3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
Xen 2005. aug.. 3.  18:21 150
GÖTEBORG METAL és/vagy METALCORE bandát keresek!
21 éves, komoly hozzáállású, középszinten lévõ budapesti gitáros beszállna már összeállt vagy most alalkuló METALCORE (ld. Slipknot) vagy GÖTEBORG METAL (ld. In Flames) bandába. Feldolgozások és saját számok is jöhetnek! Ha érdekel, írj!
guitarking@freemail.hu
   
marci2 2005. aug.. 1.  00:31 149
dobost keresünk
Budapesti/Bp. környéki gimnazista rock/metal zenét játszó együttes keres dobost.
Email:marton.d@freemail.hu
Kérlek,ha dobos vagy írj!!!
   
Meteo Ritka 2005. júl.. 31.  19:43 148
Üdv! :)

Ha valakinek netalántán van kedve együttest létrehozni, ami olyan témákban zenélne, mint: spiritualitás, a jelenleg zajló energiaváltozások, Föld, Hold bolygók és egyéb ûrbéli dolgok, az ember kapcsolata más intelligens fajokkal, az ember-emberiség-Föld szerepe, az feltétlenül írjon nekem, aki huszonéves, jelenleg együttestelen énekesnõ volnék, ezeknek a fentebb említett témáknak a rajongója, egy amolyan lelkizõs sci-fi kedvelõ :)) Ha már van ilyen zenekar, és megtudnám, hogy van, annak is nagyon örülnék ;) Ha meg épp énekesnõt keresnek, annak meg még jobban :))

emil címem: firenzei_egbolt@yahoo.com

Elõre is köszönöm! :)
   
Niner 2005. júl.. 25.  03:18 147
19 éves budapesti gitáros srác vagyok, és csatlakoznék egy már vagy meglévõ vagy alakulóban lévõ budapesti zenekarhoz, akik meghatározhatatlan stílusú zenét játszanak/játszanának.
Ami mégis irányvonal kb: The Cure.

niner@mailbox.hu
   
Klapanciusz 2005. júl.. 23.  14:20 146
Blind Guardian tribute
Sziasztok! 20 éves gitáros vagyok és egy Blind Guardian - Demons&Wizards (meg bármi más feldolgozással is lehet színesíteni a palettát) számokat játszó zenekar alapításához keresnék tagokat (ének-dob-bass-2nd gitáros + billentyûs is jöhet). 3 éve gitározom tehát nem vérprofi emberekre gondoltam de tök kezdõk azért kíméljenek. Ha valakinek szintén a szíve csücske a BG és érdekli a dolog nyugodtan dobjon meg egy levéllel: klapanciusz@mailbox.hu. Fiúk-lányok, bárki... (pestiek lehetõleg)
   
.Wohkadeh. 2005. júl.. 21.  07:56 145
Üdv!

Nagykanizsai, és környéki zenészeket keresek, egy extrém metal/hc/thrash banda összehozására! (Bár sok mindenre nyitott vagyok, de ez a fõ irányvonal.
Kb 1 éve gitározom, kedvenceim közé tartozik a Soulfly, Cadaveres De Tortugas, Sepultura, Slipknot és ilyesmik.

Ha hasonló érdeklõdéssel bírsz, és környéki vagy, jelentkezz! Próbahely valószínüleg fix, dobos, basszer illetve énekes kerestetik:)

e-mail: syco_i@citromail.hu
MSN: syco_i@hotmail.com

Elõre is köszi. Bye:

Wohkadeh
   
Sityu 2005. júl.. 20.  20:19 144
zenekart keresek
Gitáros vagyok.Szivesen társulnék a zenéhez-zenéléshez-komolyan hozzáálló emberekhez.Nem vagyok profi,de tapasztalatlan sem.Zenei ízlésem sokrétû.Ha felkeltettem érdeklõdéseteket,akkor írjatok vagy hívjatok.tel.:06-20-316-9008
   
KUKACVIRÁG és KÉSZ 2005. júl.. 20.  13:39 143
gsgzhuotrghdfah6
Cuccal rendelkezö Dobos,gitáros zalamegyei,vagy környékei énekesbasseros,vagy énekest keres!!!
irány-
nagyon nincs,de az ilyen manson,nirvana
divatgecik lehetõleg kíméljenek!!!
Tel.:06305775205(dobos) 0692372741(otthoni, mert néha a teloja behal)
06304252469 (gitáros) 0692371335 (azért mert)
   
insomniac 2005. júl.. 15.  21:49 142
MISKOLCI basszer keres zenekart bármilyen stílusban, de kedvenc irány a metal, gothik, nu.
Cuccom van.

Emellett miskolci dobost keresek!

06 20 349 7699
insomniac@djuice.hu
   
kis mezõ 2005. júl.. 14.  22:18 141
zenekar/gitáros
The Fender: ez mind szép és jó, csak elérhetõséget nem adtál!
Én mailom: kismezo@citromail.hu
hello
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky