3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Dobost, Fuvolást, Basszerost keresek!

Témakörök
Hirdetés
Dobost, Fuvolást, Basszerost keresek!
fonyo 2006. máj.. 11.  19:29 1
Dobost, Fuvolást, Basszerost keresek!
Sziasztok!

Elõször is: köszi, hogy érdeklõdtél.
Egy olyan zenekart szeretnék létrehozni Pesten, mely inkább a pop-rock irányzat felé hajlik, bizonyos ír vonulatot követve (fuvola!), de nem veti meg a pörgõs (NEM metal!) dalokat sem.
Magamról annyit, hogy 2 évig voltam zenekarban (énekes-gitárosként), elõtte 8 évig tanultam énekelni és zongorázni, majd azután álltam át a gitárra. Így szeretnék magam köré gyûjteni embereket: dobost, basszerost és fuvolást!
Nem vagyok profi, de kétségkívül amatõr sem, és ha TE is ezt gondolod magadról és szeretnél összehozni valami újat, akkor bátran írj! Elvárások közé tartozik egyértelmûen a saját hangszer, és annak úgymond "folyékony" ismerete (ne kelljen azzal bajlódni, hogy az ember nem találja meg a hangokat a hangszerén, de szerintem ezzel mindenki egyet ért velem). 16-20 közötti fiatalokat várok (18 vagyok), de nem riadok meg attól, ha mások is jelentkeznek!

e-mail: kéretlen levelek miatt [kukac]=@

forecords[kukac]gmail.com
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky