3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Bárpult » Az elsõ myMusic találkozó novemberben!

Témakörök
Hirdetés
Az elsõ myMusic találkozó novemberben!
Virga Negra 2005. nov.. 15.  04:02 24
Re: :(
[quote:719e08197d="Virga Negra"]Amint azt múlt héten megírtam a (mymusic@mymusic.hu-ra), sajnos nem tudunk ott lenni a szombati mókán, ugyanis aznap este 2 helyen is játszunk. Írom ezt azért, mert a koncertmenürõl nem került le a zenekar neve. Kérlek benneteket, javítsátok ki! thx!

KTamás
Virga Negra[/quote:719e08197d]

Ja, és elfelejtettem megköszönni a felkérést! Megathanx! MyMusic rulz!
   
Virga Negra 2005. nov.. 15.  03:56 23
:(
Amint azt múlt héten megírtam a (mymusic@mymusic.hu-ra), sajnos nem tudunk ott lenni a szombati mókán, ugyanis aznap este 2 helyen is játszunk. Írom ezt azért, mert a koncertmenürõl nem került le a zenekar neve. Kérlek benneteket, javítsátok ki! thx!

KTamás
Virga Negra
   
myMusic Admin 2005. nov.. 14.  09:11 22
[quote:42e01c2717="joesalty"]Kérdés: A belépésnél hogy derül ki, hogy ki milyen zenekar tagja. Értem ez alatt azt, hogy ugya 5-tõl lesz a megbeszélés, és este 8-tól meg indul a banzaii mindenki részére.
Az elsõ része "zártkörû", ahogy kivettem a leírásból. Szal lesz valami lista, vagy ilyenek?[/quote:42e01c2717]


Mindenkitõl elkérjük a személyit, útlevelet, aztán ujjlenyomatot is veszünk :)))

Viccet félretéve, a nyitás van 5 órakor, és csinos lányoknál kell majd regisztrálni magatokat. :) Az elsõ része a zenekaroknak szól, meg a sajtónak, aztán 8-tól mehet az 'ereszd el a hajam'!

.
   
joesalty 2005. nov.. 11.  18:35 21
Kérdés: A belépésnél hogy derül ki, hogy ki milyen zenekar tagja. Értem ez alatt azt, hogy ugya 5-tõl lesz a megbeszélés, és este 8-tól meg indul a banzaii mindenki részére.
Az elsõ része "zártkörû", ahogy kivettem a leírásból. Szal lesz valami lista, vagy ilyenek?
   
chaba 2005. okt.. 25.  17:00 20
Sziasztok! Nov. 20-án megyek a találkára a KONTROLLZÉ zenekarral, valamint képviselem saját projektemet is-ALONEFEATMYSELF néven.
Üdvözlettel: Kutrás Csaba
   
joesalty 2005. okt.. 25.  09:23 19
Örülök, hogy 20-a lett a kiválasztott idõpont! Így legalább van egy kis idõ, hogy szusszanjunk a hétvégi koncert után! :)
Kíváncsi leszek, hogy mirõl lesz szó... Remélem hasznos lesz a találkozó mindenki számára. Látom, hogy jön a média is (tv, magazinok, stb...) remélem, nem szenzációhajhász riportot fognak csinálni az egésztrõl, hanem korrektül bemutatják mirõl is szólt/szól ez az egész dolog.

salz

Iner Sea
   
G. 2005. okt.. 18.  09:34 18
Sziasztok!

Szerintem is vasárnap lenne a célszerû, hisz pénteken, szombaton általában fellépések vannak, és jó lenne, ha minél többen ott lehetnénk.
Bár a vasárnap ellen szól a macsakjaj... :)
   
Tvik 2005. okt.. 15.  12:23 17
Zapruder
Mi is elmennénk erre a happeningre -legalább egy ember, de lehet hogy többen. (A nov 18. péntek nem lenne jó, mert fellépésünk van.) Egyébként talán a vasárnap lenne a legésszerûbb idõpont, mert vasárnapi napokra kevesebb zenekarnak van lekötött koncertidõpontja. Bár nem tudom hogy ez így mennyi zenekart érint.
   
Mission Music&Production 2005. okt.. 13.  08:05 16
myMusic Talalkozo
Sziasztok kedves Szervezok!

Igen, ott lenne a helyem, azonban csak februarban erkezem haza. Remelem lessz meg ilyen rendezveny, es irtok rola infot!
Jo bulizast!
Carlos
Mission M&P
   
G. 2005. okt.. 10.  12:54 15
Hát persze!
Sziasztok G. vagyok a Steamybõl.

Tuti hogy ott leszünk! (Legalábbis valaki a bandából) Marha fontos hogy valamiféle együttgondolkodás elinduljon a zenekarok között, hisz mindannyiunknak azonosak az érdekei.

Üdv mindenkinek: G.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky