3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. augusztus

Témakörök
Hirdetés
2005. augusztus
chiefaib 2005. aug.. 11.  08:09 10
hallgattassék meg más is...
H,
Elõre bocsátom, hogy nem vagyok egy rosszindulatú ember, de mivel oly sokat hallottam itt egy bizonyos bandáról, sõt, már majdhogynem kizárólag csak az Efetta folyik a mymusic csapjából, gondoltam beillesztem az alábbi kis irományt:

"...Már csak egy zenekar maradt ki: az elsõ napot nyitó Effeta nevû produkció - profi zenészek külön-külön, a basszusgitáros és a dobos simán hozza, amit hozni kell, a gitáros is tud szólózni, meg a vokálos lány is tud énekelni, de ez kevés. Az összhatás az gyenge, jellegtelen, íztelen és semmilyen.
Nincs mese, az IHM nyerte az elsõ napot." - Sziget.hu
:)
Nos, szerettem volna idõben kiérni a Szigetre, de a bejutás nehezebb volt mint gondoltam. Szóval lekéstem az Efettát. Sajnáltam. Viszont az IHM bitang volt. Ajánlom mindenkinek!
NAGYON AJÁNLOM!!!
A teljesség kedvéért pedig íme a komplett cikk, errõl a bizonyos tehetségkutatóról, melynek nyitóbandájáról pár hitvány sorban emlékezik meg a cikk írója, az irománya legvégén.

[link]

Szóval a magam részérõl kõkemény szavazat az IHM-re!
   
EVE 2005. aug.. 10.  02:33 9
szavazas
Gyerekek.
Nagyon jo lett az uj album,nagyon tetszik.Az elozo is remek,de ez igazan jo lett.Megerte a sok varakozas es a nagy munka.
Viszont sajnalom,hogy Molnar Gabor bucsuzott a zenekartol:((((

Hajra EFFETA,Tietek a szavazatom.
   
Zöld 2005. aug.. 9.  07:54 8
Hajrá!
Elég punnyadt itt a társaság, mindenki alszik vagy csak a SZIGETRE költözöztek?

Ha már kint vagytuk - a vízbõl és sárból - nézzétek meg az Effetát a szigeten augusztus 10-én 16.00 Talentum színpad

Én a magam részérõl rájuk szavazok, már csak azért is mert izgalmas albumot készítettek, amibe már bele is lehet hallgatni

a http://www.effeta.hu oldalon

szóval hajrá EFFETA
   
Effeta 2005. aug.. 5.  14:30 7
Effeta
Mi köze a szavazáshoz?
Talán csak annyi, hogy lehetõséged van bele hallgatni az Ébredés albumba és ha teszik máris szavazhatsz ránk itt vagy pedig a SZIGET oldalakon.

szóval ha érdekel akkor látogass el a:

http://www.effeta.hu oldalra és máris felfríssülhetsz ezen a pénteken:)

A.
   
joesalty 2005. aug.. 5.  12:14 6
illetve nem kötöszködés, hanem kötözködés...
Hiába, no pénteken már fáradt az ember
   
joesalty 2005. aug.. 5.  12:13 5
Gratulálok az anyaghoz, meg minden, de tulajdonképpen mi köze van ennek a szavazáshoz?

Nem kötöszködés, csak puszta érdeklõdés...
   
Effeta 2005. aug.. 5.  08:01 4
MEGJELENT AZ ÉBREDÉS ALBUM
Közel egyéves munka után megjelent az Ébredés album.
20 dalból választottuk ki a lemezen szereplõ 12 számot,
A felvételek a HSB stúdióban, Dunakeszin készültek,
zenei producer, mastering Regenye Zoltán.
Kiadja: MAGNEOTON – mTon

A megjelenést támogatta:
XVI. Kerületi Önkormányzat, Kulturális Bizottsága
ARTISJUS Zenei Alapítvány
SUZUKI Center, Budapest

Média támogatók:
BUDAPEST Rádió FM 97,1
EXIT Program Magazin

Kiadja:
MAGNEOTON M-ton kiadó
1021 Budapest, Hûvösvölgyi út. 54.
   
Szenti Attila 2005. aug.. 3.  20:42 3
Köszönet mindenkinek, aki az elõzõ hónapban ránk szavazott!
Annyit megígérünk, hogy ezután sem okozunk nekik csalódást.
   
joesalty 2005. aug.. 2.  23:19 2
augusztus
Hi!

Ismét egy új hónap, ismét 1-2 zenekar akiket megismer az ember így "éteren" keresztül...

Csapjunk bele a lecsóba:

Elõször is gratulálok a júliusi szavazás nyertesének! Remélem Ti is megelégedéssel fogjátok felhasználni a nyereményeteket!

Ami ezt a hónapot illeti:
Meghallgattam az "új" bandák számait(már amelyiknek fellelhetõ, The Nightfalls részérõl semmit sem találtam...)
Kezdjük a kritikákat szép sorjában:

Tirpunk: Jóféle punk muzsika. Jó kis sikálásokkal, a stílus minden jegyével. Kár hogy nem az én mûfajom... Amit hallottam tõlük Intro, és Gyûlölet számok voltak. Aki szereti az efféle zenét bátran szavazzon rájuk!

Eleven Hold:Zenéjüket szokta nyomni az egyik(egyetlen) hazai zenecsatorna. Õk is jó dolgokat csinálnak, de véleményem szerint ez a banda már túl van azon a szinten, hogy szüksége legyen a nyereményre, így most õk a részemrõl nem játszanak. Bár ettõl függetlenül nem rossz amit mûvelnek.

Legacy:A demójukból csak 3 szám tölthetõ. A zene megfelelõ, bár érzõdik rata a kiforratlanság, illetve bizonyos dolgok hiánya. Gondolok itt a dobosra, és egy jobbféle szintire. Sajnos a demón samplert használtak, bár mentségükre felhozom, hogy a honlapjuk szerint a felvétel idõpontjában még nem volt olyan arc aki a bõröket püfölje. A másik furcsaság pedig az ének volt. Minek kell ennyi visszhangot beletenni?Amúgy a cucc nem rossz!

The Nightfalls: letölthetõ zenét nem találtam sehol, így az értékelés elmarad... :(

A másik két banda már elõzõ hónapban is jelen volt, így most õket sem értékelem.

Ebben a hónapban a szavazatomat a Legacy zenekar kapja, azért, mert kíváncsi vagyok, mit tudnak összehozni teljes létszámmal egy profi stúdióban.

Ennyi!

További szép napot, és jó sok korsó hideg sört ebben a melegben!

Salz
   
myMusic Admin 2005. aug.. 2.  17:34 1
2005. augusztus
Indul a szavazás a szokásos szabályokkal (lásd elõzõ hónap)

A fentiek közül több zenekar még nem rendelkezik letölthetõ számokkal, õk a szabályok értelmében nem nyerhetnek (hacsak nem változik a helyzet).

Azért csdak 6 zenekar jutott ebben a hónapban a szavazásba, mert a két elõzõ nyertes és további két zenekar üres bemutatkozó oldal miatt nem kerülhetett be.

.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky