3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Bárpult » Basszerost keresünk!!!

Témakörök
Hirdetés
Basszerost keresünk!!!
itthonzenekar 2007. júl.. 30.  13:47 3
Basszer
Hello! Egy Mosonmagyaróvár környéki nemzeti rock zenekar keresei basszerosát. Eleinte kárpátia+E.F + R.E aztán saját!!! ha van érdeklödõ: itthonzenekar@freemail.hu / http://www.itthonzenekar.extra.hu

Éljen a haza ....
   
mersant 2007. júl.. 28.  20:10 2
Zenekar
Szevasztok.
Nekem most oszlot fel a zenekarom és jo lene egy jot játszani minden megfele amit írtatok csak az a baj hogy én Sásdi vagyok az meg pécs melet van északabra és a bejárás elég nehézkes volna.
Rutin az van mert mi már elég sok sajátot csináltunk meg feléptünk már sok helyen ugyhogy az van.
Ha igy is érdekel a dolog akoris írjatok a gkiss0421@freemail.hu cimre vagy a 06/30 512 9805-ös számra és ha esetleg tudtok egy zenekart kb ugy pécs környékén aki basszistát és énekest keresne akoris küldjetek vagy adjátok meg nekik a cimet.
Elöre is köszönöm.
Szevasztok.
   
fantom 2006. aug.. 2.  12:09 1
Basszerost keresünk!!!
Hello!
Egy enyingi (Siófok melletti) zenekar basszusgitárost keres!
Felállás: gitár, dob, szintetizátor, basszusgitár(lenne), az énekesünket is keressük még
A stílus még bizonytalan (most éppen Dream Theatert próbálunk), de metal vonulat az biztos. Gitárod, erõsítõd legyen mert ezt sajnos nem tudjuk biztosítani, próbahely van, saját számok alakulófélben vannak.
Válaszolj minél elõbb, hogy aktuális-e a dolog!
Jó lenne ha a környéken laknál :)
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky