3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Zenekari fórumok » Kowalsky meg a Vega zenekar fóruma

Témakörök
Hirdetés
Vissza a zenekar oldaláraKowalsky meg a Vega zenekar fóruma
noja19 2008. máj.. 28.  20:52 11
Én úgy tudom hogy junius 5-én jelenik meg de majd a Vegáék biztos megírják pontosan mikor is jelenik meg!:)
   
Kékmara 2008. máj.. 28.  17:14 10
Helloka! Na ide is sikerült feljutni pár ismerős arct már látok is :)))) Csak hogy én is mondjak egy variációt nekem azt írták júni. 2.-án jelenik meg az album :D
   
ednüt 2008. máj.. 28.  16:20 9
Én úgy olvastam hogy június 1-én jön ki az album és örültem is neki mert ennél jobb névnapi ajándék nem is lehetne.Persze meg van rendelve amikor hozzák akkor hozzák ezen nem fogok lovagolni.Minden esetre belehalgattam és érdekesnek ígérkezik.Csak gratulálni tudok az eddigiekhez. Legyen nektek is szép napotok:)
   
Yusna 2008. máj.. 28.  08:33 8
Szia Zenekar! A koncert naptárban nem mindig van feltüntetve kezdési időpont...Pl. a tatabányai koncert (jún. 20.) tudjátok már előre?
   
knoya 2008. máj.. 27.  21:43 7
hát, nem tévedsz kowamegavega (nem tudom, pontosan ki:) ), persze, hogy megvan. ma épp az első lemezt hallgattam, amihez nagyon jó kis élmények fűznek...jó is volt visszaemlékezni rájuk, ahogy hallgattam a számokat:)
fú, lehet nyerni is? hát azt meg nem is tudtam. tiszta informált vagyok, mi? jól van, jól van, én csak nyomtam gyorsan egy rendelés gombot, és rágtam a körmöm, hogy mikor gurul be a GLS-kocsi a kapun...:)
   
kowamegavega 2008. máj.. 27.  18:47 6
Tulajdonképpen ez a poén benne,hogy ez előrendelés!:-)
Ezért is olcsóbb mint a boltban és hamarabb is lesz a kezedben mint bármelyik boltban!Ráadásul amint kijött az anyag a nyomdából azonnal sorsolunk egy nagyot az előre megrendelő Barátaink között,és húsz belépőt osztunk szét a szerencsés nyertesek között(tudjátok,az októberi PeCsás bulira!!!!).
...sőt még a korábbi lemez is letölthető ingyen(ajándékba)...bár kötve hiszem hogy az nincs még meg Nektek(legalábbis valamilyen formában...)
...vagy tévedek?!?:-)
Előzmény:   knoya    2008. máj.. 27.  11:27  
knoya 2008. máj.. 27.  11:27 5
hát, akkor nem értem, hogy miért lehet már most megrendelni... vagy legalább feltüntethették volna, hogy min. 2 hét múlva jön meg:( de lehet, hogy csak én vagyok elhavazva, s csak nekem nem tűnt fel. mindenesetre köszi az infot:)
   
szucsi68 2008. máj.. 27.  09:10 4
nekem azt mondták 31-én kijön.remélem igy lesz!
Előzmény:   kowamegavega    2008. máj.. 26.  22:33  
kowamegavega 2008. máj.. 26.  22:33 3
Nos,még nem vihati a futár a lemezt,hiszen még a nyomda dolgozik az anyagon!Hiszen még megjelenés előtt áll a dolog.A kiadó(CLS) által kiadott információk szerint még kb egy ,másfél hétre szükség van a teljes elkészülésig!Akkor kerül a futárszolgálathoz és csak utána a megrendelőhöz!
Még egy kis türelem,és valóban házhoz érkezik az új lemezanyag....:-)
Persze ezek a tények még nem zárják ki annak lehetőségét,hogy a futárnak megtetszik az album...de attól még ki fogja Neked vinni!!!!

:-)
   
knoya 2008. máj.. 26.  22:13 2
Köszi a "meghívást"! Már meg is rendeltem az albumot, de hát a delivery service nem siet vele... Biztos megtetszett a futárnak, aztán nem akarja nekem elhozni...:) :(
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky