3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Zenekari fórumok » Kowalsky meg a Vega zenekar fóruma

Témakörök
Hirdetés
Vissza a zenekar oldaláraKowalsky meg a Vega zenekar fóruma
knoya 2008. jún.. 23.  21:59 41
Egyébként a PeCsás jegyek sorsolása mikor lesz? És hol lehet értesülni róla?
   
ednüt 2008. jún.. 20.  19:38 40
Na most lenne szükségem egy kis segítségre.Meg akartam rendelni egy Vega spagetti pántos pólót és nemtudtam megadni a beérkező és a kimenő szolgáltatót mivel eddig nem is érdekelt engem(már mint a szolgáltató):):):).Ezt nem lehetne valahogy máshogyan megoldani.Nem akarok senkit átverni mielőtt félreértések lennének!!!Előre is köszönöm a segítséget
   
ednüt 2008. jún.. 20.  18:06 39
Na most halgatom már harmincadszorra a Minden rendbe van.Ezt nagyon megcsináltátok zeneileg szövegileg.Nincs is szó rá :) Nagyon ott van
   
ednüt 2008. jún.. 19.  17:27 38
Ma én is megkaptam mivel két nappal ezelőtt ígérték:)Na ,de az a lényeg,hogy megvan!!!Nagyon komoly az egész borító.Grati nektek:):):)
   
knoya 2008. jún.. 19.  13:02 37
megkaptam, megkaptam, megkaptam!!! még azért sem voltam mérges, hogy 8kor felébresztett a futár a telefonjával, hogy 10 és dél között jön!:)
   
ednüt 2008. jún.. 16.  09:19 36
Te jó ég!!!!!!!Most olvasom,hogy Beregszászban fogtok játszani ezt nem hiszem el:):):):)Ott leszek,megyek remélem kitart az útlevelem.Ettől szebben nem is indulhatott volna a reggelem:-)
   
ednüt 2008. jún.. 15.  18:25 35
Köszönöm szépen!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))
   
Eleven11 2008. jún.. 15.  13:39 34
Mikkor jösztök Kazincbarcikára? Szívesen fellépnénk előttetek.
   
kowamegavega 2008. jún.. 15.  09:54 33
Ednüt,Drága!

Megvan a fórumos aktiválásod!Szerintem még a korábbi kezelőnek írtál...az meg elkallódott!De mostmár szabadon" garázdálkodhatsz" a központi honlap fórumán is!Szeretettel köszöntünk ott is!!!
Legyen Mindannyiótoknak Gyönyörű napja!
Tábort ebben az évben nem tervezünk,mert minden energiánkat a két nagy lemezbemutató koncertre összpontosítjuk(október 10 Debrecen,október 24. Budapest Pecsa).Jövőre viszont tervbe van véve a tábor is!!!
   
ednüt 2008. jún.. 11.  17:43 32
Azt gondoltam,hogy a fórummal kapcsolatban tudsz segíteni:-)Az ottani nevem nem sokkal különbözik at ittenitől ednüt31.Írtam már az adminisztrátornak ezzel kapcsolatban,de nem jött válasz.Amúgy nem válaszoltál,a kérdésemre.Tábort nem terveztek?Utó irat :az a fránya postás most már tuti,hogy lelécelt a lemezzel:)))))))
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky