3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. augusztus

Témakörök
Hirdetés
2005. augusztus
Stab Venom 2005. aug.. 26.  00:32 80
Chiefaib, 100% respect:) Ez szép volt... *taps*

Huri, Te is pontba találtál:) Amúgy, tessék, itt a legjobb példa, mire jó ez a mymusic: állati jó volt Decadence zenekarral játszani! És mégegyszer köszönöm Hurit, hogy ránk talált.
És az Opus Alterával jó volt megismerkedni: nem semmi azok a jófejek:)

A bizonyos agressziv elemeknek: állitsátok magukat már! Gusztustalán, amit mûveltek. :(
   
GAZ-ELLA 2005. aug.. 25.  19:37 79
Sziasztok!

Nagyon érdekes ez a kis fórum, köpködni, hányni a másikra... Szerintem inkább mindenkinek kicsit magába kéne nézni és felvállalni ki mit szeret. Azért mert valami nem jön be nem kell taglalni hogy mennyire utáljuk. Láttam már olyan koncertet ahol az emberkék úgy be voltak tépve, azt sem tudták hol vannak, majd leestek a színpadról, ha valakinek ez kell, ez jön be, akkor járjon ilyen koncertre! Nekem az Effeta jön be. És akkor mi van? Semmi.... Tetszik a zenéjük a szövegeik, az egész stílusuk, elõadásmodjuk. Igy is lehet szavazni, hogy nem kritizálok valakit sorokon keresztül és másra szavazok akirõl nem is írok!

Tehát az Effetára szavazok mert a felsoroltak közül az õ zenéjük tetszik a legjobban, érthetõ, értelmes szövegeik vannak, és mert egyszerûen bejön...
   
targetry 2005. aug.. 25.  17:17 78
Nyiki!

Jó csávó vagy Te:) csak ne igyál mosdatlan gyümölcs levet


Nyiki
Szül: 1977
Lakóhely: Székesfehérvár
Magasság: 178 cm
Testsúly: 70 kg
Kedvenc étel:
Kedvenc ital: Gyümölcslé
Kedvenc zenekar: Lord, Aerosmith
Kedvenc billentyûs: Eddie Howald,Gidófalvy Attila
Kedvenc ruha:
Kedvenc könyv:
Kedvenc film: Csapnivaló
Hobbi: Zene,Száguldás
Eddigi zenekarok: Symbol


Ez a szöveg is nagyon király, zúz mint az állat, de jó lenne tudni, hogy kiírta. Éljen a rock and roll. Hajrá


A pultnál

A söröm a pultnál vibrál,
A torkomon érzem habját,
A barátok néznek rám cifrán.
Kedves nézzél én rám,
Lelkem él, ugrál és hív már,
Szeressük mi most egymást.

Refr.:
Életünk romlott rég már,
Szétzilált emberek néznek ránk,
Gondolatok ezrei hívnak már,
Gyere és indulj hát!

Azt hitte bármire képes,
Csak aztán jött és nézett,
Nem érdekelte hogy mit érzek.
De már rájött hogy téves,
Csak a söröm, ami édes,
Elragadóbb, mint egy krémes.
   
Katinka25 2005. aug.. 25.  16:56 77
hûha, most mi lesz
hûha, most mi lesz?????hûha, most mi lesz????? most összeroppantam
összeroppantam a kritika súlya alatt, szenvedek, az élet agyon nyom,
jaj, jaj

...zörög a haraszt, nem csak a szél fújja,
vakarja a fejét a paraszt, mert elszúrta....

puszka:)))))))))))))))))))))))
   
Lajos 2005. aug.. 25.  16:54 76
NYIKI!
AZT ÍROD NYUGODTAN LEHET KÖPKÖDNI", ÉN EZT NEM TENNÉM,INKÁBB HÁNYNÉK.

HA ÉSZREVETTED VÓNA, EZ NEM SZIMPÁTIA SZAVAZÁS, VAGY , HOGY
KI SEGÍTETTE A ZENEKAROD, ÉS MIBEN SEGÍTETT, DE MÉGSE RÁJUK ADOM A VOKSOM.OLVASD MÁ EL MIT ÍRTÁL....SZÁNALMAS.ÉN CSAK AZÉRT ÍROK, MERT NEKEM NAGYON BEJÖN AZ ELEVEN H ZENÉJE ÉS NAGYON BE JÖN AZ EFFETA IS. SÕT . AZ UJ ALBUMUK ZSENIÁLIS.
MIND A KÉT ZENEKAR FANTASZTIKUSAN KITÉR A SABLON SÉMÁTÓL, NEM AKARNAK NYUGATRÓL MAJMOLNI.MEGCSINÁLJÁK MAGUKAT,PL.
hegedû, ahogy sír, vagy a trombiták cinizmusa ...NEM FOLYTATOM.
MONDJ HASONLÓ ZENEKART AKIK ILYEN VONALON NYOMNAK.NINCS,ÉS A ZENE ,A VILÁGON A LEGSZUBJEKTÍVEBBEK EGYIKE.ILL. MINDEN MÛVÉSZET.MEGHALLGATTAM A ZENEKAROD MUNKÁSSÁGÁT IS.
INKÁBB NEM ÍROCK VÉLEMÉNYT, EZZEL IS JELEZVE,HOGY HA MINDENKI
HÁNYNA BÜDÖS LENNE. ÚGYHOGY MINDENKI ELÕSZÖR OTTHON NÉZZEN SZÉT, DE HA MÁR ITT JÁROK AKKOR SZAVAZOK IS MÉGPEDIG EGY E BETÛSRE

AZ EFFETÁRA BE JÖN .
   
vasmacskak 2005. aug.. 25.  15:52 75
Tirpunk
én csak annyit akarok hozzáfûzni,h VKI azt mondta,vagy inkább arra célzott,h a Tirpunk rajongótábora sorozatba gyártja az új neveket.
errõl annyit,h aki írta az is ujonc!!!!!!
a másik,h igen a Tirpunk oldalán van egy link amin keresztül ide jutottak az emberek és igen a kedvelt zenekar(Tirpunk)javára regisztráltak,h a zenekart elõbbre juttasák !!!!!
ez sztem nem bûn!!!
pl a zene is jobb a Tirpunknak mint az Eleven Holdnak+a honlapja is színesebb a Tirpunknak
TIRPUNK
   
chiefaib 2005. aug.. 25.  12:55 74
H,
Külföldön voltam, s csak most van "szerencsém" reflektálni:))

Elõször is:
Katinka25> Ha már egyszer kioktatsz, ne ess bele ugyanabba a hibába, ami a csõrödet b...ántja:) Miért mondasz rólam kritikát ("idióta") mikor nem is ismersz? hehe:))

Ezen kívül, az elején leszögeztem a tisztánlátás végett, hogy nem rosszindulatból teszem, amit teszek - mert akkor valószínûleg úgy fogalmaztam volna mint te - hanem amolyan tisztán látás végett. Hiszen ez egy zenei fórum - mint ez oly sokak "szájából" is elhangzott már itt - az meg ugye olyasmit jelent, hogy kulturáltan (legalábbis részemrõl igyekszem ezt többnyire kulturált keretek közé szorítani) vagy kulturálatlanul (pl: másokra idiótát kiáltva) megosztjuk a véleményeket, tapasztalatokat egy-egy elõadóval, vagy mûvel kapcsolatosan. Hm:)
Nos, Isten lássa lelkem, Én is ezt tettem. Tisztánlátás végett: bûnöm ezek szerint, hogy valaki tapasztalatát osztottam itt meg. Egy olyan irományt, amit lehet, hogy sokkal többen elolvastak már azóta, mint itt a mymusicon valaha bármit is:) Bocsánat. Lehet persze, hogy nem így van:) Ebbe a cikkbe botlottam és mivel a mymusicon igen tömény dózisban kapom a magasztos hozzászólásokat az alulírott zenekarról, úgy gondoltam, elolvasom, beillesztem, hisz ez is egy vélemény...

Tudom, senkinek nem esik jól, a negatív kritika, amennyiben az alaptalan. Nekem sem. Neked sem, sõt, a szóban forgó együttesnek sem. De könyörgöm, lehet olyan opció egy emberi lénynél, hogy nagyon nem kedveli mondjuk épp azt az együttest akit te igen favorizálsz, vagy nem és ebben az esetben már nem emberrõl beszélünk, hanem állatról? :)) Mondjuk idióta állatról? :)
Hehe:)

Hogy nem értem ki a Szigetre akkor, bánom… Talán most már még jobban! :) De mibõl gondolod, hogy nem hallgattam bele a vitát kiváltó banda dalaiba? Annyira azért nem vagyok idióta:)
Szóval itt a konklúzió, kedves Katinka25 és a többiek, akiket megbántottam hozzászólásommal:
Meghallgattam a zenekar dalait. Nem tetszettek. Nagyon nem. Nem az én világom. Nem jön be a dalok felépítése, a szövegvilága – ami megjegyzem ötletes – és nem mindig találom indokoltnak, vagy értelmezhetõnek a hangszerelést. Nem nyerte el a tetszésemet a dolog, ezért nem fogom megvenni a lemezüket, amitõl szerintem nem dõlnek sorra a kardjukba, mert ettõl szerintem intelligensebbek, (követendõ példa a rajongóknak is) és éppen ezért arrafelé orientálódnak és arra összpontosítanak, ahol ennek a véleménynek az ellenkezõjébe botlanak. Megjegyzem, ezt így is kell. Nem miattam lesznek sikertelenek, ha azok lesznek, de nem is miattad lesznek sikeresek, ha épp azok. Rajtuk múlik minden. Hát hajrá.

És végezetül Katalin25> Azt kívánom, hogy soha ne érjen nagyobb érzelmi csapás, az életben, mint az általam be-copy-zott sorok, hogy soha ne kelljen kijjebb nyitnod ennél jobban a szemed, mint most, mert amíg csak sötétséget látsz, addig tutira veheted, hogy nem fog bántani a fény. Egyszerûbb, könnyebb az a világ, amit választottál és eszembe sem jut hogy háborgassalak, hogy megtámadjalak benne. Én is választottam magamnak egyet és hidd el, van úgy hogy, néha visszavágyom oda, de egy jóízû álomnál soha nem tart ez tovább nálam. Minden reggel könyörtelenül arra ébredek:

HOGY IGEN, ÉN ÉLEK ÉS CSAK AZ A KIB***OTT ROCK&ROLL VAN, AMI SZÁMÍT!!! :)))))))))

…és aki jót akar, az óvakodjon a nyitott szemûektõl, mint például: Nyiki, Stab Venom, vagy huri… Innen üdvözlöm most õket:))) Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!

Chiefaib – „az idióta!”;)
   
huri 2005. aug.. 25.  08:02 73
"Kikell ábrándítsan az álmodozó zenekarok többségét, attól, hogy egy zenekar elkészít egy demót, még nem fog változni semmi."

De le tudnak tenni valamit az asztalra, mert mindenhová minimum 3 számot tartalamzó demot kérnek, tehát legalább szét lehet küldeni az anyagot.
Sajnos ezt a bemutatkozó anyagot mi otthon a próbateremben készítettük el. Nem lett rossz minõségû,de érzõdik, hogy nem stúdió lemez. Költségek kb 30e Ft.Pont annyi, mint a nyeremény.
De ha más nem meg lehet pótolni a nyereményt, mint az Inner Sea és mári kész egy EP.
Hallgassatok bele: www.decadence.hu
Úgyhogy pl. nekünk igenis jól jött volna ez a stúdióidõ.+szerintem bárkinek jól jön akinek már nincs kint több albuma is, vagy épp nem frissen jött ki.

"Ma magyarországon egyetlen kiadó sem vállal be, lemez finanszírozást, ha csak nem tuti a bevétel, mint például a kereskedelmi tv-ben futtatott arcok."

Ebben tévedsz. A DYING WISH zenekar lemezét állta A NAIL RECORDS, a Hammer kiadója ,és terjeszti is. A VALE OF TERS zenekarét is terjesztik, és rengeteg helyre szerveznek nekik bulit a nyáron is alig volt szabad hétvégéjük, és még csak most indul a 3 TERROR turné.
Mi meg ha minden igaz a DYING-gal megyünk.
Innen is üdvözletemet küldöm a JÓKOMÁKNAK!

"Tehát tisztelt reménykedõk, kár a gõzért a demókból nem lesz anyag, mindenhez három dolog kell, pénz, pénz és pénz."

Ez így igaz, de a pénz az mindenkine az, tehát nem mindegy az a 30eFt.
Mi is egyfolytába azon agyalunk, hogy hogy lehetne minél több számot minél kevesebbõl felvenni, úgy,hogy az nem menje a hangzás rovására, mert el lehet menni stúdióba egy lemez kb 400 eFt kompletten(felvétel,keverés, master,borító).Ha egy 5 tagú zenekarra számolod az még mindíg 80eFt fejenként. Ez még mindíg k*rva sok.

"Tehát mindenkinek csak azt javaslom, hogy szorgalmasan dolgozzon, de legyen helyén az esze és feleslegesen ne ábrándozzon, csak az jut valamire, aki nem adja fel és hónapokon és talán éveken át kitartóan dolgozik. Egyszer talán odaér."

Ez is így van hosszú évek során jut oda egy zenekar, hogy elindul fölelé az ismerség és elismertség rögös útján. Nos én hat éve zenélek ebben a zenekarban és most érzem, hogy egy kilendül kicsit a szerér a kezdõpontról, de talán ahhoz hogy ismertebb legyen a zenekrunk még hat év kell, vagy több.

Ja tényleg, a szavazással kapcsolatba. Ebben a hónapban nagyon szûkös a választék. Sajnos egyik zenekar zenéje sem nyerte el a tetszésemet.

Üdvözlettel,
Harsányi Gábor
   
Stab Venom 2005. aug.. 25.  02:06 72
Re: Stab Venom
[quote:da1d71d9d9="Katinka25"]...tehát sem téged, sem másokat nem neveztem idiótának, de ha beállsz valaki mellé, csak azért, hogy rosszindulatú kritikát mondj minden alap nélkül, téged is le idiótázlak szónélkül:)))))))))
azt írtad, hogy pozitív kritika is megjelent az Effetáról, mond el na....légyszi, légyszi:))))))))))))))))))))))[/quote:da1d71d9d9]
Ha már idézed összevissza, akkor olvasnád amit Chiefaib írta:
"Elõre bocsátom, hogy nem vagyok egy rosszindulatú ember, de mivel oly sokat hallottam itt egy bizonyos bandáról, sõt, már majdhogynem kizárólag csak az Efetta folyik a mymusic csapjából, gondoltam beillesztem az alábbi kis irományt:.."
Még hozza kell adnom, hogy a cikk a sziget.hu-n megjelent. Ha a riporter nem volt objektít,-õt idiotázz le, nem,pedig azt, aki elolvassa a cikket és továbitotta.
Igen, olvastam valamit pozitív az Efettáról, de nincs nálam az a forrás... a lényege az volt, hogy na tessék milyen tehetséges underground banda van itt nálunk. valami ilyesmi volt.
Amúgy miért csodálkoztad ennek? Senki sem szokott pozitívan értékelni õket?
   
Stab Venom 2005. aug.. 25.  01:44 71
esélyek...
Hát, Nyiki már réééég túl van azon a fázison, hogy az itten leírtt dolgok érintsenek... annak idején jó edzést tartottunk egymásnak... :)

Okostojás, azért a te helyeden nem lennék olyan pesszimista: nekünk a nyeremény az elájulásig örömöt okozott, buliztunk is 1 jó nagyot az alkalmából. Még meg is köszöntünk a közönségünket a weboldalon.
De MI nem a címért pályáztunk, hanem maga a nyereményért, amit ki is használtunk nagyon sikeresen. Felvettünk EP-albumot, amit most keverés alatt áll. Várhatóan, szeptembertõl felkerülnek a netre az mp3-k (amit mindenkinek, mind az itteni barátnak, mind a szavazásban megszerzett majd-nem-ellenségnek ajánlom meghallgatni).
Hogy van e értelme a felvételnek? Hát ez a felvétel és a zenétõl függ.
A CitySound közel multból tudok mesélni, hogy a mymusic díjas Manikin Faint a felvett demóval "Demo of the Year 2005" címét megnyerte az europai versenyen. (Bocsánat, hogy helyettük mesélek...).
Effrontry zenekarnak (akikkel, melesleg, játszottunk együtt) a CitySoundos anyag sikert hozott...
Szóval, ez a zenélés olyan mint ember a viccbõl, aki mindig imádkozott, hogy az Isten engedjen neki lottóba nyerni. a vég eredményben, az Isten kinézett a felhõkbõl és mondta: "Hát legalább egyszer vedd meg a lottójegyet!!!"... Nincs anyag,-biztosan nincs siker. Van anyag,- minden lehetséges!:)
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky