3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Zenekari fórumok » Kowalsky meg a Vega zenekar fóruma

Témakörök
Hirdetés
Vissza a zenekar oldaláraKowalsky meg a Vega zenekar fóruma
kowamegavega 2008. jún.. 11.  09:58 31
Ednüt!!!

Én tudok Neked segíteni(mármint a Kowalskymegavega.hu fórumos dologban!!!),ha megadod az ottani felhasználó nevedet,azonnal aktivállak!
Ugyanis van hogy inaktiválódik egy-egy felhasználó...de az csak egy gombnyomás(a megfelelő gomb megnyomása ugye!:-))
Szóval ha gondolod ....:-)
   
ednüt 2008. jún.. 10.  20:36 30
Sajnos ott nemtudok hozzászolni és kérdezni sem.Nemtudom,hogy miért,de ez van .Így marad az itteni fórum.Tábort nem terveztek?
   
kowamegavega 2008. jún.. 9.  12:59 29

Hát akkor itt is jeleznénk(tisztelettel),hogy kedden,azaz hogy holnap (junius 10-én!)a központi honlapunk fórumán(www.kowalskymegavega.hu/forum)FORRÓ DRÓT nap lesz!Ez azt jelenti ,hogy egész nap eléritek a "forró drót "topikban a zenekar tagjait,akik válaszolnak minden kérdésetekre,hozzászólásotokra!
Mindezt azoknak írom le akik ezt még újdonságként kezelik ...természetesen!:-)

Legyen szép a mai napotok is!
   
blackrose 2008. jún.. 8.  10:16 28
Szép jó reggelt!!!

Ide is belesek fórumolni :D

Amúgy mint a nick sejteti... a Fekete Rózsa vagyok...
   
xxxsylxxx 2008. jún.. 8.  01:23 27
gatulálok az új lemezhez! hihetetlenül sugározzátok a mondanivalótokat. én ugy érzem eddig ez a legvegásabb album :) és ez nem az ujdonság hatalma :)
   
ednüt 2008. jún.. 6.  17:09 26
Meg várom már a postást,ha eddig kibírtam...Na ez érdekes kibírtam mikor megrendeltem egy óra múlva már írtam ,hogy mikor jön meg:):):):):)Remélem Pecsás jegy is lessz:D:D
   
knoya 2008. jún.. 6.  16:54 25
hát, ebben nem igazán értem a logikát... múltkor lemaradtam a PENes koncertetekről, egy jóbarátom, aki előtte sosem hallott még titeket, másnap közölte: "PEN legjobb koncertjét nyomta a Kowalsky meg a Vega" hát, erről lecsúsztam... de majd ha megnyerem a PeCsás jegyet:)
   
kowamegavega 2008. jún.. 5.  17:45 24
Ha ellátogattok a csapat hivatalos honlapjára,ma este már láthatjátok azt a linket,amelyről hivatalosan le is tudjátok tölteni az új lemez TELJES anyagát!!!!A jövő héten már megjelenhet végre a CD verzió is,az eddigi legjobb borítóval(amely Bese Laci barátunk munkája a kiadóval kooperálva!!!),de aki már ezt sem bírja kivárni,az ma estétől letölthet!!!!
Hivatalos honlapcím:

http://www.kowalskymegavega.hu/site/
   
ednüt 2008. jún.. 2.  18:46 23
Köszönöm Kékmara:)És nektek is Kowa,hogy válaszoltatok.:D
   
kowamegavega 2008. jún.. 2.  08:41 22
Ednüt!

Nem írtál hülyeséget,és soknak sem nevezném az igényeidet!:-)
Sőt,mi magunk is gondoltunk már egy" exkluzív" kiadványra....Majd meglátjuk...Mert őszre terveznénk eleve valami ilyesmit(de ez nem csak rajtunk múlik!)
Mi igyekezni fogunk a megszervezésével...legfeljebb ingyen letölthetős lesz az internetes oldalunkról(mert a kiadás a kiadónk pénztárcáját terhelné)
Mondom ,az ötleted nem túlzás egyáltalán!:-)
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky