NovokainMyMusic » ZenekarokE! A Novokain zenekar énekest keres! Frontember pozíciót is betöltő énekest keresünk, akiben szövegírói véna is lakozik:) Jópár koncert van mögöttünk, tehát színpadi rutin és fellépési lehetőségek vannak, de ha neked nincs, az nem kizáró ok. A http://myspace.com/novokainhu... » |
9861 |
|---|---|
IND!REKTMyMusic » ZenekarokA zenekar 2007 ben alakult Szegeden,két helyi pank zenekarból,borsó és bedő a Piroskából,lajos a méltán hírhedt Notnormálból.ők hárman úgy döntöttek működő zenekar hílyán csinálnak egy új bandát amely kezdetben feldolgozást és néhány saját számot rakott össze.A banda... » |
9862 |
vasaliKaMyMusic » ZenekarokNem tudod mi az a vasaliKa? 2004ben elöször hülyéskedés céljábol készült, de aztán hosszadalmasan normális zene lett belőle. Egri maszkos együttes, méd in hángöri, de ha bövebb infót akarsz megtudni a vasaliKárol a hivatalos oldalon a http://vasalika.mindenkilapja.hu -n... » |
9863 |
KritotileMyMusic » ZenekarokEgyszer volt, hol nem volt…(haha, mi ez?? Magyar Népmesék?? Jó vicc…) Nos tehát: a zenekar őstörténete 2007 nyaráig nyúlik vissza, mikor is négy bátor ember elhatározta, hogy hódol közös szenvedélyének. Hamarosan Forgot By God néven el is kezdődött a munka. Az akkori... » |
9864 |
MADISON ROCK AND ROLL SHOWBANDMyMusic » Zenekarok2000-ben alakúltunk,számos klubbulin,utcabálon,rendezvényen részt vettünk,és szeretnénk a továbbiakban is. Stílusunk elsősorban a táncolható és vidám jellegű rock and rollokra épűl,mint pl. Elvis,Jerry Lee Lewis,Little Richard,Hungária stb. De a saját dalaink... » |
9865 |
OmbrézMyMusic » ZenekarokSziasztok! Mi volnánk az Ombréz zenekar! Különösebb megjegyeznivalóm itt nem igazán lenne, látogassatok el a honlapunkra és ott találtok biográfiát, ki zenél?-t és minden hasznosat a zenekarról. Véleményt is mondhattok a számainkról! tessék csak tessék:) JAH SZAVAZATOK ha... » |
9866 |
T3MyMusic » ZenekarokSziasztok!! Zenekarunk megpróbálja egyesíteni a tagok által kedvelt stílusok többségét!!!Nem zárkózunk el semmitol a zenén belül és igyekszünk sajátosan gondolkodni a "lehetoségeinkhez" mérten!Mindannyian több éve zenélünk és tanulunk(nemcsak zenét)is:).Reméljük, hogy... » |
9867 |
Free Time BandMyMusic » Zenekarok2002 őszén FREE TIME BLUES néven alakultunk Béres István (szájharmónika), Tuba Jocó (ének, kisérőgitár), Egyházi Tibor (szólógitár) tagokkal. Eredetileg semmi féle fellépésre nem törekedtünk, csak játszogattuk a Blues és Country számokat a magunk örömére két... » |
9868 |
outlaw styleMyMusic » Zenekarok- Young-G Thang: Hát...mit is mondjak magamról? 1985.04.02-én születtem az én 26-os körzetemben Szentendrén! Zsivány kis diák voltam egész életemben. Mindig tudtam, hogy amit akarok azt valóra is, váltom! Sokat rosszalkodtam általános iskolai éveimben: loptam, csaltam, hazudtam és... » |
9869 |
Death DollsMyMusic » ZenekarokA megalakulást 2006.április 16. óta számítjuk amikor megalakult a Doom of Darkness zenekar.Sok sok tagcserén mentünk keresztül.Eleinte a black/death metal műfajával probálkoztunk valamit is létrehozni de úgy éreztük nem ez a legmegfelelőbb zene a mi számunkra.A Tagok szép... » |
9870 |