3423 bands 12355 MP3 a descargar

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekar keres hangszerest

Tema
Hirdetés
Zenekar keres hangszerest
ssantaxx 2006. nov.. 10.  23:03 746
Billentyû
Heló mindenki!A Who Plans Our Sink (Screamo*ó/emocore, Budapest) bandába keresünk felszereléssel és komoly hozzáállással rendelkezõ billentyûst.Csak saját számokkal foglalkozunk. keress itt:
ssantaxx@freemail.hu, vagy 06705792760 Szabó Pét
   
Benxe 2006. nov.. 8.  18:53 745
???
Én vagyok ilyen szar vagy nem látszik, amit írok.
   
Benxe 2006. nov.. 8.  18:48 744
Dobost keresünk!!!
Üdv!

Hódmezõvásárhelyi zenekar keresne elkötelezett és nem kezdõ dobost. Ha Szeged környéki vagy, vagy éppen szegedi (netán hódmezõvásárhelyi), akkor csatlakozz e remek bandába! Fõbb írányzatok nagyon tágak, lassan a metál fele haladunk, saját számokat bármikor elõ tudunk állítani. Na szóval stílus: Opeth, Korn, SlipKnot, System of a Down, Depresszió és saját, saját és saját :).

Zenekartagok:
- ÉN (gitár meg talán valami kármokodás)
- Haverom (basszusgitár)
- TE! (ha dobos vagy)

És kb ennyien is lennénk.
E-mail: benxe@freemail.hu
MSN: benxe@freemail.hu

Szóval ezen a satnya címen elérhettek. Gyerünk, írjatok gyorsan!
   
Benxe 2006. nov.. 8.  18:43 743
Dobost keresünk!!!
Üdv!

Hódmezõvásárhelyi zenekar keresne elkötelezett és nem kezdõ dobost. Ha Szeged környéki vagy, vagy éppen szegedi (netán hódmezõvásárhelyi), akkor csatlakozz e remek bandába! Fõbb írányzatok nagyon tágak, lassan a metál fele haladunk, saját számokat bármikor elõ tudunk állítani. Na szóval stílus: Opeth, Korn, SlipKnot, System of a Down, Depresszió és saját, saját és saját :).

Zenekartagok:
- ÉN (gitár meg talán valami kármokodás)
- Haverom (basszusgitár)
- TE! (ha dobos vagy)

És kb ennyien is lennénk.
E-mail: benxe@freemail.hu
MSN: benxe@freemail.hu

Szóval ezen a satnya címen elérhettek. Gyerünk, írjatok gyorsan!
   
Rongyos2 2006. nov.. 8.  16:28 742
DOBOST IDE!!!
Sziasztok!

Zenekarunkba dobost keresünk!

14-18 év közöttiek jelentkezését várnánk fõleg, minimum 2-3 éves tapasztalattal.
(ha kevesebb, az se gond, csak tudj jól játszani :D)

Irány : Metallica, GNR, Aerosmith, ACDC, Led Zeppelin
Ezek és hasonlófélék feldolgozása, majd mellette egyre több saját szerzemény írása és népszerûsítése volna a cél.

Email : rongyos2@hotmail.com
   
pank_nembor1 2006. nov.. 7.  18:34 741
Üdv mki!
A Destroy In Dreamland zkr.sürgõsen dobost keres Tatáról és környékérõl.Fellépési lehetõségek adottak.
Tel.: 06209191316

Elõre is köszi!
   
dobos 2006. nov.. 6.  20:40 740
Dobos-zenekart keres!
Kedves zenésztársak!
Tapasztalt,rutinos dobos Pest megyébõl, komoly szórakoztatás céljából mûködõ,gázsiképes zenekart keres! Helyettesítés is érdekel! Várom érdeklõdéseteket!
goodparties@citromail.hu
Üdv.: Dobos.
   
a joe 2006. nov.. 6.  11:48 739
Pécsi dobosok figyelem!!!
Pécsi saját dalokat és mások zenéit nyomó pop-rock zenekar rutinnal és cuccal rendelkezõ dobost keres.
http:arcana.uw.hu
   
bluevoodoo 2006. nov.. 6.  11:35 738
Pesti power/thrash zenekarba keresünk sürgõsen 5 húros hangszerrel és koncertképes cuccal rendelkezõ basszusgitárost!Az irány kb. a Nevermore-Testament-Death/Control Denied illetve különbözõ doom metalok közé lõhetõ be,szeretjük a komplex témákat és a bonyolult ritmusokat,no meg persze az odabaszást! Decembertõl koncerteznénk,a hangsúly a SAJÁT zenén van,feldolgozásokkal maximum addig szeretnénk foglalkozni,amíg össze nem jön legalább 30-40 percnyi saját anyag (nóták már vannak készen és félkészen is jól).S hogy a zene milyen?Pl. ilyen: http://vezen.uw.hu/evilspirit.mp3 . Vagy ilyen: http://mymusic.hu/underdarkband (két nóta ezek közül jött tovább az új bandába...) Magyar underground szinten ismert és elismert zenekarokkal turnélehetõség biztosítva a tavaszra,már csak jönnöd kell zenélni!

Kontakt: denii84@gmail.com
   
fat.man 2006. nov.. 5.  10:17 737
gitárost keresünk
megcsonkult stoner zenekar keres budapesti gitárost.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky