3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. január

Témakörök
Hirdetés
2005. január
Corey 2005. jan.. 10.  23:29 58
Pluto rulez
Kár ezen vitatkozni, hogy kinek melyik együttes tetszik. Mindenkinek megvan a véleménye, amit le is írt (úgy ahogy). Megtettünk mindent azzal szavazzással és hozzászólással, hogy a szeretett : )) bandát közelebb vigyük a sikerhez. Ezen kár is vitatkozni. Részünkrõl ennyi volt, lehet vitatkozni, de ez már úgyse befolyásol semmit. Bárki is nyerje meg, mindenképpen megakarom majd szerezni azt az egy számot, mert kíváncsi vagyok, hogy milyen minõségben veszik majd fel. Sok sikert hozzá!
   
echet 2005. jan.. 10.  21:44 57
Rooster!JE!JE!
Azannya!
Akkor én is szavazok ám!
A Roosterre!
Nagyon rákkendroll amit csinálnak...!
És amit csinálnak az állat!stb...:O)
Rooster!
   
frieda 2005. jan.. 10.  21:36 56
ROOSTER
A zenében, a zenével, a zenéért, a zene által élni....

Na ezt tudják õk, meg átadni ezt a fantasztikus érzést, DE NAGYON!

A R'n'R és a Rooster jönnek,
fenomenálisat zenélnek
s ha tovább mennének...
a közönség nem engedi õket!

Hajrá Rooster!:o)))

Ahogy lesz, úgy lesz.De jó lesz...:o)
Espero que sí!
   
KaRoby 2005. jan.. 10.  21:27 55
Szerintem felesleges folytatni melyik zenekar mit érdemel meg...
természetes,hogy mindenki arra szavaz,amelyiket ismeri,és jónak találja.
ennyi.

Na..én is ezért szavazok arra a zenekarra,amelyikre szavazok..:-))
Jó R'N'R-t játszanak...
lehet tombolni koncertek alatt...
és nem lehet megunni a zenéjüket...

Rooster.
   
K.Zita 2005. jan.. 10.  21:01 54
Re: Rooster
[quote:3c8053ac71="gauri"]Az elõzõ pár hozzászólásban feltûnt egy gyakran ismételt mondat:
"remélem,õk nyernek,mert megérdemlik.."
szerintem mindegyik zenekar,amelyik szívét-lelkét beleadva játszik,és próbál valamit átadni abból,amit õ képvisel,és szeret,az megérdemli...
megérdemel egy saját cd-t,koncerteket..elismerést..stb...


ja..és remélem õk nyernek,mert tényleg megérdemlik![/quote:3c8053ac71]

Abban igazad van,hogy mindegyik együttes megérdemli,hogy nyerjen,de mivel mi a Plutot ismerjük jól,ezért mondjuk h õk megérdemlik,mert számunkra õk a legjobbak(persze az is lehet h a többség azért írta azt h megérdemlik,mert nem volt ötletük h mit írjanak,és ezért azt írták amit elõttük mások is)
   
perkeleneito 2005. jan.. 10.  20:41 53
anal gore terror
[quote:f8c553f3c2="kiccsay"]Szerintem ha csak ezen múlna hogy melyik banda legyen a hónap zenekara,ennyi erõvel akármelyik zenekar megnyerhetné. Gondolom ha eddig eljutottak, mind1ik keményen dolgozik azért,hogy minél többen ismerjék õket és megértsék a zenéjük mondanivalóját. Én a Psycho Obsession-re szavazok,egyszerûen azért,mert tetszik a zenei stílusuk. Az,amit játszanak,és ahogyan játsszák.

[quote:f8c553f3c2="perkeleneito"]
Nekem+tetszik a Pluto zenei stílusa(valamint az,amit,és ahogyan játszák..),és "ennyi erõvel" felesleges volt fennakadnod ilyesmin,mert -ahogy látom- te sem tudtál semmi újat felmutatni...[/quote:f8c553f3c2]

[/quote:f8c553f3c2]

:D ahogy elnézem nem én vok itt a legkritikusabb ember, de most annyira a lelkembe tiportál h ezt sokáig tart majd feldolgoznom ugyérzem. el is megyek csoportterápiára gyorsan. amugy meg tudod: izlések és ficamok.
   
gauri 2005. jan.. 10.  20:37 52
Rooster
Az elõzõ pár hozzászólásban feltûnt egy gyakran ismételt mondat:
"remélem,õk nyernek,mert megérdemlik.."
szerintem mindegyik zenekar,amelyik szívét-lelkét beleadva játszik,és próbál valamit átadni abból,amit õ képvisel,és szeret,az megérdemli...
megérdemel egy saját cd-t,koncerteket..elismerést..stb...

Azért szavazok a Roosterre,mert egyszerûen szeretem a zenéjüket..
és úgy érzem egyre inkább "összeérik" a zenekar...most már egységben látom õket..és nem különálló hangszerek egymás alatt történõ játékának...persze én a zenéhez vajmi keveset értek...csak arról írhatok..amit a koncerteken hallottam.Az viszont felejthetetlen....
ezért..ROOSTER!!

ja..és remélem õk nyernek,mert tényleg megérdemlik!
   
anikoo 2005. jan.. 10.  20:31 51
hajrá Pluto!
sziasztok õszintén remélem h a pluto fog gyõzni mert nagyon jók!!!!!!!!!!!!
   
K.Zita 2005. jan.. 10.  20:28 50
Pluto
Imádom a Plutot!!!!Nagyon tehetségesek,állati jó zenét játszanak!!Megérdemlik h õk nyerjenek!
   
kiccsay 2005. jan.. 10.  20:17 49
még mindig PLUTO!!!
[quote:0da3965991="perkeleneito"]Szerintem ha csak ezen múlna hogy melyik banda legyen a hónap zenekara,ennyi erõvel akármelyik zenekar megnyerhetné. Gondolom ha eddig eljutottak, mind1ik keményen dolgozik azért,hogy minél többen ismerjék õket és megértsék a zenéjük mondanivalóját. Én a Psycho Obsession-re szavazok,egyszerûen azért,mert tetszik a zenei stílusuk. Az,amit játszanak,és ahogyan játsszák.[/quote:0da3965991]





Nekem+tetszik a Pluto zenei stílusa(valamint az,amit,és ahogyan játszák..),és "ennyi erõvel" felesleges volt fennakadnod ilyesmin,mert -ahogy látom- te sem tudtál semmi újat felmutatni...
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky