3423 zespół 12355 MP3 ściągać

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekar keres hangszerest

Temat
Hirdetés
Zenekar keres hangszerest
ig 2006. máj.. 21.  21:31 576
Dobos-Zenekart!
Képzett,ruinos dobos party-zenekart keres Bp,Bp-környékén,ill. a Dunakanyar térségében!
06209834637
irmagab@freemail.hu
   
Andante 2006. máj.. 20.  20:44 575
Szerbusztok!

Alakuló z6enekarunkba már csak egy jó billentyûs kéne.Ha John Paul Johnes reinkarnációjának tartod magadvedd fel a kontaktot.
Nyergesújfaluiak vagyunk(Komárom-Esztergom megye, Pesttõl 50-55km)Több zenekarban játszottunk másmilyen felállásban, de elváltak útjaink a többiektõl.Irányzatot szinte felesleges írni, mert egy kicsit egyedi dolgot tervezünk.De azért olyan Chillis, Hendrixes, Led Zeppelines, Pink Floyd-os dologra gondoltam.
Írj ha gondolod:gyoriati@freemail.hu
   
Andante 2006. máj.. 20.  20:43 574
Szerbusztok!

Alakuló z6enekarunkba már csak egy jó billentyûs kéne.Ha John Paul Johnes reinkarnációjának tartod magadvedd fel a kontaktot.
Nyergesújfaluiak vagyunk(Komárom-Esztergom megye, Pesttõl 50-55km)Több zenekarban játszottunk másmilyen felállásban, de elváltak útjaink a többiektõl.Irányzatot szinte felesleges írni, mert egy kicsit egyedi dolgot tervezünk.De azért olyan Chillis, Hendrixes, Led Zeppelines, Pink Floyd-os dologra gondoltam.
Írj ha gondolod:gyoriati@freemail.hu
   
Anonymous 2006. máj.. 19.  20:54 573
GITÁROS UNPLUGGED DOLOGHOZ
GITÁROST KERESEK unplugged mûsorhoz. Én 20 éves énekes vagyok (ritmusgitározok is), korombéli (max. 30) jó fej gitárost keresek jó kis rockzenék akkusztikus elõadásához. Én az amcsi rockot szeretem, Jovi, Aerosmith, Nickelback, Creed, Foo Fighters, Lenny Kravitz stb., hasonló dalokat szeretnék nyomni. Várom a jelentkezést, ha te is bírod ezeket a zenéket.

Mail: v.rob@freemail.hu
   
xpike 2006. máj.. 19.  20:27 572
rhodes,wurly,clavinet funk,acd jazz,poprock,rnb...
Énekest, énekesnõt, billentyûst (rhodes,wurly,clavinet rajongót esetlegesen), funk,-acid jazz, rnb, poprock elemekkel átszõtt nyitott, de énekcentrikus muzsikához. Kreatív embereket! dob+bassz+gitár+ötletek vannak!
   
xpike 2006. máj.. 19.  20:27 571
rhodes,wurly,clavinet funk,acd jazz,poprock,rnb...
Énekest, énekesnõt, billentyûst (rhodes,wurly,clavinet rajongót esetlegesen), funk,-acid jazz, rnb, poprock elemekkel átszõtt nyitott, de énekcentrikus muzsikához. Kreatív embereket! dob+bassz+gitár+ötletek vannak!
   
Sanyibravo 2006. máj.. 12.  23:18 570
Elektromos gitáros keres együttest!
Hali

2 éve akusztikuson, és 1,5 éve játszok elektromos gitáron. 15 éves
Veszprémmegyei srác vagyok. !CUCC VAN! Szinte minden stílusra vevõ vagyok. Haladó-kezdõ vagyok. Ha a közelben tudsz valami jó együttest, írj!!!

e-mail: sanyibravo@msn.com
   
Spuri 2006. máj.. 12.  20:09 569
Dobos!!
Soroksári banda keres dobost ( 14-16 éves ) Nem kell profinak lenned ( ha az vagy az nem baj ) , csak legyen szerkód , és lelkesedésed. Ha érdekel írj: Spuri007@hotmail.com ( vagy vegyél fel msn-en )
   
candiria 2006. máj.. 12.  14:38 568
Basszusgitárost keresünk
A nyíregyházi Nofertum zenekar pár év gyakorlattal rendelkezõ, lelkes basszusgitárost keres. Stílus: korlátok nélküli instrumentális zene, a lényeg az, hogy nem gondolkodunk stílusokban. metal/rock/elszállás/party/ Felállás: 2 gitáros, remélhetõleg hamarosan 1 basszusgitáros, és dobos. Hallgass bele a zenénkbe: http://nofertum.atw.hu Ha érdekel, írj egy emailt, vagy itt van a telefonszámom: 06-20-515-6587 (Baksa Gábor, gitáros)
   
ig 2006. máj.. 11.  12:09 567
Dobos-zenekart keres!
-Képzett,rutinos dobos party-tánczenekart keres,Bp,Bp-környéke,Pest megye,ill. a Dunakanyar térségében!
Tel.:06209834637
irmagab@freemail.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky