3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Hangszerbörze » Maya 44 MK II hangkártya, 24/96 félprofi harddiszk rekorder

Témakörök
Hirdetés
Maya 44 MK II hangkártya, 24/96 félprofi harddiszk rekorder
RakiGabi 2006. ápr.. 15.  18:05 5
4 kimenet????
Lenne egy kérdésem a maya 44 kimenetével kapcsolatosan
hogyan lehet 1/2 és 3/4 két különféle jelet kikülden!!!!????
   
grob 2006. ápr.. 6.  19:17 4
Maya 44 MK II hangkártya, 24/96 félprofi harddiszk rekorder
az lenne a kérdésen ha te használtad ezt a kártyát hogy mire és milyenek az élményeid vele??
   
mkristof 2006. márc.. 10.  10:11 3
Az árából engedek 2ezer forintot. Tehát az új ára: 27.000 HUF


A virtuális kábelezésrõl egy kép:

A kártya legjobb tulajdonsága, hogy - megkerülve a Windows univerzális, ám ezért kissé buta meghajtóprogramjait - saját, E-WDM névre keresztelt driver-e révén bármilyen kimenetet bármilyen bemenettel össze tudsz kapcsolni egy virtuális dugasztáblán anélkül, hogy bármiféle minoségromlást szenvedne a hang, hiszen ki sem lép a hangkártyából! Így például könnyedén összekötheted az alábbi, támogatott szoftverek bármelyikét: Cakewalk SONAR, Cubase, Nuendo, Logic, Sound Forge, WavelabLogic Audio EXS 24, Halion, GIGAStudio, Reason és a Reaktor.
   
mkristof 2006. márc.. 4.  19:14 2
Elnézést kérek, én akartam nyitni a topikot, de nem vettem észre, hogy még nem léptem be.

Nem tudtam, milyen más alfórumba rakhatnám a hirdetésemet, de hátha egy gitárost vagy bárki mást érdekel ez a hangkártya.

Érdeklõdni itt vagy telefonon is lehet: 06 30 411 0002

üdv,
Kristóf Márton
   
Anonymous 2006. márc.. 4.  19:11 1
Maya 44 MK II hangkártya, 24/96 félprofi harddiszk rekorder
Eladó egy másfél éves, alig használt Audiotrak Maya 44 MK II hangkártya, 24/96 félprofi harddiszk rekorder, kiváló választás lehet házi zenekészítésre, felvételre.

Ár: 29000 HUF

[link] />

A kártya legjobb tulajdonsága, hogy - megkerülve a Windows univerzális, ám ezért kissé buta meghajtóprogramjait - saját, E-WDM névre keresztelt driver-e révén bármilyen kimenetet bármilyen bemenettel össze tudsz kapcsolni egy virtuális dugasztáblán anélkül, hogy bármiféle minoségromlást szenvedne a hang, hiszen ki sem lép a hangkártyából! Így például könnyedén összekötheted az alábbi, támogatott szoftverek bármelyikét: Cakewalk SONAR, Cubase, Nuendo, Logic, Sound Forge, WavelabLogic Audio EXS 24, Halion, GIGAStudio, Reason és a Reaktor.

A 24 bites felbontás és a 96 kHz-es mintavételezés már önmagában garancia arra, hogy igazán dinamikus, részletekbe meno hangzást érhess el.

A 4 darab aszimetrikus be- (1 pár sztereó nagyjack) és 4 hasonszoru (szintén 2 darab sztereó nagyjack) kimenettel rendelkezo PCI-os hangkártya kiváló választás lehet házi zenekészítéssel foglalkozó DJ-knek, amator zeneszerzoknek. Az akár fantomtáppal is rendelkezo bemenetek jó szolgálatot tesznek akkor, ha saját vokálsávokat, hangmintákat szeretnél rögzíteni, akár úgy is, hogy a bejövo jelet rögtön továbbküldöd monitorozás céljából valamelyik kimenetre. A 4 kimenetet is szabadon konfigurálhatod: például ketto segítségével hallgathatod a komplett muvet a monitor hangfalakon, míg a másik ketton visszaküldheted az énekes fülébe kizárólag a hangszeralapokat. Ha ennyi csatlakozási pont nem lenne elég, akkor még mindig használhatod a koaxiális és optikai digitális kapukat.

tesztek, leirasok:
[link]
[link]
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky