3423 zespół 12355 MP3 ściągać

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Temat
Hirdetés
Zenekart keresek
vendég 2005. okt.. 7.  21:35 200
zenekart keresek
Sziasztok 33 éves csaj vagyok énekelnék!Némi gyakorlatom van és még annyira banya sem vagyok cim rotors@vipmail.hu
   
Erik 2005. okt.. 7.  02:00 199
Énekesek ide!!!
A bp-i székhelyû Méj/nesz együttes énekest keres! A stílus nagyon-nagyon alakulófélben van, olyan rock-os, de a leendõ énekestõl persze rengeteg minden függ. Hallgasd meg magad! Minden további infó, plusz letölthetõ számok az elõzõ énekessel a honlapon: www.mejnesz.hu ha érdekel írj v hívj!

Telefon: 20/37-87-158, web: www.mejnesz.hu, E-mail: parancsmegtagado@freemail.hu
   
Erik 2005. okt.. 7.  01:50 198
Énekesek ide!!!
A bp-i székhelyû Méj/nesz együttes énekest keres! A stílus nagyon-nagyon alakulófélben van, olyan rock-os, de a leendõ énekestõl persze rengeteg minden függ. Hallgasd meg magad! Minden további infó, plusz letölthetõ számok az elõzõ énekessel a honlapon: www.mejnesz.hu ha érdekel írj v hívj!

Telefon: 20/37-87-158, web: www.mejnesz.hu, E-mail: parancsmegtagado@freemail.hu
   
ivanhoe 2005. okt.. 6.  15:07 197
zenekart keresek, vagy együttzenélnék valakivel
Basszusgitáros (10 éve játszom) keres zenekart, vagy örömzenélne valakivel Pilisvörösvár/Csaba/Pomáz/Szentiván környékén. Minden érdekel, kivéve zúzás, Metál. Fõbb irányzatok: Fanky, Blues, Jazzrock, Alternaiv zenék. Szívesen játszanék saját szerzeményeket is. 20 3115960
   
StormCrow 2005. okt.. 6.  01:08 196
The Cure tribute bandához csatlakoznék, vagy tagokakat keresek hozzá.
19 éves bp-i gitáros srác vagyok, 5 éve zenélek.
   
klisé 2005. okt.. 4.  06:07 195
Énekesnõ
Alt hangú énekes lány (21 év) Veszprém környéki bandát keres. Stílus: No doubt, Green day, Good Charlotte, Outcast, Maroon 5, Kispál stb.

Írj: klise@irj.hu
   
Xen 2005. okt.. 3.  23:56 194
LOVE METAL bandát keresek!
21 éves gitáros budapesti LOVE ROCK/METAL bandát keres. Fõ irányvonal: HIM, The 69 Eyes és hasonlók, mint feldolgozások és persze saját dalok! Nem vagyok kezdõ, komolyan szeretném csinálni a dolgot. A legfontosabb az, hogy a tagok egytõl-egyig szeressék ezt a stílust, ezt az életérzést és mindent, ami ezzel jár! H-ra hangolt gitárok elõnyben. :-)) Írj!

guitarking@freemail.hu
   
Pannyka- 2005. okt.. 1.  21:00 193
pécsi 16éves csaj keres magának zenekart....
a hangterjedelmet nightwishhez tomm hasonlítani....imádom a zenét....
akit érdekel az írjon nekem emailt....

pannyka-@freemail.hu
   
@Di 2005. okt.. 1.  20:18 192
18 éves gitáros srác keres zenekart Budapesten. 7 éve gitározom (3 éve aktívan:)
Nagyjából a következõket hallgatom és szeretem (a teljesség igénye, és sorrend nélkül):
Nirvana, Queens Of The Stone Age, Soundgarden, Kispál, 30Y, Radiohead, Placebo, Quimby, meg még sok minden

amúgy más stílusban is benne vagyok, legjobb, ha saját számok (is) vannak

írj: adii@citromail.hu

ui: csajokkal is szívesen jáccok;)
   
Balázs82 2005. szept.. 27.  16:36 191
RED HOT CHILI PEPPERS TRIBUTE zenekart alapítana/zenekarba belépne BASSZUSGITÁROS.
Amit rólam tudni kell: 23 éves vagyok, 9 éve zenélek, imádom a Chilit.
Akiket keresek: Chilimániás zenefanatikusokat.

Tel: 70-503-9661 (Balázs)
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky