3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. január

Témakörök
Hirdetés
2005. január
HeNi 2005. jan.. 10.  19:07 38
pluto
A pluto a legkirályabb! Nagyon jó a demojuk folyton azt hallgatom :))
Nagyon jól játszannak ,szerintem sikeresek lesznek!
   
Adree 2005. jan.. 10.  19:06 37
Pluto
Én a mars-ra szavazok.
   
zoobacsi 2005. jan.. 10.  18:32 36
Ööö... csövi
Hali, mizu... mindenki szavazzon a pszihó obszessönre
köszi :)
   
Corey 2005. jan.. 10.  18:10 35
Pluto rulez
Igen, írtam is, hogy vannak kivételek. Nem szeretheti mindenki ugyanazt a zenét és ezzel együtt egyértelmû, hogy különbözik is a véleményünk. Vannak olyanok, akik szeretik az egybõl ható dallamokat és vannak akik azt szeretik ha dobos végig szegeli a számot és hihetetlen tempóval zúznak végig. Ezeket azért írom, mert én se csak punkot hallgatok, de ez most mind1. A lényeg, hogy mindenki úgy indokol, ahogy gondolja, mert nem vagyunk egyformák.
   
perkeleneito 2005. jan.. 10.  17:43 34
Re: Pluto
[quote:5a29f15430="PunkGirl"]Teljes mértékben egyetértek Coreyval!!A jó zenének az az alapja h meglegyen az élvezet a zene iránt,szeressék csinálni amit csinálnak,utána jön a tehetség amiben náluk sincs hiány,és persze a hûséges rajongók támogatása : ))[/quote:5a29f15430]

Ha vki nem szeretné azt amit csinál,mi értelme lenne 1általán zenélnie? Attól,h vmi nem arról szól,h minden hepi és nincs könnyen benyelhetõ dallama,még nem jelenti,h nem élvezi a zenész amit csinál és nincs tehesége.
   
Tina 2005. jan.. 10.  17:41 33
Pluto szavazás
én is a PLUTORA szavaztam
   
PunkGirl 2005. jan.. 10.  17:20 32
Pluto
Teljes mértékben egyetértek Coreyval!!A jó zenének az az alapja h meglegyen az élvezet a zene iránt,szeressék csinálni amit csinálnak,utána jön a tehetség amiben náluk sincs hiány,és persze a hûséges rajongók támogatása : ))
   
Corey 2005. jan.. 10.  17:15 31
Pluto rulez
Ok, hogy mindegyik együttes szívbõl zenél és hogy ezért mindegyikre lehet szavazni, de a Plutonál hallatszik, hogy szeretik azt amit csinálnak. És ez nagyon jót tesz a számoknak. Nem igaz, hogy ha vki meghallgatja az idióta nóta refrénjét az nem kezd el dúdolni : )) (Na jó, biztos vannak kivételek) Tehát ezzel csak azt mondom, hogy ha vki tényleg szereti, amit csinál az vissza is jön az elkészült mûvön. Ennyi : )
   
GreenKinga 2005. jan.. 10.  17:06 30
Pluto
én is a plutora szavaztam természetesen :))
sztem is nagyon jók, és megérdemlik hogy nyerjenek .....
   
perkeleneito 2005. jan.. 10.  16:01 29
Psycho Obsession
[quote:4b59f82448="Titok"]Sztem a Pluto a legjobb!!!!! : )
Szeretik,amit csinálnak; jó,amit csinálnak; és jól csinálják! Lelkesek,kitartóak. Kell ennél több?
Nekik kellene nyerni..... Megérdemlik : )[/quote:4b59f82448]

Szerintem ha csak ezen múlna hogy melyik banda legyen a hónap zenekara,ennyi erõvel akármelyik zenekar megnyerhetné. Gondolom ha eddig eljutottak, mind1ik keményen dolgozik azért,hogy minél többen ismerjék õket és megértsék a zenéjük mondanivalóját. Én a Psycho Obsession-re szavazok,egyszerûen azért,mert tetszik a zenei stílusuk. Az,amit játszanak,és ahogyan játsszák.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky