3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Zenekari fórumok » Kowalsky meg a Vega zenekar fóruma

Témakörök
Hirdetés
Vissza a zenekar oldaláraKowalsky meg a Vega zenekar fóruma
Kékmara 2008. jún.. 1.  19:10 21
jó ötleteid vannak :)
Előzmény:   ednüt    2008. jún.. 1.  13:36  
ednüt 2008. jún.. 1.  13:36 20
Néztem egy riportot veled és akkor azt mondtad,hogy minden albumnál több szám készül el.Nem tervezitek,hogy ezekből nem ötödik albumot,hanem csak egy pl:szülinapi kiadást csináljatok?Az lenne ám csak egy igazi meglepi!!!!!!!!:)De lehet,hogy hülyeséget írtam vagy csak sokat akarok:))))))))))))))
   
kowamegavega 2008. jún.. 1.  11:12 19
Sziasztok ...és Szép napokat Mindenkinek!

Nos,a helyzet az hogy csak nagyon ritkán tudok időt szakítani nemcsak a festésre de még az olvasásra is(erre egyébként mostanában már csak utazások közben van lehetőségem!...de festeni úgy lehetetlen:-)
Ettől függetlenül őszre tervezek egy kiállítás sorozatot,amelyen részt vesznek olyan festő barátaim,akiknek viszont a képzőművészet a főprofiljuk!
Ne kérdezzétek pontosan mikor indítjuk el,de kötve hiszem hogy a lemezbemutató koncert előtt!(az meg ugye október 24!!!)
A régebbi képeknek sajna nincs gyűjtött anyaga,talán csak annyi amit a honlapon is láthattok,mert csak nagyritkán fotóztattam le a képeimet...mivel én nem kívánok bemutató anyagot készíteni a festményekből,meg megörökíteni se nagyon akartam eddig a munkáimat...Miért?
Mert én szinpadi ember vagyok és nem festő!
Szeretek ugyan az olajjal dolgozni ...de nem az a fő csapás az életemben..:-)
Előzmény:   ednüt    2008. máj.. 30.  18:10  
Yusna 2008. máj.. 31.  16:31 18
Na, Kowa, mint "szinténzenész" erre én is kiváncsi volnék!!!
   
ednüt 2008. máj.. 30.  18:10 17
Megnéztem nagyon jó csak annyi a baja,hogy én nem voltam ott:)Kowa mostanság szoktál festegetni?Hol lehetne megnézni az összes képet ami eddig elkészült?
   
kowamegavega 2008. máj.. 30.  08:53 16
Igen,igen.Valóban juniusi a megjelenés!Egészen pontosan június 6.Persze csak az jut hozzá ilyen gyorsan aki már megrendelte (vagy addig még megteszi),mert a boltokba azért lassabban fog eljutni!(...sajna)
Viszont egy jó hír!Ahogy azt a blogban is megírtuk,a Webcsatorna jóvoltából most belenézhettek a Zöld Pardonos koncert (április 20.)eseményeibe...méghozzá három részletben(most az első részben a "Kezeket fel!" az "Ennyi csak" és Jamie Winchesterrel a "Pimasz Grimasz" tekinthető meg!!!)
Nézzétek meg és szóljatok hozzá!!!!Légyszi!:-)
   
noja19 2008. máj.. 30.  07:16 15
Kékmara:De az vagyok a fórumon is megváltoztattam a nevemet Nojára mivel mindenhol így vagyok regisztrálva!:)Június az biztos igaz holnap után már június!:)))))))))
   
Kékmara 2008. máj.. 29.  17:27 14
Noja te nem timcsike vagy? június 5.-én jelenik meg a boltokban én ugy tudom vagy vmi ilyesmi aah mind1 várjuk meg míg a fiúk leírják pontosan de a júni az tuti :D
   
Yusna 2008. máj.. 29.  11:20 13
A Szentimentális Bérgyilkos nagyon tutin szól mobiltelefon csengőhangként is!!! Vezetés közben gyakran hallgatom azt a pár másodperces részletet! HÍVJATOK MINÉL GYAKRABBAN TELEFONON!!!!
   
ednüt 2008. máj.. 28.  21:55 12
Na ez egyre jobb lessz :D
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky