3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. június

Témakörök
Hirdetés
2005. június
grega 2005. jún.. 7.  11:08 16
Szintén a Srácok, ajánlom mindenkinek a (79+81)2 címû albumukat

megjegyzem elsõre nem tudtam végighallgatni, iszonyatosan durva

érdemes lenne benne mindenkinek elmerülnie és elgondolkodnia, h tényleg hogy is van ez? amit mi életnek nevezünk. ajándék-e vagy büntetés?

nagy pacsi Ricsiéknek!
   
xmiklos 2005. jún.. 7.  11:07 15
Re: Szavazzatok!!!!
[quote:9c8f5f6880="Effeta"]Sziasztok!
(...)
A magam és csapatom nevében mindenkit arra bíztatok, hogy szavazzatok az Effeta zenei produkcióra, egyuttal hallgassátok meg a többi együttest is, hiszen lehetséges, hogy újabb kedvencre leltek.

Hajrá mindenkinek. Horvi[/quote:9c8f5f6880]

Hali!

Arra kérlek, hogy a stílus nevét írd le helyesen:
-Shuffle Beat-
(nem pedig sufle beat).

Köszi!
xMiklós
   
Juha 2005. jún.. 7.  10:07 14
én is A Srácok-ra szavaznék, mert egyedi zenét csinálnak, és megérdemlik hogy minél többen - minél szélesebb megismerjék õket, és nagyobb nyilvánosságot kapjanak:)
   
Jabbaz 2005. jún.. 7.  09:46 13
A Srácokra szavaztam, mert: egyediek, kevés népszerûséget kapnak és nekik vannak a legdurvább és szókimondóbb és mindemellett még poénos és ironikus szövegeik is.
   
GAZ-ELLA 2005. jún.. 7.  08:14 12
Sziasztok!
Ez a zenekar valóban egy új színfolt a magyar zenei palettán. A koncertjeik valóban a szórakoztatásról, össznépi bulzásról szól. Szövegeik elgondolkodtatóak és buli után hazáig kísérnek. Bízom benne minnél elõbb radióból is tudjuk õket hallgatni!
   
Uff 2005. jún.. 7.  06:19 11
Cherokee
Sziasztok!
Ismét Zoli vagyok a Cherokee-ból. Örömmel láttam, hogy már van két szavazatunk, viszont csak egy beírást találtam a fórumban. Arra szeretnék kérni mindenkit, aki szavaz a zenekarra, hogy ha lehet, akkor írjon be egy pár sort. Ez azért lenne jó, mert egyrészt érvényes lenne a szavazata, másrészt pedig mi is tudnánk, hogy mi tetszik egy embernek a zenekarból, vagy esetleg mi nem.
Köszönettel:
Zoli
   
reteke 2005. jún.. 7.  06:13 10
Sziasztok
Tetszik, hogy újra lehet választani a tíz zenekar közül, szép mezõny gyûlt össze. A voksomat a Cherokee-ra adom, mert nagyon megfogott a zenéjük, és az a jókedv, ami minden koncerten sugárzik róluk. Ez elengedhetetlen ennél a fajta zenénél. Az Effetát is láttam már élõben, õk is nagyon jó koncertet szoktak adni, legközelebb is megnézem õket a Benczúr-ban.
Hajrá mindenkinek
   
Stab Venom 2005. jún.. 7.  01:06 9
ami késik...
Üdvözlöm minden tisztelt forumozót, és különösen a verseny által megismerkedett zenekarokat!

Hát, én is kicsit meg fogok várni a szavazással, hogy az illetõk tudjanak javitani a linkeket, ujabb albumukat feltölteni (jól láttam, hogy 3 teljeshosszú lemezük van??), és akkor majd szólok....

Addig is csinálok egy kis reklámt a DECADENCE zenekarnak, akinek nagyon bejött a zene (állati jó melodic death),-ha õk is ide kerülnek, rájuk fogok voksolni,
...és RE-G zenekarnak, akivel jó volt versengezni, és akik felkeltettek az érdeklõdésemet a reggae zene iránt.

ÉS nagyon gratulálok az OPUS ALTERÁNAK,- véleményem szerint, iszonyúan tehetséges és profi progressive metált produkálnak. Királyok vagytok, és nem csak Májusban!

Ezeket nagyon kellett mondanom,
Tisztelettel,
Tim "Stab Venom", Inner Sea
   
xmiklos 2005. jún.. 6.  16:13 8
[quote:751737f95c="Tvik"]Az Effetának a saját lapjára mutat a link, ott meg nem találtam letölthetõt, de lehet hogy én vagyok a béna. (...)[/quote:751737f95c]
Hali!

Nem Te vagy a béna, éppen az új lemez megjelenése miatt nem érhetõ el az Effeta holnapja.
De itt megtalálod az eddigi dalokat:

http://www.effeta.hu/lemeztar.html

Üdv:
xMiklós
ex basszusgitáros
Effeta
   
Nyiki 2005. jún.. 6.  15:46 7
Én az XTRIKE zenekar dalait se tudom le tölteni! Azt írja a media player lejátszás nélkül hogy a file a végére ért!
Kösz Tvik az infót! Én megnézetm a mi dalainkat csont nélkül mennek! Üdv Nyiki
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky