3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Bárpult » Az elsõ myMusic találkozó novemberben!

Témakörök
Hirdetés
Az elsõ myMusic találkozó novemberben!
targetry 2005. nov.. 22.  07:33 34
madaras vircsaft
SV írta:
...A szervezés szempontból észrevehetõ volt, hogy ez az elsõ találkozás, például, a kezdés késés és szemetes totális hiánya miatt...


Na ez a jellemzõ a madaras, szadeszes, tilos, moszkva barát, tán még kisz kb-s fazonokra, nem a jót és azt emeled ki ami nagyszerû és követendõ volt, hanem azon sopánkodsz, hogy késés volt , szemetes meg nem...tipikus hehehe!!!!! azért még sem volt olyan profi mert ez meg ez hiányzott...tudod ilyen fazonok miatt nem jut elõre a dolog, mert a kis elõrelépést sem képes értékelni a kis eredményeknek sem tud örülni.

Tudod mit boronáld össze a barátaidat a millenárison és rakjátok magatokat körbe szemetesekkel remélem mindannyian idõben érkeztek és jót buliztok majd....

Targetry
   
Stab Venom 2005. nov.. 22.  01:54 33
Nahh, ezzel viszont, az utolsó fejezetet kivéve, egyetértek.
A szervezés szempontból észrevehetõ volt, hogy ez az elsõ találkozás, például, a kezdés késés és szemetes totális hiánya miatt... de bízom, hogy 1.Nem ez volt a találkozásnak a lényege, 2.Jövõben máskép fog alakulni.

Amit az utolsó fejezetet érinti, -és többet tényleg nem offolok- a fórumon még februárban elhangzottak a fellépési/találkozási ötletek. Lehet, hogy még annál is korábban, de februárban (is) biztosan. akkor is az volt a válasz, hogy "még nem az idõ", szóval, nem látom lényeges különbséget. Amit a Tilosrádiót illeti: 2 év... 100 év... 1000év... valamikor változhatnak/felejthetõdnek csak a dolgok, nem? Pláne, hogy az akkori botrány MINDENKI oldalról eléggé gusztustalan volt, ezt, remélem, még nem felejtetted???
Neked személyesen, "drága barátom" ajánlanék NEM csak saját együttes ügyekkel foglalkozni, mert néha olyan az érzés veled beszélgetni, hogy totálisan süketvak vagy, s csak kiabalni tudsz.
Jó még a malacka, nem?;)

PS:Amúgy, én személyesen kiváncsi voltam a fellépésetekre, ugyanugy, mint Reactoré és -pláne- Re-Gre. Sõt, kifejezetten örültem, mikor megláttam a plakáton.
   
Effeta 2005. nov.. 21.  22:44 32
myMusic találkozó
Sziasztok!

Az Effeta zenei produkció és a magam nevében is gratulálok, mind a myMusic stábjának - fõképp Szilágyi Imrének és Király Tamásnak. A rendezvény zenekarok, hangosítás, felkomfok, mûsorvezetés, beléptetés tekintetében a profizmus és a tenni akarást tükrözte.
Örülünk, hogy ott lehettünk és felléptünk.
Jó volt a színpadon lenni és tevékenyen résztvenni, még akkor is ha érezhetõ volt egy-két negatív hang. Persze érthetõ hiszen, akik ott voltak mind megérdemelték volna, hogy a színpadon bemutatkozhassanak. Ezen az estén néhány zenekarnak volt lehetõsége, legközelebb másnak lesz.

Mi azt tapasztaltuk, hogy azok a csapatok akik a színpadra készültek maximálisan segítették egymást, - itt kiemelem, hogy külön köszönet Takács Vilinek -REacTor - bár nem használtuk a profi cuccát mégis hálásak vagyunk neki.

Nagyon jó kezdeményezésnek tartjuk, a rendezvényt és a megfogalmazott célokat. Reméljük, hogy sokáig megmarad mind a profizmus, mind pedig a korrekt és mindenki számára egyenlõ lehetõséget biztosító, kiszámítható a zenekarok érdekében megfogalmazott cél vagy célok. Mindanyian tudjuk - néhányunk át élte-, hogy voltak jó elképzelések, kezdeményezések, de egy idõ után a pénz vagy más érdekek megjelenésével a tiszta dolgok eltüntek és a sunnyogás maradt, majd mindenki keserû szájízzel maradt és küzdött ott ahol van, volt.

A szervezõkön most mást láttam, valóban tenni akarnak a csapatokért, és van ötletük az összefogásra, és ahogy a fellépõ zenekarok tették, mindenkinek azt javaslom fogjunk össze és segítsük, nem pedig fikázzuk egymást. Szerintem egy-egy zenekar sikere elöbbre viheti a többieket is, teret és lehetõséget teremt a szélesebb körü bemutatkozásra, ismertségre, mert bárhogy is csürjük - csavarjuk az itt levõ és zenélni szeretõ csapatoknak sincs más célja, mint zenélni, koncertezni.

És még egy, mélyen egyetértek Targetry hozzászólásával
még akkor is ha Stab Venom agyon akar hallgatni valamit, aminek nem lenne szabad soha megtörténnie. Stab Venom barátom foglalkozz a saját csapatoddal. A másik része pedig, hogy mi valóban javasoltuk a myMusicos csapatoknak a fellépési lehetõséget, amelyet akkor -pontosabban augusztusban - a myMusic stábja visszautasított, azzal az indokkal, hogy sem ideje, sem pedig pénze nincs egy ilyen rendezvény támogatására vagy létrehozására. De nem baj, hiszen a szombati esemény azt bizonyította, hogy mégis elgondolkodtak a dolgokon és változtattak az elképzelésükön, jó tették.

Horváth Attila / Effeta
   
Jons 2005. nov.. 21.  14:51 31
Találka
Sziasztok! Én is csatlakozom az elöttem szólókhoz. Remek volt a találkozó, jó volt a szervezés és a hangulat is. A zenekar nevében köszönöm a fellépési lehetõséget, és csak így tovább! Remélem nem az utolsó ilyen rendezvény volt!

Jons-Effeta Zenei Produkció
   
nebo 2005. nov.. 21.  10:18 30
Csatlakozom a köszönetnyilvánítók sorába! Valóban jó érzés, hogy profi módon megszerveztek egy olyan eseményt, aminek részesei voltunk, sõt nem túlzás úgy vélnem, hogy értünk volt!

Üdv mindenkinek!
Mónika
   
sztyepp 2005. nov.. 21.  10:11 29
MI is nagyon köszi még egyszer, hogy meghívtatok játszani, nagyon faszányos volt az egész rendezvény. Meg vagyok gyõzõdve róla, hogy a folytatás még ennél is jobb lesz.

Üdv,

Sztyepi

NEBO
   
Kid A 2005. nov.. 21.  09:20 28
elsõ letöltés
Tisztelt Mymusic gárda!

Azthiszem az egész Megacsend zenekar nevében írhatom, hogy megtisztelve éreztük magunkat a rendezvényen - fõleg, hogy játszhattunk - és ezúttal is köszönet a meghívásért.
Nekem nagyon szimpatikus a kezdeményezés, és hiszek a sikerben, de önmagában az, hogy valaki ilyen koncertlehetõséget biztosít amatõr zenekaroknak, szerintem szép dolog.
:)
   
Stab Venom 2005. nov.. 21.  03:20 27
Éljen a mymusic!:-)
Mymusic, gratulálok a sikeresen lezajlott rendezvénnyel! :-D
Örültünk jelen lenni, s Titeket élõben is meglátni!
Remélem igen sok jó dolog ki fog sülni belõle (betervezett-minimum;)!
Valahogyan bízom a kezdeményezéseitekbe, s óriási, hogy megjelent valaki, aki felvállalja az elsõ lépést. Köszönjük!

Offtop: Targetry, olvasnád a fórumot mielõtt kiköpöd a sületlenségeket. Ha épp Te nem voltál itt a fórumon korábban, ez nem jelent, hogy Te (és az Effetád) kitaláltak a fellépést/találkozót. A Tilosrádió kritikával is elkésted 2 évvel, nem tünt fel???..............
   
targetry 2005. nov.. 15.  13:26 26
Hírek
Nagyon kírály ez a találkozó és fõleg, hogy lesznek csapatok akik bemutatkozhatnak.
Azért is jó, mert ez már felvetõdött az agusztusi szavazásnál és az Effetásoknak volt erre ötlete.
Na jó rendben jó ez a Mymusic fórumos csapat, mert végre tesznek is valamit a zenekarokért. Hajrá!

Egy kritika: bizots, hogy jó ötlet a Tilos interjú, annyi jó rádió van pl Budapest88.1 és társai, szerintem a Tilos stílusa és irányultsága sok embernél kiverte a biztosítékot. Nálam példáiul nagyon a keresztény fikázással.

Nos ti tudjátok, de szerintem épp emiatt sokan elpályázhatnak a Mymusicról

na csá találkozunk szombaton
Targetry
   
myMusic Admin 2005. nov.. 15.  09:36 25
Re: :(
[quote:4cce413eda="Virga Negra"]...sajnos nem tudunk ott lenni a szombati mókán, ugyanis aznap este 2 helyen is játszunk. Írom ezt azért, mert a koncertmenürõl nem került le a zenekar neve. Kérlek benneteket, javítsátok ki! thx![/quote:4cce413eda]

Igen, elfelejtettem levenni :) Kösz hogy szóltál!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky