3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. június

Témakörök
Hirdetés
2005. június
KurdiTomi 2005. jún.. 13.  20:51 96
A hónap zenekara szavazások
Szerintem aki deszkázik az inkább BRIGÁDOT hallgasson! A legjobb magyar skatepunk!
   
Katácska 2005. jún.. 13.  20:46 95
A hónap zenekara szavazások
Brigád a legjobb!!!!!! A Ballad of U&I a kedvenc dalom, nagyon jók a vokálok, és ötletes a szöveg is (Bár biztos sokan nem értik, mert angol nyelvû...)
   
regainvest 2005. jún.. 13.  20:43 94
Az Effetára szavazok. Király zenét játszanak!
   
Tomasek 2005. jún.. 13.  20:17 93
A hónap zenekara szavazások
A Brigád a király. Az álmodj tovább videóklip nagyon jó, az egyik legjobb házilag készült klip amit eddig láttam! Nagyon megható!
   
Effeta 2005. jún.. 13.  16:19 92
Re: szabályok
Az Effetára például eddig talán egy vagy két értelmes szavazat érkezett, de mivel esetükben a letölthetõ zenék nincsenek fenn a bemutatkozó lapon, és a lemezborító sem jelenik meg, a szabályok alapján amúgy sem nyerhetnek.
...csak közbekiabál, hanem olvassa a többiek véleményét is, és értelmes hozzászólásokat ír

Kedves Admin!

Nem értek veled egyet, még pedig a szavazóink nem csak be vagy közbe kiabálnak. Másrészt ha eleve kizárog a csapatot a végsõ versengésbõl, úgy gondolom több mint diszkrimináció, de ez legyen a te gondod.
Egy forumozónak épp te írtad, hogy hogyan lehet letölteni zenét az oldalunkról, a gyengébbek kedvéért mégegyszer leírom:

http://www.effeta.hu/menu és a zeneszobába kell menni ennyi

képet pedig legalább 5x küldtem, de sehogy nem tudtátok fogadni pedig a vége 100 kb volt, érdekes módon a másik album fényképe még is felkerült...
A szabályokat természetesen ti írjátok és alakítjátok a saját szájízetek szerint, tehát nyerjen a favorit zenekar, de akkor ne nevezzétek versenynek és felesleges is a számláló, mert nem mûködik, és általános iskolás matematika szerint is ha összeadjuk a százalékokat akkor, az egész kevesebb mint 100...kb 96? érdekes nem, másrészt mi a fene értelme van egy szavazásnak ha a végén a díszes skandalum dönt arról, hogy ki legyen a hónap zenekara?
Elolvastam minden szabályzatot és szavazási szempontot, de a lényege csak annyi, hogy követhettelen és szubjektív.

Na minden jót nektek.
   
ribizli 2005. jún.. 13.  15:33 91
Sziasztok!
Szavazzatok az Effetára! De tényleg, én nagyon bírom ôket! Az a két trombitás srác egyszer?en zseniálisan jó pasi! és ôrülten jó szólókat játszanak! Az egyik, ne kérdezzétek, melyik, mert olyan egyformák, még rappelt is az egyik számban. Érdemes meghallgatni. Persze nem értek egyet a kategóriával, mert ez sokminden csak nem alternatív zene nem...
No, látogassátok a honlapot!
   
Uthera 2005. jún.. 13.  14:53 90
A hónap zenekara szavazások
Azért szavazok a Brigádra, mert nagyon pöpecek a számok, tök progresszív, és még szól is valamirõl! A weboldaluk is nagyon jól néz ki!
   
myMusic Admin 2005. jún.. 13.  14:50 89
szabályok
A tájékoztatás végett: az eddigi hozzászólások nagy része csak arra jó, hogy a számlálásnál megnehezítse az összesítést. Az Effetára például eddig talán egy vagy két értelmes szavazat érkezett, de mivel esetükben a letölthetõ zenék nincsenek fenn a bemutatkozó lapon, és a lemezborító sem jelenik meg, a szabályok alapján amúgy sem nyerhetnek. A "hónap zenekara szavazások" fórumban lévõ kiemelt topic-ban található meg a szabályok leírása. Értelemszerûen egy felhasználótól csak egy szavazat kerül elfogadásra, és mint írtuk, számít az is, hogy ki mennyire aktívan vesz részt a vitákban, nem csak közbekiabál, hanem olvassa a többiek véleményét is, és értelmes hozzászólásokat ír.

.
   
Blackleper 2005. jún.. 13.  14:23 88
Cherokee!
Hogy miért? Mert õk télleg megérdemlik! Tehetségesek, és jófejek, a koncerteken remek a hangulat! A zenéjük szuper, és hangulatos!

Sok Sikert Cherokee!
   
hardrocker 2005. jún.. 13.  09:57 87
Szavazok
Ismét visszatértem, és ha már itt vagyok, akkor leadnám a voksomat a Cherokee zenekarra. Szombaton volt koncertjük Budapesten, és szerintem nagyon hangulatos koncertet csináltak. Igaz, hogy ez mindig így szokott lenni, de most különösképpen. Köszönet érte.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky