3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
Pöszméte84 2009. máj.. 28.  13:15 870
24 éves budapesti zeneimádó lány keresi rendezvényzenekarát. Előzőleg már énekeltem hasonló bandában és nagyon szerettem. Sokféle stílusban megtalálom magam és nagyon vágyom rá, hogy újra belevágjak.
Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését kérem bízalommal keressen, nem fogja megbánni.
tel: 70 5457741, niku595@yahoo.com
köszönöm
   
naraya24 2009. máj.. 27.  19:44 869
Gyöngyös vagy kki bass gitárost és dobost keresünk.van 2 gitáros meg énekes is.csak stabil tag kell!
MSN:bandi28@hotmail.com
   
scaron 2009. máj.. 25.  21:47 868
Sziasztok!

Egy metal bandát kereső gitáros vagyokés bandát keresek fejér pest vagy komárom megyében. www.mymusic.hu/scaron
az ott található nótákat én írtam. Halgasd meg és ha érdekellek jelentkezz a hofika@citromail.hu-n. A Scaron zenekar alapító tagja vagyok.
   
noname 2009. máj.. 23.  10:19 867
Veszprémi gitáros keres zenekart. nonamesmith@vipmail.hu
   
naraya24 2009. máj.. 22.  18:37 866
Szevasztok,Bandi vagyok. Gyöngyösi!Énekest meg bassert keresünk a haverommal,de ha akadna egy dobos is jó lenne... Csak normális emberek keressenek! Nem vagyunk profik!Nem léptünk fel sehol és nincs lemezünk...mielőtt félreértés lenne. Olyan kell aki szereti a zenét,jó fej,csapatjátékos és más stílus is érdekli. Nem profi kell,de lelkes az legyen! Cucca legyen az illetőnek,az nem ártana. Metallica,Nirvana,tankcsapda az irányvonal... MSN:bandi28@hotmail.com TEL:06202257001
   
Pusztafeszt 2009. máj.. 21.  17:46 865
Zenekarok figyelem!

Van egy jó bandád, de nics hol fellépned? Jól zenélsz, és ezt meg szeretnéd mutatni a nagyközönségnek is? Gyere le a Pusztafesztre, és csapj egy jó bulit nálunk! Hangcucc, technikusok, közönség adott, a hangulatot pedig te és a bandád adjátok majd! A két legjobban muzsikáló zenekar értékes hangszervásárlási utalványt és stúdiófelvételi lehetőséget kap!

Jelentkezz a pusztafeszt.koncertek@gmail.com címen!

www.pusztafeszt.hu
   
pilare 2009. máj.. 19.  21:50 864
ROCK ZENEKAR TAGOKAT KERESÜNK!!!--zenész vagy,itt a helyed velünk!!!

Sziasztok.Mi két 20 év körüli énekes srác vagyunk,egyikünk rock -pop énekes,másikunk rock-rap énekes.Szeretnénk magunknak egy rock zenekart.Jobb lenne,ha külön szereznénk meg a tagokat.Szükségünk lenne,gitárosra/gitárosokra, dobosra/dobosokra és így tovább,ami egy rock zenekarba kell,kivéve énekes,mert az mi lennénk.
Hogy mit is akarunk?szeretnénk mindenképpen híresek lenni.ennek érdekében mindent megtettünk/teszünk.vettünk nagyon drága stúdió felszerelést,komoly videó kamerát.szeretnénk különleges klippet.szóval nyáron sokat kéne dolgozni,de persze a siker érdekében,hogy ismertek,hogy híresek legyünk.szeretnénk a 2010es viva cometbe bekerülni.
Ilyen Anti Fitnes Club féle csapatra kell gondolni.vagy külföldibe(pl Green Day) Mindenképpen különleges zenéket,klippeket alkotnánk.a csapatban nem lenne veszekedés.mindent közösen beszélnénk meg.itt nem kell félned,hogy nem vagy jó,mert itt mindenki tesó,egyszerű emberek vagyunk.ha esetleg emos,vagy nem gond,de nem akadálya,hogy hasonlíts az antis srácokra
Tehát srácok mindenképpen olyan emberekre lenne szükségünk,aki még nincs csapatban,nyugodtan írj.hozdd a gitárod,dobod és legyünk híresek!!!
17-22 év körüli srácok jelentkezését várjuk.
cím:
pilare@citromail.hu
   
Gyuri 2009. máj.. 19.  15:45 863
Keressük a Budapesti Michale Gravest, Misfits tribute zenekarhoz. Ja, és kéne hozzá egy dobos is.
Elérhetőségek: Gyuri: 06703692876 e-mail: 06703692876@vodafone.hu, Miki: 06209468991


   
miserium 2009. máj.. 18.  14:35 862
Heeelló!

Budapseti komoly tervekkel és anyaggal rendelkező progresszív metál zenekar keres billentyűst! Van a zenében minden, ami kell, black metáltól a funkyig, népzenétől trash-ig...

Hallgass bele itt: http://www.miserium.com - cd információk!

Ha tetszik, jelentkezz:

almos[kukac]miserium.com

Feltétel, hogy legyen saját hangszered, tudd használni yoool, legyen némi improvizatív készséged. Előny, ha énekhangod is van...
   
Salamander3 2009. máj.. 17.  20:52 861
BEATMAKERT KERESEK:
Sziasztok.
Énekes vagyok,20 éves.szeretnék az új szövegeimhez alapokat.
alternatív pop hiphop stílusban mint pl(puskás peti,sp,zentai márk alapjai)
Olyan alap készítő beatmakert keresek,aki tudna társulni velem,hogy ő zenét csinál,én meg éneklek.így adnánk ki számokat.

Akit felkeltette a hírdetésem,az kérem írjon nekem a tarantino3@citromail.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky