2009. április 9. 22:15
egyszer volt hol nem volt élt egyszer egy kishableány az óperenciás tengerben. úszkált pajkosan a vízben, mígnem egyszercsak gondolt egyet és megfulladt. Azóta is boldogan meg van halva, ha túl nem élte. itt a vége fuss el véle.
Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.
| Poznámka |
|---|
| .lunchbox | 2009. ápr.. 19. 19:25 | 1 |
köszi puszi pá Kenny |
||