3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Bárpult » Az elsõ myMusic találkozó novemberben!

Témakörök
Hirdetés
Az elsõ myMusic találkozó novemberben!
nagyferenc72 2005. okt.. 7.  14:15 14
Találkozó
Sziasztok!
Nagy Ferenc vagyok a Kontrollzé zenekarból. Mindenképpen ott lleszünk a börzén. Pontos dátum van már? Kiváncsi vagyok a hozzánk hasonló zenekarokra ( alter, rock ) hogyan boldogulnak, kikkel játszanak és hol. Folyamatosan figyelem az oldalt és sikerült pár bandával emilezni. Kik lesznek a fellépõk? Addig is várunk minden infot.

Addig is keressetek és hallgassatok minket és írjatok véleményt.
További sok sikert és jó munkát!
Novemberben találkozunk! Addigra remélem ismerõsként!!
www.diaksziget.com/ctrlz/
kontrollze@freemail.hu
   
Kisboki 2005. okt.. 6.  14:55 13
Jó ötlet! Suli után ott leszek : ) Ha már úgyis szombaton járok, meg hát érdekel....
Írtátok, hogy a sör olcsó lesz....azért gondoltatok a borosokra is?.... : )
   
Thunder (Legacy) 2005. okt.. 6.  14:19 12
Salz!

Akkor majd ne igyál (sokat) 18-án...:)
Legalábbis, ha 19-én lesz a My Musicos dolog...
   
joesalty 2005. okt.. 6.  11:19 11
Jó az ötlet, kíváncsi leszek mirõl lesz szó.. .:)
Részemrõl, ha nincs koncert, ott elszek!

Salz
Inner Sea
   
flúg: Zoli 2005. okt.. 6.  10:12 10
Sziasztok!

Valóban jó ötletnek tartom én is, és ha minden összejön úgy, ahogy szeretnétek, akkor ez nagy elõrelélépés lehet a magyar amatõr könnyûzenei "iparban".
Sok zenekarnak lehetõséget lehetne nyujtani, akik egyébként valmi okból kifolyólag nem jutnak fellépési lehetõséghez.

Egyébként lehetne rendezni tehetségkutatót a Mymusicos zenekarok között, ahol persze a zsûri döntése mellett lehetne szavazni a honlapon is a fellépett zenekarok között. Ez csak egy kósza ötlet, a részletek kidolgozása persze nem egyszerû dolog tudom.

Mindenesetre, ha kinövi magát a dolog abba a formájába amibe szeretnétek, szerintem érdemes lenne ezen elgondolkodni.

Minden jót és sok sikert a találkához!

Üdv: Lõrincz Zoli, flúg www.flug.on.hu
   
huri 2005. okt.. 6.  07:22 9
Zenésztalálkozó
Nagyon jónak tartom az ötletet és a lehetõséget, de ha 19-én lesz sajna nem tudunk menni, mert koncert. A 26.-a eddig jó.

Üdv,
Harsányi Gábor
DECADENCE
   
Stab Venom 2005. okt.. 6.  00:21 8
Inner Sea is
Igyekszünk résztvenni, örülök a Mymusicos elõrelépésnek!:)
(szavazás miért nem mûködik?)
   
Nyiki 2005. okt.. 5.  22:44 7
Szerintem mi a Symbollal biztos hogy tudunk menni de még meg kérdezek mindenkit.
Egyébként jó ötletnek tartom!
   
Thunder (Legacy) 2005. okt.. 5.  18:14 6
Rendben...

Mondjuk, ha 19-én lesz, akkor nem biztos, hogy tudunk menni, de majd azért igyekszünk ottlenni...;)
   
myMusic Admin 2005. okt.. 5.  17:30 5
Az idõpont a kiírás szerint november egyik szombat délutánján lesz, ami a 19 vagy 26 lenne, az elõbbi az esélyesebb. Délután 3-4 körül kezdõdne az esemény, hogy aki haza akar menni vidékre, az elérje az utolsó vonatot. Az Oktogonhoz közel lesz a helyszín, de részleteket késõbb, egy-két héten belül pontosan megadjuk!

.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky