3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. július

Témakörök
Hirdetés
2005. július
Galll 2005. júl.. 17.  14:32 79
A Srácok-ra szavaznék...
Szövegileg, zeneileg, olyat alkottak/alkotnak, ami egyenlõre egyedi és új hazánkban, és ez tetszik...röviden ennyi lenne az indoklásom.
És nem sokára itt az új albumuk!;)
   
szasza 2005. júl.. 17.  08:43 78
Azért szavazok az Athame zenekarra, mert:
- Azon kevés hazai zenekarok közé tartozik, akik igényes Black Metalt képesek csinálni.
- A dalok felépítése, a szövegek összhatása már most példaértékû, profi zenekarra utal.
- A Black Metal-ban jellemzõ, különbözõ ideológiák és szélsõséges eszmék majmolása helyett, egyéni látásmóddal rendelkeznek.
- Számomra érthetetlen, hogy hogy nem kaptak eddig több figyelmet a hazai szaksajtóban...
- Mert a rajongójuk vagyok! :)
   
Phycko 2005. júl.. 16.  18:06 77
Szavazás
A Srácok !
   
nushe 2005. júl.. 16.  11:55 76
A Srácok a legjobbak,de a Csajok sem rosszak;)

www.rapcsajok.com
   
Szenti Attila 2005. júl.. 15.  21:09 75
[quote:b8f3234b20="Stab Venom"]... A letöltõ programmom weboldalotokról sem tud letölteni, mivel nem magyar (angolnyelvû) szoftverem áll. [/quote:b8f3234b20]

Üdv!
Jó, hogy szóltál, ez eddig nekem fel sem tûnt, mert nekem magyar a böngészõm, így nálam nem volt probléma. Kijavítottam az Evil's Tears linkjeit és ékezettelenítettem. Ha még így sem menne a letöltés, tudok ajánlani egy nagyon jó, ingyenes programot, amit én is használok. Ezt a www.letoltes.hu oldalról tudod letölteni és Mozilla a neve. Több szempontból is elõnyösebb böngészõ, mint az explorer, pl: kezeli a magyar ékezeteket, blokkolja a felnyíló ablakokat, nem enged vírust a gépedre, stb...
Mindenesetre egy próbálkozást megér, mivel szerintem más zenekarok oldalain is elõfordulhatnak hasonló problémák.
   
Stab Venom 2005. júl.. 14.  00:58 74
...És ÓRIÁSI kérésem: javits ki a linkeket! Amennyiben láttam, itt, a mymusicon ékezetmentesen szerepelnek, de szerveren ékezetesen vannak. A letöltõ programmom weboldalotokról sem tud letölteni, mivel nem magyar (angolnyelvû) szoftverem áll. Ezt nagyon szépen köszönnék, mert szeretnék meghallgatni titeket!

Amúgy jó a weboldal, van még tennivaló rajta, de ez mindegyiken van, szóval csak így tovább!:)

PS: S ne felejts a mappákat is ékezetmentesíteni! hidd el, a ti érdeketekben is van!
   
Stab Venom 2005. júl.. 14.  00:30 73
furcsa?
[quote:aea92f85e6="Szenti Attila"]Igazad van abban, hogy a tagok közt vannak átfedések... Nem tudom, ez miért furcsa neked, én sok olyan zenészt ismerek, akik egyszerre több zenekarban játszanak.[/quote:aea92f85e6]
Attila, nem mondtam, hogy ez rossz, ügye?:) Sõt, kifejezetten jónak tartom, ha több mindenhol fordulnak elõ a zenészek, pláne, ha más-más dolgot csinálnak. Ez arra utal, hogy tényleg zene-mániások, vannak ötleteik és energiájuk ennyi mindenre egyszerre.
Ami a furcsaságot illeti: szerintem ez elég különálló ebben a szavazásban, hogy ilyen átfedéses eset megjelenik.
Még meg fogok hallgatni többieket is, de elég nagy az esély, hogy Ti (valamelyik felállásban) meg fogtok kapni a voksomat. De biztos hogy nem Srácok és a többiek akik nem számomra játszanak a zenét;)
Üdvözlettel.
Tim "Stab Venom", Inner Sea
   
shark 2005. júl.. 13.  21:22 72
Nem vagyok egy black-metal fanatikus, mivel ez nem igazán az én mûfajom, de van néhány zenekar ebben a stílusban is, akiket elismerek és jónak tartok. Ilyen az Athame is, ezért most rájuk szavazok.
   
Szenti Attila 2005. júl.. 13.  20:43 71
[quote:c03434be9d="Stab Venom"]Hm...
Érdekes, hogy az Athame és Evil's Tears majdnem ugyanazok a tagokból áll. Csak észrevétel;)...[/quote:c03434be9d]

Igazad van abban, hogy a tagok közt vannak átfedések, de a két zenekar zenei és szövegvilága is teljesen különbözõ. Ilyen szinten semmi közük egymáshoz. Nem tudom, ez miért furcsa neked, én sok olyan zenészt ismerek, akik egyszerre több zenekarban játszanak.
   
Nyiki 2005. júl.. 13.  00:26 70
Na üdv mindenkinek!
Elõször is gratula a nyertes zenekarnak!Sajnos nem tudtam itt lenni a múlt hónapban mert nem volt netem!
Szeretném megköszönni az adminnak hogy most is itt lehetünk és a kedves barátaimnak hogy szavaztak ránk!
Én a szavazatom most is a saját zenekaromra teszem mert így énekes nélkül is megfeszített munkával csináljuk a magyar rockot a magyaro(c)knak!
Na hajrá mindenki!
Üdv Nyiki!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky