3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. július

Témakörök
Hirdetés
2005. július
EVE 2005. júl.. 13.  00:15 69
szavazas
EFFETA-ra szavazok,bizom benne,hogy ebben a honapban is sokan egyutt buliznak Veluk es mindent bele a SZIGET-en.
   
TheFly 2005. júl.. 12.  15:04 68
xtrike
Xtrike rocks ! :)))
   
Stab Venom 2005. júl.. 12.  02:22 67
Hm...
Érdekes, hogy az Athame és Evil's Tears majdnem ugyanazok a tagokból áll. Csak észrevétel;)...
   
Csabi 2005. júl.. 11.  18:38 66
Az Athame egy pontosan, precízen játszó zenekar, amely olyan black metalt játszik, ahol a szöveg és a zene egyaránt figyelemre méltó,a dalok nagyon hangulatosak, az érzés nagyon ott van. A szövegeket zene nélkül is érdemes elolvasni,a kettõ együtt viszont igazi mûvészet.
   
freefall 2005. júl.. 11.  15:10 65
Xtrike
En is csatlakozom Jack baratomhoz,bizonyitek kell nem igeret :) XTRIKE
   
Jack 2005. júl.. 11.  15:06 64
Xtrike
hella Gengszterek!
Nekem az Xtrike ujra bizonyitott a Wigwamban,szoval nem kerdes:XTRIKE
   
Fotonspeed 2005. júl.. 11.  08:33 63
Helló mindenki!
Szerintem a Tirpunk, mert eléggé jó fejnek bizonyultak az egyik beszélgetéskor és nagyon tetszik a zenéjük!
Mellékesen õk is elég sok újítást vezettek be valamint most kezdenek el igazán csak megmozdulni!
Csak így tovább!
   
Fotonspeed 2005. júl.. 11.  08:33 62
Helló mindenki!
Szerintem a Tirpunk, mert eléggé jó fejnek bizonyultak az egyik beszélgetéskor és nagyon tetszik a zenéjük!
Mellékesen õk is elég sok újítást vezettek be valamint most kezdenek el igazán csak megmozdulni!
Csak így tovább!
   
Vivi 2005. júl.. 10.  21:12 61
Mi újat is írhatnék?
Egyetértve az elõttem szóló Kingával azt kell mondjam, hogy nagyot fejlõdött a zenekar az utóbbi idõben. Pl: saját honlalp elkészítése, koncertezések, miegymás - egyszóval azt kell mondanom, hogy ez egy olyan csapat, amely nem veszi félvállról a zenélést.
Mivel egy koncert alkalmával személyesen is módom nyílt beszélgetni a tagokkal megállapítottam, hogy ez egy stabil felállású banda, melynek céljai vannak a jövõben.
Azért szavazok az ATHAME zenekarra, hogy lehetõségük nyíljon elérni céljaikat.
   
Ywerd 2005. júl.. 10.  10:09 60
Szerver
Sajna megdöglött a szerverünk, ezért a számaink most máshonnan elérhetõek. Ezen a címen találtok párat B.M.V. címszó alatt

http://punkportal.hu/downloads.php

Köszi! Bele Minden Vackot
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky