3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. június

Témakörök
Hirdetés
2005. június
Tvik 2005. jún.. 6.  15:21 6
Az Effetának a saját lapjára mutat a link, ott meg nem találtam letölthetõt, de lehet hogy én vagyok a béna. Az Outsidersnek pedig az F: meghajtóján az mp3 könyvtárban lenne a letölthetõ anyag, de ez sajnos nem annyira elérhetõ. :)
   
Effeta 2005. jún.. 6.  15:20 5
Szavazzatok!!!!
Sziasztok!
Gratulálok a szervezõknek és a stábnak a sok-sok munkáért.
Azt gondolom mostanra egyenlõ feltételeket teremtettek a zenekarok versenyében, bár ez a verseny virtuális azért mégis képet adhat arról, hogy egy-egy csapat milyen "népszerûségnek" örvend.
Bár valójában ennek azért van jelentõsége, mert kicsit reflektor fénybe, bemutatkozás közelébe hozza a csapatokat.

A magam és csapatom nevében mindenkit arra bíztatok, hogy szavazzatok az Effeta zenei produkcióra, egyuttal hallgassátok meg a többi együttest is, hiszen lehetséges, hogy újabb kedvencre leltek.

Hajrá mindenkinek. Horvi
   
Nyiki 2005. jún.. 6.  15:10 4
Újra itt van!
Na üdvözlök mindenkit újra a versengésen!
Most én se szavaznék csak üdvözölni szeretnék mindenkit!
Abban a sajnálatos helyzetben vagyunk hogy énekes cserénk történt!
Ha valamilyen csoda folytán nyernénk még nem tudjuk mi legyen a dijjal!
Ja Tvik !
Ki az a két zenekar kérlek írd meg hátha kitudják küszöbölni a hibát!
Üdv Nyiki
Symbol
   
Tvik 2005. jún.. 6.  14:52 3
Van két zenekar ebben a tizes listában akiknek nem lehet letölteni zenéjét mert rossz a link vagy nincs kinn zene a belinkelt oldalon.
   
Uff 2005. jún.. 6.  13:08 2
Az elsõ
Sziasztok!
Kéri Zoltán vagyok, a Cherokee basszusgitárosa. Ahogy látom szépen összejött a mezõny, nagyon sokféle zene képviselteti magát. Ez pozitív, mindenki megtalálhatja a számáára megfelelõ zenekart. Én most nem fogok szavazni, csak üdvözölni akartam mindenkit.
Mindenkinek sok sikert kívánok!
Zoli
   
myMusic Admin 2005. jún.. 6.  12:39 1
2005. június
Indul a júniusi szavazás:

Az elõzõ havi szabályok maradnak, annyi módosítással, hogy [b:c83f34ecdc]csak a fenti zenekarokra lehet szavazni.[/b:c83f34ecdc] A szavazatok összegzése az elõzõ hónaphoz hasonlóan történik, vagyis a szavazatokból kiindulva [b:c83f34ecdc]a szerkesztõség választja ki a nyertes zenekart.[/b:c83f34ecdc] Minden szavazat továbbra is csak akkor számít, ha szöveggel is indokolva van és a szövegben is szerepel a zenekar neve, akire szavazol.

A fenti zenekarok azok közül kerültek kiválasztásra, akikre a legtöbb szavazat érkezett a szavazás menüpontnál: http://www.mymusic.hu/szavaz.php


Hajrá!

.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky