3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. január

Témakörök
Hirdetés
2005. január
Nixi 2005. jan.. 9.  19:46 18
Nekem nagyon bejön amit a Pluto-ék játszanak. Már sok koncerten voltam és a hangulat mindig oltári. A szöveg és a dallam is egyre jobb és jobb.
   
tothem 2005. jan.. 9.  18:58 17
Rooster
Rock'N'Roll - még mindig ezt szeretem, ezért még mindig Rooster! De Pluto is tetszik, talán februárban rájuk voksolok... :)
   
perelin 2005. jan.. 9.  18:37 16
ROOSTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na akkor 'ajrá fiúk-lányok!
Szavazzatok bátran "kakasékra"! :o)
Én is emígyen teszek,csak mert kevés olyan banda van,mint a Rooster.
Hihetetlen módon Él a közönség a koncertek alatt.
Mikor játszani kezdenek,megáll az élet és úgy folytatódik,h Az Jó!Életre kel az élettelen, élõ meg alig fér a bõrében...:o)
Szóval:ROOSTER
Még sok ilyen bulit,mint a pénteki-szombati!
   
Elf 2005. jan.. 9.  18:06 15
Rammstein
Valaki tudja,hogy tényleg jön e a Rammstein februárban Budapestre?
   
Corey 2005. jan.. 9.  16:30 14
Pluto
Azért szavaztam a Plutora, mert egyre jobban játszanak és egyre jobb számok születnek. Az együttes két éve üzemel, úgyhogy megérdemelnének mostmár vmi díjat is, amiért minden hétvégén keményen próbálnak. Ja, és az új számok is megérdemelnék, hogy jó hangzásban jöjjenek ki!
   
Zoleeca 2005. jan.. 9.  16:12 13
[quote:f7169cc33a="Gorilla"]Én azért szavaztam a Psycho Obsession-re, mert szépen jáccanak a hangszereiken...[/quote:f7169cc33a]

Eeez igen :)
   
Zoleeca 2005. jan.. 9.  16:11 12
Ja és nem lehetne megoldani, hogy a szavazásnál egybõl valami letöltési helyre ugorhasson az ember? Mert úgy lenne a legjobb ha egybõl meg lehetne hallgatni a zenekarok szerzeményeit!

Sõt továbbmegyek! Legyen minden szavazásban résztvevõ zenekarnak egy olyan száma amit a legjobbnak tart (válasszanak ki egyet), és azt közvetlenül le lehessen innen tölteni, hogy a szavazóknak ne kelljen annyit szenvedni! Hmm?
   
Gorilla 2005. jan.. 9.  16:10 11
Én azért szavaztam a Psycho Obsession-re, mert szépen jáccanak a hangszereiken...
   
Xvid 2005. jan.. 9.  16:07 10
Csak annyit akarok kérdezni, hogy mi a célja ennek a szavazásnak. Mert nem világos elõttem. Szóval mit nyer a gyõztes zenekar? Köszönöm!
AMúgy tök jó ötlet ez az oldal, kár hogy nem elég ismert!
   
Ildy 2005. jan.. 9.  15:13 9
Pluto
Azért szavaztam rájuk,mert nagyon klasszak!!!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky