3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. január

Témakörök
Hirdetés
2005. január
toma88 2005. jan.. 10.  14:25 28
Csak Rooster
Ha most nem nyertek,...baj lesz!:o)
Szal én is szavazgatok rátok,mer'...
Mér' is!?
IGEN!
Mert ti vagytok a legjobb" R'n'R arcok"!!!!!!!!!!!!!
A zenétekre meg vmi új kifejezést kéne kitalálni,mert ilyen még nem volt!
Így tovább Rooster!
   
Judyt 2005. jan.. 10.  14:23 27
Pluto
Nekem tetszett a Demo,és a koncertjeiken is rendszeresen ott vagyok.
A srácok hozzáállása nagyon pozitív,ami a zenéjükön is észrevehetõ. Csak így tovább!!!! : )
   
Titok 2005. jan.. 10.  14:11 26
Pluto
Sztem a Pluto a legjobb!!!!! : )
Szeretik,amit csinálnak; jó,amit csinálnak; és jól csinálják! Lelkesek,kitartóak. Kell ennél több?
Nekik kellene nyerni..... Megérdemlik : )
   
Jani Liimatainen 2005. jan.. 10.  11:16 25
[quote:f0e2fe7f26="Artemorilane"]Nos, letöltöttem a fenti zenekaroktól egy-egy számot.
A Roostertõl egészen jó kis dalocskát sikerült meghallgatni, bár az angolul éneklõ magyar zenekarokat általában nem hallgatom, de ez tényleg egész jó!
A Psycho Obsession-tõl sajnos nem találtam semmi hallgathatót, szóval nem valószínû hogy szavazok rájuk. Szerintem nem ártana minél hamarabb valami hallgatható anyagot felvenniük!
A Pluto már inkább közelebb áll az én zenei világomhoz, bár a felvételek nem elég meggyõzõek, és az énekes hangja is bizonytalan egy kicsit, de egészen hallgatható számokat írnak a srácok.
A Dreyelands kicsit elvont nekem, nem igazán az én stílusom, és hiányzott az ének is a számból, ami nélkül kicsit üresnek találtam, de ettõl függetlenül jól játszák amit bevállalnak.
A Play!-nél feltünt egybõl hogy egész tehettséges az énekes, emellett még egy helyi bandára is emlékeztetnek. Bár a zene maga inkább otthonülõs tipus.

Az meg hogy végül hogy döntök késõbb kiderül :) Egyelõre függõben :))[/quote:f0e2fe7f26]

Egy inró:

http://www.psychoobsession.com/music/01 - sorrow of a dying man.mp3


http://www.psychoobsession.com/music/04 - Embernek Maradni.mp3

Egy dal:

Have fun!
   
Jani Liimatainen 2005. jan.. 10.  10:47 24
Re: Rooster
[quote:0c0bdeec36="voldemort"]Rockzene a legjavából! Elnyerte tetszésem - annak ellenére megkedveltem a srácokat, hogy elõször a legnagyobb gitármester elõtt láttam, hallotam õket 2003-ban a PeCsában.
Malmsteen fenntartások nélkül szeretem - a Rooster stílusában kicsit azért elüt a gigaszólók ükapjának
zenei világától. De nagyon tetszett! Utána volt szerencsém pár motoros bulin (Foktõ, Geronimo) meghallgatni a Roostert, és
a Wigwamos döntõn nyújtott teljesítményük (ezúton is gratulálok a szép gyõzelemhez) végképp meggyõzött!
Hajrá Roosterek![/quote:0c0bdeec36]

hát az gáz volt...

Szervezõi baki...
   
voldemort 2005. jan.. 10.  01:25 23
Rooster
Rockzene a legjavából! Elnyerte tetszésem - annak ellenére megkedveltem a srácokat, hogy elõször a legnagyobb gitármester elõtt láttam, hallotam õket 2003-ban a PeCsában.
Malmsteen fenntartások nélkül szeretem - a Rooster stílusában kicsit azért elüt a gigaszólók ükapjának
zenei világától. De nagyon tetszett! Utána volt szerencsém pár motoros bulin (Foktõ, Geronimo) meghallgatni a Roostert, és
a Wigwamos döntõn nyújtott teljesítményük (ezúton is gratulálok a szép gyõzelemhez) végképp meggyõzött!
Hajrá Roosterek!
   
Sven 2005. jan.. 9.  22:53 22
pluto rulez
Ez az igazi zene!! jó volt a demo is és ha mos megnyernék ezt a stúdió dolgot, akkor végre hallhatnánk õket jó hangzással. Ennyit minimum megérdemelnek. PLUTO!!!
   
nagyhus 2005. jan.. 9.  22:51 21
hát ja!
a pluto az király! nem is kell ennél jobb azt hiszem, jól csinálják amit csinálnak az is biztos!......anyátokkal éltem 5 csodálatos éven át srácok! :-)
   
workerclasshero 2005. jan.. 9.  22:45 20
Azt hiszem, hogy valóban a PLUTO viszi a pálmát...egyedi a zenéjük, sõt több mint egyedi, a szöveg, a dallamvilág mind mind azt tükrözi ami a valóság...legalábbis szerintem...szerintem?!
   
okibacsi 2005. jan.. 9.  21:06 19
Rooster
Ha igazán jó hangulatú koncerteket akartok, ha nem csak hallgatni szeretnétek, hanem érezni, átélni azt, hogy mi is az a Rock'n'Roll, akkor járjatok Roosterre! Egy nagyon hiteles zenekar olyan zenészekkel, akik valóban hisznek abban, amit csinálnak. Így -- túl azon, hogy egytõl egyig hangszereik mesterei is -- olyan érzéssel tudnak zenélni, amilyet ritkán látni hazai színpadokon. A koncertjeikre jellemzõ elképesztõ energiáról, átütõerõrõl nem is beszélve! Minden egyes bulijuk kemény testedzés a közönség tagjai számára. Mindenkinek ajánlom, hogy egyszer próbálja ki! És, természetesen, szavazzon a Roosterre!
Rock 'n' Roll!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky