3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
Anonymous 2005. jún.. 4.  15:54 120
Alakulóban lévõ budapesti zenekar brácsást keres (de ha más -vonós- vagy mi toleráljuk azt is:)). Irányvonal: ethno, jazz, dallamos rock. További infoért jelentkezz itt: lakatgabor@freemail.hu, vagy 0670-2336349
   
mirrmur 2005. jún.. 1.  15:01 119
billentyûs keresi zenekarát...
Hi.
Budapesti, elég komoly rendezvényeken való részvételi múltal(zenész) rendelkezõ billentyûs vagyok aki keresi zenekarát. Amennyiben ilyet keresel ugy hivj a 06702971157-es számon.
Imre
   
Harley 2005. máj.. 31.  22:11 118
dobos keres bandát
Hi!
16 éves dobos vagyok eggyéves tapasztalattal , szeretnék alapítani elsõsorban jazzt, funkyt, esetleg countryt játszó bandát de a rock is belefér, keresek basszerest, szológitárost, zongoristát, esetleg egyéb kísérõ hangszerest és fontos Énekest lehet hölgy/férfi csak szép hangja legyen és komolyan álljon a dologhoz. Korhatár kb16-35év. Elsõsorban Cegléd és környékieket de ha be tud járni nem gond máshonnan sem. Saját dobfelszerelés és próbahely biztosítva egy nagy adag lelkesedéssel de hangfalakat és egyéb technikai cuccokat jelenleg még nem áll módomban szolgáltatni. Jelenleg Banai Szilárd és Bori Viktor tanítványa vagyok.
Érd.: bosco-@freemail.hu vagy 06/20 548 50 21-en 5 óra után.
   
Tib 2005. máj.. 31.  13:57 117
Basszer sürgõsen!!!
Gothic rock stílusú Budapest környéki banda sürgõsen keresi basszusgitárosát állandó tagként vagy kisegíteni!!!!
kakas84@citromail.hu
   
TomiBone 2005. máj.. 24.  21:40 116
gitárost és basszusgitárost
Pécsi banda gitárost és basszusgitárost keres, mivel akik jelenleg töltik be ezeket a pozíciókat más városba vándorolnak, és pótolnunk kell õket. A jelenlegi felállás: dob, zongora+ének, szaxofon. Szerkó van, csak a hangszere kell (+effekt).
Terítéken:
-rock and roll (Beatles, Elvis, Chuck Berry, stb.)
-blues (improvizációk, B. B. King, Clapton)

Ha érdekel a dolog, írj e-mailt a gallt@mportal.hu címre!
   
misi19 2005. máj.. 24.  11:09 115
zenekart keresek
Sziasztok!
19 éves abonyi DOBOS srác vagyok, zenekart keresek dallamosabb rock, vagy
könnyû zenei stílusban,cegléd,szolnok körzetében. 10 év zenei gyakorlattal rendelkezem,saját cuccom van. jelentkezést várok zenekaroktól! 06705939901
   
Tib 2005. máj.. 24.  09:50 114
Gitárosokat és énekest keresünk!!!
Üdv mindenkinek!
Olyan elvetemült gitárosokat (kettõt) és énekest keresünk, aki hajlandó lenne beszállni egy igényes hardcore/punk/rock zenekarba és komolyan is gondolja a dolgokat. A dolog elég sürgõs lenne! Minél elõbb el szeretnénk kezdeni próbálni, na meg fellépni is mert lenne rá lehetõség bõven!! És nem csak Magyarországon! csak néhány példa: strandokon, VörösYuk, KékYuk, Skate-parkok...
Most egy dobosunk és egy basszerosunk van és 18-21 évesek vagyunk és 3-4 éve zenélünk.
Olyan mebereket kersenénk akik zeneileg ilyen (igényes punkos) beállítottságúak, és legalább 2 éve zenélnek, és komolyan gondolják a dolgokat.
Énekest pedig férfi énekest keresünk, lényeg hogy legyen jó és erõs hangod és éld bele magad!
De az sem gond ha gitáros tud énekelni miközben játszik.
lényeg a lényeg, hogy egy pörgõs bandát szeretnénk összerakni, ugyhogy ha ugy érzed hogy itt a helyed nálunk, akkor gyorsan küldj egy email-t erre a címre: kakas84@citromail.hu
Várjuk jelentkezéseiteket!!!
Üdv/ Tib
   
Nyuszt 2005. máj.. 19.  11:11 113
Basszgityós bandát keres!
Hali mindenkinek!
Budapest környéki 21 éves basszusgitáros vagyok, 2éve játszok a hangszeren és punk/rock, hardcore/punk zenekart keresek illetve szeretnék alakítani. Jópár saját számmal rendelkezekl.
Amit szeretek, külföldi és magyar elõadók, csak néhány: Millencolin, Pennywise, Agnostic Front, Offspring, Green Day, NOFX, ..stb (ezek most csak külföldiek voltak), többit bõvebben:
Elérhetõségem: kakas84@citromail.hu
Fellépést nem egy helyen tudok intézni!!
Jelentkezéseteket mielõbb várom!!
Üdv!
   
Angus 2005. máj.. 18.  22:01 112
Heló minden rock n' roll õrültnek!egy Budapesti zenekar keres egy jótorkú énekest!nem baj ha kezdõ vagy, a lényeg hogy szeresd amit csinálsz és szeress zenélni.a többi jön.játszunk:Guns n Roses,AC/DC-t meg ilyeneket, de saját szerzemények is vannak.énekcucc nincs(csak egy 2000ft.os mikrofon:) ).A banda tagjai most töltik a 18-at ha ez számít.majd írj ha érdekel: confused_colour@citromail.hu
ROCK N ROLL...
   
fulben 2005. máj.. 17.  18:58 111
Pécsi basszusgitáros vagyok és zenekart vagy zenésztársakat keresek!
fbence@freeweb.hu
30/554-7741
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky