3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Zenekari fórumok » Kowalsky meg a Vega zenekar fóruma

Témakörök
Hirdetés
Vissza a zenekar oldaláraKowalsky meg a Vega zenekar fóruma
takácstibcsi 2008. nov.. 16.  07:47 51
sziasztok nagyon szép hétvétgét kivánok a zenekarnak és min den nap szavazok rátok
   
ednüt 2008. aug.. 14.  13:55 50
Meg van bocsátva,hisz szinte csak én írok itt:-)A fórumon is garázdálkodok úgy,hogy nincs semmi gond:P a LEMEZBEMUTATÓRA MEG SOK SIKERT KÍVÁNOK AZT HISZEM ÉN A DEBRECENIRE MEGYEK,HA MINDEN ÖSSZE JÖN
   
kowamegavega 2008. aug.. 12.  20:57 49
Drága Barátaink!

Először is elnézéseteket kell kérnünk,hogy ezen a fórumon kissé elhanyagoltunk Benneteket az utóbi hetekben,de az az igazság (és nem a Szemenszedett!!:-)),hogy a nagy nyári koncertezés és felkészülés az őszi Lemezbemutató koncertekre ,szinte minden időnket lefoglalta ezidáig.Persze nem lesz ez másként egészen október végéig,de azért megpróbálunk majd minél többet itt is jelen lenni...Azért ha van időtök és kedvetek a www.kowalskymegavega.hu/fórum -on is szeretettel várunk Benneteket!
Üdvözlettel:

A Kowalsky mega Vega csapata nevében:

Kowa
   
ednüt 2008. júl.. 30.  15:10 48
:)belőletek sosem elég:-)
   
ednüt 2008. júl.. 13.  17:53 47
Úgy látom,ha én nem írok itt akkor üres az üzifal:-)Na akkor itt is megköszönöm nektek a koncertet nagyon jó volt.A hangom még most is mutálódott állapotban van,de megérte:)Téjnleg nem nyertem jegyet ezért szomorú vagyok,de ilyen az én formám:(MIndenkinek szép délutánt kívánok.
   
knoya 2008. jún.. 25.  21:27 46
Köszi a választ!
ednüttel együtt vagyok pesszimista, nekem sosem jonnek be ezek a dolgok, de azért bizakodva várok...:)
   
ednüt 2008. jún.. 25.  18:38 45
Én biztos nem nyerek jegyet.Nekem nincs szerencsém az ilyenekbe:(
   
ednüt 2008. jún.. 25.  18:36 44
A Minden renbe van-ból nem csináltok klippet?
   
ednüt 2008. jún.. 24.  21:15 43
Nah!!!Még egy hétvégi izgulás:)Ti aztán adjátok az adrenalint:-)
   
kowamegavega 2008. jún.. 24.  19:54 42
Szép napokat itt is Mindannyiótoknak!

Pár kérdés felmerült,ahogy látom,úgyhogy megpróbálom megválaszolni őket!A Vegasoppos kérdésre most nem tudok tuti választ adni,inkább utánajárok a problémának és utána jelentkezem!
A Petőfi Csarnokos lemezbemutatóra viszont még a héten meglessz a sorsolás!!!A szerencsés nyerteseket a saját emailcímükön fogjuk értesíteni nyereményeikről.Az értesítések még a hétvége előtt kimennek!
Akik nem járnak szerencsével azok meg már napokon belül megvehetik jegyeiket elővételben...természetesen olcsóbban mintha a koncerthelyszínen vásárolnák meg....
Látogassatok el a központi honlapra is,mert vannak új linkek a "Zenekar Ajánlásai" topikban!!!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky