3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. január

Témakörök
Hirdetés
2005. január
pribek 2005. jan.. 12.  18:57 88
A manon név mennyire ott van!
   
manon 2005. jan.. 12.  17:50 87
Nekem a Play a kedvencem, a Dreyleands a favorit, a Pluto a király, a Rooster a minden, a Psycho a legjobb. Na most melyikre szavazok!!!!
   
thomas 2005. jan.. 12.  17:43 86
Én még nem szavazok, majd meghallgatom mindegyik zenekart. Legalább hozzászólásom van a fórumban. Jajj de izgalmas!
   
Plutofun 2005. jan.. 12.  16:19 85
Pluto
ÉNimádom a Pluto zenekeart ugyhogy CSAKIS RÁJUK SZAVAZOK!!!!!!! HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
Ti fogtok nyerni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   
Jani Liimatainen 2005. jan.. 12.  13:50 84
Én a Dreyelands-re szavazok. Fõ a fair-play!

Blessed be!
   
Zoleeca 2005. jan.. 12.  13:43 83
[quote:2368df35c4="pupper"]Ha Debrecen akkor Tankcsapda, Replika és Psycho Obsession. Nekem ez a véleményem. Szóval Tankcsapdások, Replikások, szavazzatok![/quote:2368df35c4]

ha Berettyóújfalu akkor meg GXR, Inferno és Pluto!!!! :)))

Kicsit bõvebben leírom a véleményem:

A szavazás szerintem (akárki nyerje meg) egy jó dolog. Azért jó, mert feltehetõen azok akik szavaznak - mégha elfogultan is - meghallgatják a többi zenekart is (ahogy én is). Persze sokan teljesen mindegy mit hallanak úgyis akedvencükre szavaznak, hiszen ez természetes. De már akkor is elérték a bandák, hogy egy kicsit többen ismerték meg õket. Már ezért megéri :)

A Pluto-hoz:
Ki merem jelenteni: ez a banda az életem! Az elmúlt két évem szintem minden napjában ott voltak. Volt idõszak amit nélkülük nem vészeltem volna át ilyen könnyen. (hát igen az élõzene mindennél jobb).Volt hogy csak (tizedjére, századjára) hallgattam a demót. Hallgattam a koncertfelvételeket is amikre azért annyira nem büszkék a srácok, de ez engem nem érdekelt. Mindig is mondtam nekik, nem az a fontos, hogy mennyire pontosan hibamentesen játszanak, hanem hogy jó hangulatot csinálnak. Már már azt hiszem mindenkinek a sziváhez nõttek a kissebb - ismétlõdõ - bakik (azt hiszem akik már hallották az idióta nótát élõben tudják mirõl beszélek). De ez mind ÕK! Nem mondják, hogy õk a legjobbak (sõt ahogy én ismerem õket, mégcsak nem is gondolják komolyan hogy megérdemlik ezt a szavazást). Szerények, és sohasem azzal foglalkoznak hogy megtöltsék a Fõnixet, meg hogy minél többet akasszanak a zenélésbõl. A legjobb példa erre a hajdúszoboszlói buli, ahol olyan hangulatot csináltak amilyet én még ilyen "kis"zenekartól nem láttam. Pedig nem voltak sokan.

Ismerik a hibáikat, és meg is mondják azoknak akik esetleg nem veszik észre ezeket. A legjobb példa, hogy már a demót sem tartják olyan jónak, azóta mióta felvették. Ez is mutatja hogy van önkritikájuk méghozzá elég sok.

Ismerik a korlátaikat, de minden próbán feszegetik õket (nem egyszer heti 3 alkalommal). Tudom, mert általában oda szoktam pofátlankodni.

A szavazás kimenetelétõl függetlenül, azt tudom mondani hogy ez egy igazi vidéki banda (neeem nem az AKB az!), egyszerû srácokból, és ez hallható lesz az új albumon is. Szerintem. Az meg hogy hol hogyan lesz felvéve, már csak részletkérdés.

ui: remélem azért elolvassák páran. Kicsit megszaladtam :)))) Gondolom a többi zenekar is legalább ennyi jó tulajdonsággal rendelkezik, hát hajrá! Írjátok le ti is! Sok szerencsét mindenkinek!

Na megyek is letörlöm a könnycseppeimet :)))
   
pupper 2005. jan.. 12.  12:11 82
Ha Debrecen akkor Tankcsapda, Replika és Psycho Obsession. Nekem ez a véleményem. Szóval Tankcsapdások, Replikások, szavazzatok!
   
bupi 2005. jan.. 12.  11:52 81
Én a Psycho Obsession zenekarra voksolok a szép Guitar szalaók mijatt :)
   
tundi 2005. jan.. 12.  11:40 80
A psycho obsession nagyon üt!
   
Mellinda 2005. jan.. 12.  06:20 79
Nálam a PSycho Obsession a nyerõ!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky