pieten keresztül ismerem, és ezúton üzenem neki, hogy képtelen voltam számotokra értelmes mennyiséget szerezni az említett szofisztikált matériából, mert én egy amolyan koca-pippantó lény vagyok, nem jellemzó, hogy nekem van... Ez már tényleg jobban megdörrenõ sound! A Gitárnak nekem picit hiányzik a tér... you know, a kicsit metalosabban dörmögõ rockhangzást jobban csípem, de nagyon szépen tisztán hangzik az anyag! Én vagyok az a nyálasképû szõke arc, akivel Piet az Opethen dumált. Most éppen azon morfondírozom, hogy barátságos szörnyek sakkoznak az udvaron. Lemegyek megnézem, hátha.

Holkard a musztif venyigéc
   
pietro 2004. dec.. 9.  04:08 10
köszi!

ez nagy örömmel tölt el, gondolom Endrut méginkább, merugyebár ritka az ilyesmi mostanság! de megtudhatnám(nk) kitõl a dicséret? az föltûnt hogy szereted a füvet, a zöldben élsz, stb, de úgy írsz mintha figyelemmel kísérnél minket! (?)
húárjú?
   
Láma 2004. dec.. 7.  09:40 9
Re: JAAAA
[quote:1590732f72="Greg"]Az énekes, mármint a jó énekes hiánycikk kis hazánkban, szóvaln Endruval mákotok van.

Gerogerigegege[/quote:1590732f72]


Egyetértek, az új anyagon már nekem is ez hallatszik!
   
jamal 2004. okt.. 11.  07:32 8
ahá
akkor te vagy aki azt mesélte hogy svájcban is volt opeth koncerten? ez elég jó hír mert a legelsõ hozzászólásodnál elõször azt hittem hogy a pietro unatkozik és magával társalog itt úgymond : reflektál magára... a gregrõl meg egy pötty nevü zenekar ultrajó énekese ugrott be ráadásul tök hasonló stílusban értekezik dolgokról - örülök hogy nem egy fantommal beszélgetek - de hogy lehet hogy nulla találattal megy át a keresõ rajtatok? a demot majd juttasd el vagy linkelj ha van neten valahol - a scythe-t hallottam már és a katatonia dologról mintha beszélt volna a piet


raszkolnyikov
   
Greg 2004. okt.. 11.  03:38 7
JAAAA
Azt persze nem írtam le, csak akartam, hogy egy modernebb trash-black bandában is játszottam bellentyûkön...
Meg azt is akartam mondani, hogy Az énekes, mármint a jó énekes hiánycikk kis hazánkban, szóvaln Endruval mákotok van.

Epilógus: Írok epilógust mer szoktam.

Gerogerigegege
   
Greg 2004. okt.. 11.  03:31 6
Válasz Jamalnak
Csak bukdácsolunk már egy éve. Katatonia feldolgozás (tehát buli-) zenekarnak indult, aztán elkezdtünk zenét írni. Ekkor basszusoztam. A gitárosok linkek voltak és az énekesnek meg nekem nem tetszettek az új témáik, barátságban elváltunk és azóta én írom a zenét, átmentem gitárra és billentyûre. Vagy 6 stílusba belekezdtünk és a slágeres számokból van már egy demónk, de közben volt még egy gitáros, õ kiment Írországba. Ránk jár a rúd. Ezen a demón a szólókon és az éneken kívül mindent én játszottam fel, így egyszerûbb volt. A fotókat is én csináltam és a borítót is. A srác kivitte Írországba terjeszteni. Ez jó. A többi nem. Nem akarom hogy ez a zene csak rólam szóljon. mind1. A Katatonia tribute neve Teargas volt, a black zenekaré pedig Scythe. Amúgy Opethen találkozhattunk, Pietróval jártam egy suliba, kosaraztunk is, tegnap pedig együtt lõttük ki magunkat az Univerzumba Keszin.
Epilógus: Hail to the 34ms

Greg
   
jamal 2004. okt.. 11.  00:23 5
ma volt a szülinapom - jólesõ ajándéknak fogadom a hozzászólásod greg - no meg fénynek ami felé önkéntelen indulok - tehát mondj többet még hírtelen zenekarodról mert zavarbaejtõen ismerõsnek tûntél mégsem találtam semmit felõletek

:: jamal ::
   
Greg (Reflecting me) 2004. okt.. 10.  23:15 4
Green is not you'r enemy... but money
Tudom soxor egy lotyó vagyok, mert eszembe jut egy riff,light szekundok, nagy tercek 4/4, maximum egy pici hangnemváltás riffen belül és kész a sláger... Harapni fognak rá, Viva tv, interjúk, pózolás, pénz. Megirom a számot. Jó lenne, ha az olyan intelligens és kreatív zenék mint a Manikin Faint megkapnák azt a figyelmet és támogatást amit megérdemelnek. Valami újat hallok Magyarhonban. Nyalhatnám sokáig az alfeleteket, mert nem nagyképûség tõletek a Crimson és a Dillinger emlegetése, de inkább elmondom a stratégiámat. Reflecting Me zenekarommal vannak olyan számaink, melyek egy egyszerûbb Opeth-be kevernek Scarve-ot, vagy némi glam rockot, de mellette megcsillan a kurvulás befogadható amerikanista riffek és refrén/verze számszerkezetek formájában. Meg kell fogni a közönséget egy nedvesítõ dzsidzsimmel és után le lehet tarolni õket olyasmivel, mint a P Bravado Egy fenenagy kûzdelem ez az igényes kontra divatmajom de valahogy mindkét tábort ki kell játszani és így lehet eljuttatni a józenét a pórnéphez. Noha sokkal képzettebb muzsikusok vagytok (és régebbiek a szakmában) mégis valahogy sorstársaimnak érezlek titeket ebben a reményvesztett magyar underground valóságban.

Epilógus: Mi a búbánatos francért tudott külföldön egy Tool vagy egy Slipknot, de beszélhetnék a Rammsteinrõl is, százezreket megmozgatni. Ez a másfélmilliós kérdés és én a közönség segítségét kérem....

Greg
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky