3423 bands 12355 MP3 a descargar

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekar keres hangszerest

Tema
Hirdetés
Zenekar keres hangszerest
pifta 2005. aug.. 10.  22:03 266
tagkeresés
Helló mi!

Gyõri, alakulóban lévõ zenekar keres: dobost(saját cuccal rendelkezõt) illetve billentyûst (nagyából 18-22 év; legalább 3 éves gyakorlattal).
Hangszerek: hegedû, cselló, nõi ének, gitár (ritmus).

Tel.: 06 20/324-6509
E-mail: pifta23@freemail.hu

Sürgõs!
   
sütyüle 2005. aug.. 9.  16:31 265
hali!két lány vagyunk (egy elektroakusztikus gitáros,és egy énekes)somogy megyébõl.keresünk zenekar alapításához egy szintetizátorost,egy dobos,és egy basszusost,meg elektromos gitárost.Van színpadi tapasztalatunk is!irány: ákos,bikini,gitárcentrikus és könnyen fogyasztható igényes zene.nem muszáj,hogy profi legyél,mert mi még elég fiatalok vagyunk.ezért elsõsorban fiatalabbakat keresünk!érdeklõdni nálam lehet akármikor: 06 20 970 4439
   
balazs7 2005. aug.. 9.  12:59 264
Gitárosok!

Bp.-i alakuló metal formáció (dob, basszus, ének) keresi nem kezdQ, kreatív, ambiciózus gitárosát! Hosszú haj elQny :) Irányvonal: RAGE Bemutatkozó mp3-at ide: balazs.m@lycos.com
Tel.: 06-20-200-31-90
   
DISTRICT 2005. aug.. 9.  12:25 263
GITÁROS KERESTETIK
A DISTRICT Melodycore banda második gitárosát keresi Monor és környékérõl!
Alaptudásod legyen, ne legyél kezdõ, legyen sok energiád és aktív hozáállásod!

Irányzat: Subscribe, Insane, Hybrid, Korn, SOAD...
Jelentkezéseiteket minnél elöbb várjuk! (koncertek, lemezfelvétel)

Jelentkezni: district@uw.hu email címen lehet vagy a banda weboldalán!

www.district.uw.hu
   
DISTRICT 2005. aug.. 9.  12:24 262
GITÁROS KERESTETIK
A DISTRICT Melodycore banda második gitárosát keresi Monor és környékérõl!
Alaptudásod legyen, ne legyél kezdõ, legyen sok energiád és aktív hozáállásod!

Irányzat: Subscribe, Insane, Hybrid, Korn, SOAD...
Jelentkezéseiteket minnél elöbb várjuk! (koncertek, lemezfelvétel)

Jelentkezni: district@uw.hu email címen lehet vagy a banda weboldalán!

www.district.uw.hu
   
sp-dobos 2005. aug.. 6.  10:39 261
dobos keres zenekart
Dobolok, 22 éves vagyok. Játszottam már több zenekarban is, föleg pop-rock-funky müfajban. Feldolgozások közül sok-sok Red Hot Chili-t és Jamiroquai-t játszottunk az egyik együttesben. A másik együttesben meg szinte csak U2 nótákat játszottunk.
Föleg pop-funky müfajban mozgó zenét szeretnék játszani, természetesen zenekarban. Nem vagyok vérbeli profi, de azért a kezdö szinten is már rég túl vagyok. Tehát hasonló szinten mozgó zenészeket keresek.
tomis54@citromail.hu
   
Szabolcs 2005. aug.. 6.  03:13 260
Sziasztok!

Én egy budapesti gitáros vagyok.Szeretnék alapítani egy zenekart, és ehhez keresek embereket. 15-20 kész számom már van, csak kéne hozzá egy banda. Kedvenc zenekaraim: Maiden, Sabbath, Queen, Pokolgép, Dream Theater, P.Box, stb.

e-mail: aerone@citromail.hu
tel: 20/561-8809
( Egyébként Szabolcs vagyok )
   
Cenobite 2005. aug.. 5.  19:00 259
Budapesti zenekar bassgitárost keres,lassú/középtempós,atomsúlyos,deathdoom stílusú zenéhez.
Saját próbatermünk van,ezért létkérdés,hogy legyen cuccod.20 év feletti,elszánt példányt keresünk,
nemtõl függetlenül.
Mail : web@cenbite.hu
Tel : 06/70-619-4696 (18 óra után)
   
mokka 2005. aug.. 5.  10:37 258
Keresztény zenekar keres
Keresztény zenekar keres dobost, basszusgitárost. A lényeg, hogy ilyen szellemiségû legyél és ne légy nagyon kezdõ. Zenei elképzélésünk szerint nem túl kemény rockot játszanánk. Csak Budapestiek jelentkezzenek!
Elérhetõség: m.o.k.k.a@vipmail.hu
   
marci2 2005. aug.. 1.  00:31 257
dobost
Budapesti/Bp. környéki gimnazista rock/metal zenét játszó együttes keres dobost.
Email:marton.d@freemail.hu
Kérlek,ha dobos vagy írj!!!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky