3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
GEERA 2005. jún.. 16.  17:34 130
ZENEKART!!!!!
Szevasztok!!!

Dunaújvárosi srác vagyok, de Székesfehérváron tanulok, így szfvári és újvárosi bandákat keresek, akiknek még nincs énekesünk. Ugyan már van 3 együttesem, de nekem sosem elég....:))
Gyûlölöm a nyálas zenét (pl:Iron Maiden), kivéve a System of a down-t.
Eddigi együtteseimmel fõként progresszív metált játszunk és ezekben énekelnem kell, de szeretnék végre egy együttest, ahol végre csak szívbõl kell üvöltenem és nem kell a hangképzésre figyelnem.Egy kis csalogatásként megnyertem az Országos Éneklési Verseny Budapesten:))))

Szal ennyi.
Szasztok

Éed.:06-20-256-0428
   
Anonymous 2005. jún.. 16.  11:11 129
Énekes zenekart keres
Sziasztok!

Éneklés céljából, nagyon komoly hozzáállással keresek olyan bandát, akik "mai"(90') metálzenét játszanak(nának), nem kezdõk, saját számokkal nyomulnának, hasonlóan elhivatottak, és szükségük van 1 jó énekesre.
Zúzós,erõteljes, ritmusos, néhol dallamos, változatos zenére gondoltam, itt-ott dallamosabb énekkel, de kisebb rap-betétek, elvétve pár üvöltés is jól jöhet ki akár....:)
Tul. képpen a heavymetálos-operaénekelõs és folyton hörgõs-üvöltözõs dolgokon kívül szinte minden érdekelne, ami ZENE.

Éneklek már 1 ideje, nagy hangterjedelmem van, nagyjából a középtartományban(fent kb.G#-ig kényelmesen,de akár felette is, ha kell) INCUBUST, FAITH NO MORE-t, ILL NINO-t, DROWNING POOL-t, SYSTEM OF A DOWN-t, MONSTERMAGNET-ET, PUDDLE OF MUDD...stbstb énekeltem eddig, ezek elég jól fexenek, és a hangszínem is ezekhez passzol legjobban. De persze RAGE AGAINST T.M., KORN, MACHINE HEAD is nagy kedvencek.......... még a Numetál se áll tõlem messze, fõleg ha nem a nyálas fajta:)
A szám/szövegírás nem gond.
Hangképzésre jártam, járok.

A lényeg, hogy egy elszánt csapattal valami sajátot,újat,egyénit alkossunk, és akarjuk azt megmutatni/elõadni akár jó sok embernek is.
A fellépésekhez(itthon/külföldön) megvannak a kapcsolatok.
Csak csinálni kell szívvel-lélekkel(izomból:), és megy az magától.
Na, kicsit hosszú lett......dehát a sok info ugye......:)

csa'ko',
tom_morello@freemail.hu
   
v_gab 2005. jún.. 15.  17:29 128
zenekart keresek SZEGEDRÕL
Sziasztok!Gábor vagyok nem profi,de nem is amatör trombitás,Szegedi zenekart keresek,akikhez eljárhatnék próbálni. v_gab@freemail.hu

0630/2827525
   
cinderella 2005. jún.. 14.  10:11 127
Sziasztok!

Szeretnék összehozni egy olyan zenekart, amiben csak saját számokat játszanánk, tehát kreatív zenésztársakat keresek. Én énekelek, szóval kéne még dob, gitár, basszusgitár, szinti...
A stílus dallamos rock, pop-rock.
Ha tetszik az ötlet és Veszprém megyei vagy, írj.

cinderella__@freemail.hu
   
robbielong 2005. jún.. 6.  22:22 126
BLuest játszanék
Hali,

Debrecenben vagy környékén keresnék bluest játszó társaságot akiknek szükségük van egy jó haladó blues gitárosra. Cuccom van.

robbielong@freemail.hu

tel:06-30-363-4487
   
sityu 2005. jún.. 6.  14:57 125
még mindig énekes-és basszerkeresés
Szóval budapestiek jelentkezését várjuk, persze, ha nem akarsz sokat utazni, hogy próbálhass egy fantasztikusat.
   
sityu 2005. jún.. 6.  14:52 124
énekest és basszusgitáros
Énekest, illetve basszusgitárost keresünk jó kis rockzenét ( pl. Guns, Nirvana, Green Day...., de a fõ profilunk: SAJÁT számok ) játszó, fiatal, lelkes zenekarunkba. Eddigi felállásunk: 2 gitáros ( akuszt., 2 el. ), dobos+néha konga. Szóval hangszer az van dögivel, meg próbahelyünk, keverõnk, erõsítõnk, meg lelkesedésünk, csak jelentkezz bátran!
Érd.: 06-20-360-3964, rbi@vnet.hu
   
Danny 2005. jún.. 5.  21:45 123
BASSZUSGITÁROS & GITÁROS zenekart keres!!!
Basszusgitáros és gitáros zenekart keres!
Fõleg Pest és környéke(Váciak vagyunk).
21 évesek vagyunk, stílus:
Rock-Punk-Igényes Metal!
Ha érdekel:
Tel.: (20) 597-9192 (Dani)
E-mail: tdanny@freemail.hu
   
Menudo 2005. jún.. 5.  21:34 122
Hi

18 éves budapesti gitáros srác vagyok. Punk-Rock bandád keresek, vagy legalábbis, olyasmit. Kb 4 éve gitározom. Az irányvonal: Blink182,Lagwagon,Descendents,NOFX,Pennywise,Offspring,Box Car Racer, és ilyesmi. Ha nem gond, hogy nincs karom, akkor írj. Najó, ez nem igaz, megvan mind a kettõ. menudo@citromail.hu
   
Ark 2005. jún.. 5.  03:10 121
Banda
Hy all !
Egy 17 éves arc vagyok aki szeretne egy cool kis metal bandát alpítani ! KoRn + hasonló stílusra gondolok ,egészen a hard core-ig is akár, G&R is , tudjátok az a jó kis olykor nyávogós de kemény ,néha behörgõs, mély gitáros zúzás . Bp.-i vagyok, magában a zenélésben teljesen kezdõ(csak itthon headsetre éneklek fel KoRn-t),de ha meglennénk páran biztosan 110% san dolgoznék ! Tõled csak annyit várok hogy legyen cuccod és hogy azért ne legyél teljesen amatõr (kor 15< kb) ! Ha érdekel a dolog dobj egy mailt : feroxx@freestart.hu
ui.: Oldschool arcok elõnyben ! Bõ gatya , adidas cucc vagy valami skater cumo + raszta esetleg
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky