3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Bárpult » Amikor egy magam fajta "kisembert" lenéznek

Témakörök
Hirdetés
Amikor egy magam fajta "kisembert" lenéznek
Kisboki 2006. febr.. 16.  08:34 5
Nem adtam meg nekik a visszanyalás lehetõségét.... Egy akkor b****szátok meg köszönéssel kimentem....
Elõtte mondtam is, hogy akkor nem itt vásárolok.

Azóta jön a dob...ugyanolyan, ugyanannyi, és bár csak telefonon beszéltünk, de mindenben a segítségemre voltak.
Ha már volt egy ellenreklám, akkor most reklámozok is:
Link
Mindenkinek ajánlom. Úgy látom, õk tanulták, hogy hogyan kell egy boltot üzemeltetni. : )
   
Negatív Napfény 2006. febr.. 7.  22:43 4
Igen, és ezt egyébként elmondtad nekik a szemükbe?...

A Tamtam dobcentrumban meg amúgyis bunkó drogosok vannak eladó gyanánt. Maguknak csinálják a bajt, hidd el, feltehetõleg, ha nyersen és egyenesen a szemükbe mondod azt, hogy 'Most vesztettek egy vásárlót, és úgy 100-150e forintot' azzal a dumával visszanyalták volna magukat.
   
Kisboki 2006. febr.. 7.  10:54 3
Bocs
Mármint azoktól, akiket megsértettem a F***k kifejezéssel.
Kissé idegesít a tény, hogy lenéznek, mert nem értek a dobokhoz. Ki volt nézve egy szerelés, de valami nem stimmelt vele. Én úgy gondolom, hogy egy eladónak az a dolga, hogy segítsen választani egy másikat, ami megfelel az igényeimnek, és nem pofákat vágni, mikor azt mondom neki, hogy nem érdekel, milyen színû.
   
Stab Venom 2006. febr.. 7.  01:21 2
Boki, sajnálom, hogy ez történt: kár az ilyenért.
A hozzászólásodat átmásolnád a "Fekete Lista" topicra, hogy ott is található legyen? Úgy, ahogy van, de ha lehet, "sznób"-ot követõ szó nélkül...
   
Kisboki 2006. febr.. 6.  15:56 1
Amikor egy magam fajta "kisembert" lenéznek
Tisztelt TamTam Dobcentrumosok. Ez itt az ellenrelkám helye. Nem értem, milyen üzletpolitika az, amikor egy Dáridóból ismert slágerzenészimitátor fazont körberajongtok, kinyaljátok a seggét, nekem meg, aki el akarok költeni nálatok 100-150000Ft-ot, de csak egy monori senki vagyok, engem leszertok, és undorítóan lenéztek. Mik vagytok ti? Illetve minek képzelitek magatokat? Nem vagyok híve az efajta ellenreklámnak, de azért írom, hogy megkíméljem a többi magamfajtát, akik esetleg szeretnének dobot vásárolni nálatok!!!! Nem kell odáig elmenni, mert úgyis csak lenéznek, és megaláznak!!!!
Ennél undorítóbb magaviselettel rég találkoztam már! Sznob faszok!
Üdvözlettel: Bokros Péter...egy majdnem vásárlótok.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky