3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. július

Témakörök
Hirdetés
2005. július
Zoleeca 2005. júl.. 23.  00:42 89
Nem akartam szavazni, de - attól függetlenül, hogy nem az én stílusom - az Athame-re szavazok. Hogy miért? Hát amiatt a hosszúcombú basszusgitáros lány miatt :) a két legjobb dolog a világon.
Hehe.
   
Namtar 2005. júl.. 22.  20:21 88
Az Athame -re szavazok.
Bár az elsõ anyaguk nem nyerte el teljes mértékben a tetszésem (nem mondom, hogy rossz, csak nekem egy kicsit egysíkúnak tûnik), az "Elveszett tüzek" viszont nagyon bejön. Sokkal változatosabb, mint elõdje, érezhetõ rajta a fejlõdés. Kíváncsi vagyok, milyen irányba haladnak tovább.
   
smokin buddha 2005. júl.. 22.  14:33 87
A Srácok a nyerõ csapat
   
gwen 2005. júl.. 22.  14:27 86
hello mi
szavazok ám! srácokra
   
(Ghost) 2005. júl.. 21.  07:30 85
A Srácokra szavaztam!
   
Mig86 2005. júl.. 20.  14:23 84
A Srácok
A Srácokra szavaztam, mert nagyon megvannak a számok fillingjei, elgondolkodtatóak, és mindenképpen egyediek alkotásaik.
   
Enialis 2005. júl.. 20.  14:14 83
Szavaznék a Srácok-ra, tetszik amit csinálnak és egyediek az országban.
Egyelõre nem nagyon csinál senki hasonlót az országban, mint õk.
Néha nehezen emészthetõek, de elgondolkodtatóak a zenéik.
   
Master of Puppets 2005. júl.. 20.  02:41 82
legyen black
Hát, ebben a hónapban nem nehéz választani azt az együttest, amely a voksomat érdemelte meg. Egyrész, mert látható, hogy ki pályáz a nyereményre (hova lettél,"Effeta-jómégamalacka"?), másrész az átlagszínvonal (már bocsánat, de nem Opus Alteráék vannak itt, és nem is Inner Sea-sek) miatt.

A voksomat leadom az Athame zenekarra,- hangszer tudás, pontosság, sötétség: mind a helyén van.
Blackbõl fõleg Dimmu Borgirt szeretem, de ez elég, ahhoz hogy lássak, h jók vagytok.
   
maniac 2005. júl.. 19.  15:18 81
Már szinte mindent leírtak elõttem, hogy miért jó az Athame, így nem igazán tudok semmi újat hozzáfûzni. A lényeg az, hogy nagyon tetszik amit csinálnak, õk az egyik kedvenc magyar zenekarom, ezért szavazok rájuk.
   
Stab Venom 2005. júl.. 18.  06:16 80
Antisrácok:P
Attila, köszönöm, hogy linkeket javítottál, sikerült letöltenem!

Valóban, az Evil's Tearsban a borzalmas felvétel ellenére sikerült érdekes elemeket meghallgatnom, tényleg egészen egyédi és érdekes (bár, kicsit brutális számomra az elvekben),
De a szavazatomat az ATHAME zenekarra leadom, mert :
-Blackként, szvsz, nem rossz(bár nem az én fajta zene),
-Tetszik, ahogy elõttem levõ athame rajongó is írta, hogy nem darálás a darálásért van, és pláne, hogy interjú alapján az együttestagok normális és értelmes embernek tünnek.
-Mindig is kedveltem basszusgitároslányokat
-Bár Citysoundos felvételen kicsit sterilnek tûnt a hangzás, de jól pontosan tud játszani a banda.
-Black és hiphop között egyértelmûen blackket választok és támogatok! Éljen-éljen!

Üdvözlettel,
Tim
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky