3423 banda 12355 MP3 zavádzanie údajov

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek!!!!

Téma
Hirdetés
Zenekart keresek!!!!
forever69 2006. máj.. 15.  17:18 11
dobost keresek
Sziasztok!!! Dobost keresnék egy új punk, punk és egyéb mûfajokat játszó bandába!!!Budapest és budapest környékiekre lenne szükségünk!!! írjatok emailt a forever69@citromail.hu címre ha érdekelne a dolog és bõvebb információt is kaphatsz;)
   
Corky 2006. ápr.. 16.  17:37 10
Sziasztok

Budapesti Pop-Folk-Rock zenekar énekesnõt+perkást keres.
Vidám, népzenével rokon, de saját zenét játszunk.
email:corky@freemail.hu, tel: 30-570-4256
   
peligrosa1 2006. márc.. 25.  11:18 9
R'nR + Blues
Üdv mindenkinek!

Budapesti együttes keres billentyûst és dobost a fentebb említett mûfajokhoz, leginkább örömzenélés céljából (persze fellépések azért lennének, de nem a megélhetés a cél).
Életkor nem számít igazán, csak legyél 20 fölött :)
A jelenlegi felállás: Basszus, ritmusgitár, szólógitár + ének, fõleg feldolgozásokat játszunk, de akad néhány saját nóta is.
Próbahely adott.
Elérhetõségek:
Tel: 0630-383-83-52
E-mail: peligrosa@freemial.hu

Kiss K. Gábor
   
bandeeraz 2006. márc.. 18.  12:10 8
bocsi az elõzõ linkért, itt van jól: http://artribe.uw.hu
   
bandeeraz 2006. márc.. 18.  12:09 7
dobost keresünk
Budapesti Artribe zenekar keres dobost. Demo van, amit meg tudtok hallgatni, a http://artribe.uw.hu-n, fellépések le vannak kötve a tavaszra, csak a megfelelõ ember kéne, de nagyon sürgõsen. Stílus, modern rock/metal, senki ne habozzon, akit egy kicsit is érdekli.
   
pearl62 2006. márc.. 9.  16:28 6
beugró dobos
Sziasztok!
Rutinos dobos a könnyûzenei mûfajon belül
bármilyen zenei stílusban helyettesítést vállal
zenekaroknál.
elsõsorban, partyzene,szalonjazz.
Gábor
20 8230 170
   
Anonymous 2006. febr.. 24.  22:24 5
Szevasztok!

Billentyûs cimbora keres egy f’sza kis bandát. A srác szintis, sok éves zenei és zenekari tapasztalattal. Fõ irányvonalai: dallamosabb blues-, jazz-, rock-, boogie-woogie-, ragtime- muzsikák. Érdeklõdni lehet -> nála!!! :-) -> Zsola: 30-540-7156

Haller: Sz.Joe
   
Sisinyi 2006. febr.. 20.  17:06 4
Zenekart keresek!!!
Sziasztok!
17 éves lány vagyok, 1 és 1/4 éve dobolok.1 komolyabb együttesem volt eddig, de sjan komolytalan lett..
Szóval kitartó zenészeket keresek magam mellé énekessel együtt...de jöhettek külön-külön is..:)
Irányzat:Rock, jazzes rock...mire gondolok:ANOUK, COURTNEY LOVE, GUANO APES, RHCP..
Remélem felkeltettem az erdeklõdéstek..:)
Jelentkezni lehetséges a bpleandgee@gmail.com-on
1ébként kb már 20 számot tók, vegyesen...kb 10 elõadótól..
köcce lécci írjáá!:)
   
Anonymous 2006. febr.. 18.  12:18 3
Re: Zenekart keresek.
16 éves lány vagyok gitárral.:)15-16-17 éves csajokat keresek Budapestrõl akik még amatõrök velem együtt, de nagyon szeretnének zenélni egy zenekarban.És persze rengeteg kitartással és aktivitással:).Irányvonal punk,alter,rock.Minden hangszer jó,de ha dobos vagy az a lejobb.:))Ha érdekel írj nyugodtan a részleteket megbeszéljük:)várlak titeket:)16 éves lány vagyok gitárral.Email címem:spicegirls@citromail.hu
   
Jennifer 2006. febr.. 18.  12:15 2
Zenekart keresek.
16 éves lány vagyok gitárral.:)15-16-17 éves csajokat keresek Budapestrõl akik még amatõrök velem együtt, de nagyon szeretnének zenélni egy zenekarban.És persze rengeteg kitartással és aktivitással:).Irányvonal punk,alter,rock.Minden hangszer jó,de ha dobos vagy az a lejobb.:))Ha érdekel írj nyugodtan a részleteket megbeszéljük:)várlak titeket:)16 éves lány vagyok gitárral.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky