3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Pécsiek figyelem!

Témakörök
Hirdetés
Pécsiek figyelem!
sectumsempra 2006. dec.. 20.  13:41 11
Pécsre keresünk MÉG MINDIG énekest klasszikus heavy rock/metal formációba, fõként Black Sabbath, Rainbow, Dio, Bruce Dickinson vonalon.
email: sectumsempra@citromail.hu
06-70/618-2611
   
Cukibea 2006. dec.. 18.  09:28 10
téma
hellóó..Rock&Roll 4ever!!Én azt tudom nektek mndani!!Amugy Pécs mellett lakó szintis vagyok és BANDÁT KERESEK 21 év felettieket és komoly elszántsággal!!

A Régi zenéket szeretem amiknek még megvan azaz igazi öreg fííílingje..

Keressetek a metronom7@freemail.hu e-mail címen.

(Jelenleg egy Yamaha psr-520 om van)

Minden mûfaj érdekel amugy..

(TOTO, ..stbstsb.)
   
kekgab 2006. nov.. 12.  15:17 9
Pécsi basszusgitáros vagyok! Szeretem az brittpopot, indiet, funkot, beatet, még még miegymást. Hõsrockot nem akarok játszani! :) Akinek kellek szóljon: kekgab@gmail.com
   
Jarven 2006. nov.. 5.  13:44 8
Dobos zenekart keres/alapítana
Pécsi/Komlói "középhaladó" dobos keres/alakítana együttest. Ilyenfélében lennék benne (nem tribute, csak irány) hogy: KATATONIA, OPETH, My Dying Bride, Perfect Circle, Enslaved, Nine Inch Nails, Extol, Paradise Lost, DEVIN TOWNSEND BAND, Swallow The Sun, Tool, Amorphis, Deftones, Amplifier. A felsorolt bandák hozzáállásban, hangulatban, igényességben, fejlõdni akarásban, õszinteségben és tudásban mérvadók, akik ismerik ezeket a bandákat tudják mire gondolok és mit várok el, mit szeretnék csinálni!

Írj e-mailt, vagy smst, vagy hívj bármikor!
tel: 30/4571769
   
Pannyka- 2006. szept.. 7.  12:35 7
énekescsaj lennék és zenekart keresnék......

komoly hozzáállással és elszántsággal...

több info:pannyka@gmail.com
   
Hrvatska 2006. aug.. 23.  23:28 6
próbahely
Ja, erre az emilre írjatok: hrvatska@freemail.hu
   
Hrvatska 2006. aug.. 23.  23:27 5
próbahelyet
Lehetõleg felszerelt próbahelyet kesek Pécsen! Esetleg másik bandához betársulnánk a bérlésbe.
   
Zathureczky CB 2006. aug.. 11.  16:52 4
hellóó..Rock&Roll 4ever!!Én azt tudom nektek mndani!!Amugy Pécs mellett lakó szintis vagyok és BANDÁT KERESEK 21 év felettieket és komoly elszántsággal!!

A Régi zenéket szeretem amiknek még megvan azaz igazi öreg fííílingje..

Keressetek a metronom7@freemail.hu e-mail címen.

(Jelenleg egy Yamaha psr-520 om van)

Minden mûfaj érdekel amugy..

(TOTO, ..stbstsb.)
   
csipalany69 2006. júl.. 16.  18:21 3
Re: Pécsiek figyelem!
[quote:32553757d0="tabletmaster"]Pécsi gitáros bandát alapítana! Akinek kedve van az jelentkezzen!

guitarist@vipmail.hu[/quote:32553757d0]



Hy! Én is pécsi vok, és énekelek!!!
Te milyen stílusban szeretnél játszani?? Mert nekem nagyon változó az ízlésem..a Britneytõl a Queenen keresztül a Papa Roach-ig mindent szeretek, meg még azon is túl, csak azt nemtom énekelni olyan jól:)
na ha gondolod, írj:)
Kate/hooligirl666@citromail.hu/ ugyanez az msn-em is:)
   
srose 2006. júl.. 14.  11:14 2
DOBOST KERESÜNK!!!!!
Pécsi amatõr rockbandába 14-18 év közötti dobost keresünk. Legyen cuccod és lelkesedésed, de nem árt egy kicsi tudás sem. Elérhetõség: 20/5996959 vagy rose.scaralainen@gmail.com
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky