3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. augusztus

Témakörök
Hirdetés
2005. augusztus
Nyiki 2005. aug.. 24.  00:16 60
Re: Ugye nem csak nekem tûnik fel a csalás..?
[quote:9941d6f86a="Ariann"]Gondolom, mindenki látja, és tisztában van vele, hogy kedves kis Tirpunk fanunk sorozatgyártja regiszrációit az elmúlt napokban, hogy aztán minél többet szavazhasson a kedvencére. (ez a moderátoroknak is szólt)

Ez egyáltalán nem tisztességes, sõt kifejezetten aljas húzás.
Viselkedjünk már ember módjára!!
Nem tudom, ki vagy, és nem bántani akarlak, de hidd el, ezzel csak a zenekarod módszereit járatod le!

És ez vonatkozik mindenkire, aki hasonló gerinctelen tetteken töri a fejét.[/quote:9941d6f86a]
Csodálom hogy csak most tûnt fel a dolog!
Én a saját nevembe ( Symbol zenekar billentyûse) ezért nem is erõködök!
Sõt meg kértem mindenkit ha lehet ne szavazzon itt ránk mert nem fair játék folyik! Aki érez magában önbecsülést az a saját közönsége által nyer elismerést és nem vesz rész efajta játékokba!
Hónapról hónapra így folyik ez a szavazás és én csak nevetek a gyerekes viselkedésen ami itt van!
Egyébként megint hozta magát az emberi ösztön :irígység,agreszivítás,köpködés! Csak így tovább!
Ezzel lesz igazán lejáratva a Magyar amatõr zenei vonal!
Részemrõl ennyit szerettem volna észre vételezni!
Még egy dolog Részemrõl nem tartom túl nagy számnak az Effeta nevû zenekart de ez csak privát vélemény! (lehet engem is köpködni)
És még azt nem értem ha már profi zenészekrõl van szó akkor miért nem hagyják érvényesülni az amatõr zenészeket és az olyan zenekarokat akik még önerõbõl se képesek egy dalt felvenni!
Még egy dolog pár hónapja csak az effeta szó folyik a szavazás fórumon kicsit szánalmas dolog hogy így akarják futtatni magukat! Na mindegy !
Részemrõl senkire se szavazok! Akire szavaznék az az Eleven Hold lenne mert ök sokat segítettek a zenekarunkon,jó barátaink és jó zenészek!
Arra kérem ismételten az Admint mint már párszor azt megtettem hogy LEGYEN SORSOLÁS mert ez a köpködõs ön szavazó rendszer elég rossz!
Na dió héjban ennyi. Lehet engem is köpködni akinek nem inge az ne vegye magára aki pedig megismeri magát az irományomba az inkább hallgasson!
Ja és még egy dolog Katinkának: Venom csak a saját nevébõl ír és semmi haszna nem származna abbol ha az Effeta ellen írna erröl ennyit ha lehet ne azonosítsátok a saját hozzá állásotokat máséval!
Ja és nekem se származik semmi elõnyön a fent leírtakkal sõt ezek után útálni fogtok csak egy kicsit már gázosnak tartom ezt az egészet!
Egyébként aki ide jön zenész az csak fejvesztve menekül innen ettöl a sok pocskondiázástól ami ezen a fórumon van!
Aki pedig zenét akar hallani az egybõl az MP3 felé veszi az irányt és nem foglalkozik azzal hogy ki van az elsõ 10-be!
Na csak ennyit szerettem volna ez az én véleményem köpködjetek engem is nyugodtan nem fogom fel venni mert nem akarok itt vitába bonyolódni!
Üdvözlettel Nyikos Gábor /Nyiki/
   
Ariann 2005. aug.. 23.  23:08 59
Eleven Hold
És ha már itt vagyok, leadom voksomat én is..
Csakis ELEVEN HOLD!!
Hozzájuk innen fel nem érhet senki!
Aki valaha is hallgatta õket lemezen, koncerten, tudja, miért...

Sehol máshol nem hallott, poétikus, lélekhez szóló dalszövegek, és az a hegedûszólam a dalban... a halálom!!
   
Ariann 2005. aug.. 23.  23:03 58
Ugye nem csak nekem tûnik fel a csalás..?
Gondolom, mindenki látja, és tisztában van vele, hogy kedves kis Tirpunk fanunk sorozatgyártja regiszrációit az elmúlt napokban, hogy aztán minél többet szavazhasson a kedvencére. (ez a moderátoroknak is szólt)

Ez egyáltalán nem tisztességes, sõt kifejezetten aljas húzás.
Viselkedjünk már ember módjára!!
Nem tudom, ki vagy, és nem bántani akarlak, de hidd el, ezzel csak a zenekarod módszereit járatod le!

És ez vonatkozik mindenkire, aki hasonló gerinctelen tetteken töri a fejét.
   
Stab Venom 2005. aug.. 23.  20:44 57
Re: Stab Venom írta
[quote:570256a699="Katinka25"]Stab Venom te azonos vagy Chiefaib-al, akkor nincs mit hozzá tennem...
Tehát Stab Venom szálj le rólam...[/quote:570256a699]
Mikor voltam rajtad???
Ennyi a problémám, hogy leidiotázod mindenkit, mielõtt elmondanád, mi a baj. Aztán leírod, hogy TE szerint nem volt objektív az a cikk (lehet), és jól is teszed, de Chiefaib-nak ugyanúgy joga van ezt a cikket idézni (ugyanúgy, mint nekem elolvasni),ha már megjelent valahol.
Effetával különösebb bajom nincsen, csak nem lett a kedvenc zenekarom.
De, szerintem, ha már szavazás/hozzászólásról van szó, akkor jelenjen itt minden cikk, ami a résztvevõket érinti.
Pl, EXITben olvastam egy pozitív kritikát, szóval, azt is lehetne ide kirakni.
Szóval, ha, szerencsére, tényleg nem ismerjük egymást, legalább minimális udvariasággal beszéljük itt a fórumon.
   
Venons 2005. aug.. 23.  16:48 56
Szerintem is
Megnéztem a zenekarokat és Azt kell mondanom, hogy holdacskának nincs igaza, - persze megértem ha bántja kritika, de Rebiien20 igazán okos dolgokat írt, és a véleménye helytálló.
a The Nightfalls zenéjébe én sem tudtam bele hallgatni.
Talán jobb lenne, ha több zenekar lenne, és több lehetõség lenne a szavazásra, mert itt elég különbözõ mûfajok vannak, ami nem azt jelenti, hogy egyik vagy másik zenekar jobb lenne a másiknál, hanem csak azt, hogy valakinek az adott zene jobban bejön.
Két hasonló zenekart össze lehetne hasonlítani, de egy punkot egy rockkal vagy egy jazzrockot egy rappel elég nehéz.
Én a mostani csapatok közül az Effetáre szavazok. Mert ötletes zenét játszanak, jók a szövegek.
   
valamivalaki 2005. aug.. 23.  16:33 55
bocsi
Bocsi, punkosabbat akartam írni...
De Tirpunk!!!!
   
valamivalaki 2005. aug.. 23.  16:30 54
Tirpunk
nekem is annak tûntek, és jó buli volt, lehet, hogy divatos manapság a ounkjosabb zene, de szerintem õk jól csinálják, amit csinálnak!!
Úgyhogy Tirpunk
   
Crate Man 2005. aug.. 23.  16:08 53
Tirpunk
Mert jók és mert szerintem jófejek! :D
   
tirpunkfan 2005. aug.. 23.  15:54 52
szavazás
Azt hiszem a nevem is mutatja, hogy kira adom a voksomat.
Fõként az utolsó két felkerült dalunkat érdemes meghallgatni, szerintem azok nagyon jók, és sokat koncerteznek, ami nagyon fontos dolog. Szerintem:-)
Voltam már két bulijukon is, és mindkettõ nagyon tetszett!
Szóval Tirpunk
   
Katinka25 2005. aug.. 23.  14:14 51
Stab Venom írta
Stab Venom te azonos vagy Chiefaib-al, akkor nincs mit hozzá tennem...
Semmi közöm az Effetához, csak a SZIGET talentumos elsõ napjához pontosabban egy idióta fikázásához szóltam hozzá, aki nem is volt kint, de becsmérlõen és méltatlanul szólt egy zenekarról, akik nem érdememlik meg ezt a fajta hangot.
Tehát Stab Venom szálj le rólam, mert nem ismerjük egymást, és nincs jogod beszólni nekem, vagy majd , akkor ted ha én téged fikázlak.

Errõl ennyit, de motmár csak azért is azt mondom, hogy legyen a hónap zenekara az EFFETA

Katinka
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky