3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. július

Témakörök
Hirdetés
2005. július
anim 2005. júl.. 5.  18:33 29
Az Athame zenekarra szavazok, mert õket tartom Magyarország második legjobb blackmetal zenekarának. (az elsõ a Banshee, mert annak én vagyok az énekese :)
   
jonaskiller 2005. júl.. 5.  18:05 28
Az Athame, mert szerintem teljesen õszinte amit csinálnak és magával ragadó. Szövegeik versértékûek és tökéletes egységet képeznek a zenével. Konceren is ütõsek!
   
Zoleeca 2005. júl.. 5.  17:57 27
ááááááá
Ezt nem hiszem el! Halgassátok meg a Ghettó Boys legnagyobb slágerét!!
LOÁL

(Bocsi a "zenekaranak" de ez vicces)
   
zoliii 2005. júl.. 5.  10:10 26
A Srácok, mert a magyar zenék közt elég egyedi amit csinálnak
   
Rich79 2005. júl.. 5.  09:27 25
És annak, akit érdekel: lehet, hogy ismét sikerül összehoznunk egy élõzenés fellépést (kiegészülve egy punk/HC együttessel (Nullpont Energia - NPE-). /Ez volna az 5. ilyen fellépés, de ez attól függ, találunk-e termet jó áron./
Sõt, tervbe van véve egy teljesen élõzenés album is jazz, HC, punk, death metal, 80-as évekbeli pop-metal zenékkel. (Bár ez még nagyon távoli, de mivel a zenészeknek is tetszik az ötlet, és szinte õk jobban forszírozzák, így valószínû a dolog.)
Mondjuk, én azon is gondolkodom, hogy ezeket az élõzenés alapokat megbolondítom majd kis elektronikával is... (De ez is még csak terv. Reméljük, össze is jön.)
Nos, szóval, köszönjük az eddigi szavazatokat.
És akit érdekel, az hallgathat élõzenés felvételeket a mymusic-os honlapunkon a lap alján.
http://www.fankadeli.hu/sracok/bula.mp3 (Nem a legjobb felvétel, de hallgatható.)
[link] (Nem a legjobb felvétel, de hallgatható.)
Üdv.
   
Rich79 2005. júl.. 5.  09:17 24
Köszönjük szépen, elszíííí, és a többiek.
   
Talib 2005. júl.. 4.  23:39 23
Re: legjobb hiphop
[quote:a5a77fef5d="elszíííí"]Hello!
Én speciel csak egy-két zenekart ismerek a jelöltek közül (a Tirpunkot személyesen is), de úgy gondolom, ha valaki a rapzenét kedveli, annak mindenképpen a Srácokra kell szavaznia! Annyira dinamikus a zenéjük, formabontó a stítulusuk és eredeti(es) a szövegviláguk, hogy elkerülhetetlen, hogy kifejezzem: lehet õket szeretni meg gyûlölni, de középút nincs! Viva la revolution! Én az újításokra szavazok.[/quote:a5a77fef5d]

Taps, taps, taps... ez a hozzáállás nagyon tetszik.
   
Kovi 2005. júl.. 4.  21:07 22
Athame.

Még márciusban láttam õket élõben és lenyûgözött intenzív elõadásmódjuk. Eszméletlen, amit a színpadon produkálnak.
Most letöltöttem mindkét lemezület és azzal is meggyõztek.

Sok sikert nekik!
   
Ywerd 2005. júl.. 4.  13:24 21
Szasztok. Én természetesen magamra szavaznék. B.M.V.-s vagyok. De úgy gondolom, hogy inkább nem csinálok ilyen magamraszavazósdit. Nagyon szépen köszönöm azoknak akik segítettek, hogy eddig eljussunk, és remélem sikerül elnyernünk a tetszését mégtöbbeknek, hogy végül ne csak garázsfelvételekkel nevezhessünk a hasonló helyekre, hanem kipróbálhassuk magunkat stúdió minõségben is.
   
geentonic 2005. júl.. 4.  11:18 20
Hát alap, hogy srácok, mivel teljesen új zenei stílust hoztak be az mo. hiphop világába, bár sokan ezt nem értékelik... nah mind1, SRÁCOK!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky