3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. június

Témakörök
Hirdetés
2005. június
Lajos 2005. jún.. 9.  11:50 46
Én xvl. laios az EFFETA zenekarra teszem voksomat.
   
Tom 2005. jún.. 9.  11:26 45
Sk8r
Na csákó!Aki deszkázik mindenki szavazzon az Xtrike-ra.A Waste my time isteeeeennnnnn.
ui:peace :)
   
myMusic Admin 2005. jún.. 9.  11:11 44
[quote:c7e93f4444="plazacica"]Segíts megfejteni, mi lehet annak az oka, hogy az Effeta szavazatainak száma nem egyenlõ az Effetát magasztaló hozzászólások számával! 7 db szavatot látok, ugyanakkor hozzászólás kb. 11 van. Nem értem.[/quote:c7e93f4444]

Van aki szavaz de nem ír szöveget, vagy fordítva. A szabályok szerint a szöveg számít elsõdlegesen.


[quote:c7e93f4444="plazacica"]És azt is áruld el légysziií egy magamfajta csacskaságnak, hogy miért írja (és írta már korábban is) néhányszor nekem a rendszer egy-egy szavazás alkalmával, hogy nem szavazhatok, mert egyszer már szavaztam aznap, holott a gép közelében sem voltam![/quote:c7e93f4444]

Itt a fórumban csak egyszer lehet szavazni úgyhogy gondolom ez a szavazás menüpontra vonatkozott. Ott úgy van beállítva, hogy egy szavazat leadása után az IP cím 24 órára tiltólistára kerül, így nem napi 1 szavazat van, hanem 24 óráig nem lehet újra szavazni. Másik oka az lehet, hogy olyan helyen internetezel ahol több felhasználóhoz ugyanaz az IP tartozik, ilyen elõfordulhat a céges hálózatoknál vagy suliban ahol több gép van.
   
Jusztina 2005. jún.. 9.  11:11 43
Sziasztok! Én az Effetára szavazok, nagyon várom az új lemez megjelenését!
   
Jack 2005. jún.. 9.  11:09 42
ki lesz a nyerõ?
Srácok én megint csak az Xtrike-ra szavazok ( és senkit nem savazok):) Nagyon bejön a zene meg a koncertek is királyok.Rock'n'roll:Jack
   
joesalty 2005. jún.. 9.  11:00 41
Cherokeee RULZ!
Nos!

Meghallgattam az ehavi "felhozatalt"... :)
A zenekarok közül legjobban a Cherokee zenéje jött be! Jó kis "hajas-bandázós" glam az egész! Egyszerûen sirály!

Üdv:

Salz
   
plazacica 2005. jún.. 9.  09:48 40
Kedves Admin!!


Segíts megfejteni, mi lehet annak az oka, hogy az Effeta szavazatainak száma nem egyenlõ az Effetát magasztaló hozzászólások számával! 7 db szavatot látok, ugyanakkor hozzászólás kb. 11 van. Nem értem.
És azt is áruld el légysziií egy magamfajta csacskaságnak, hogy miért írja (és írta már korábban is) néhányszor nekem a rendszer egy-egy szavazás alkalmával, hogy nem szavazhatok, mert egyszer már szavaztam aznap, holott a gép közelében sem voltam! Legutóbb ma történt...de eddig kb. 6-8 alkalommal volt már ilyen kiborító élményben részem. Ez csalás:):), így nem ér:):).

Elõre is köszi a megnyugtató választ:).
Leszámítva a fentieket, egyebekben minden rendben, jó a fórum, jó az ötlet, csak így tovább!
P.c.
   
plazacica 2005. jún.. 9.  09:13 39
Ma is csak az Effeta lehet!! Tetszik amit és ahogyan csinálnak! Nagyszerû volt a legtóbbi koncert, jó lenne többször is látni, hallani, stb. õket!! :)
   
Aduser 2005. jún.. 9.  08:21 38
Effetára szavazok!!!
Az EFFETÁRA szavazok, mert nem ismerek náluk jobbat a feltörekvõ bandák közül.
   
Tom Murphy Kondor 2005. jún.. 9.  02:09 37
Symbol
Számomra egyértelmûen a Midnight Blue és a Symbol a nyerõ ebbõl a mezõnybõl. Most az utóbbira adtam egy voksot!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky