3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
polarbear 2005. jan.. 12.  18:07 60
ZENEKART IDE! :)
Fiatal, rekedtes hangú ÉNEKESLÁNY vagyok és zenekart keresek, színpadi tapasztalatom van, szöveget irni tudok, angolból perfekt vagyok. A kedvencem az Offspring de eléggé rugalamas vagyok, énekeltem már Millencolint, Rancidet, Cranberriest, Tankcsapdát, Alvint, Blinket, Puddle of Muddot, Mansont sõt még Pinket is, és majdnem mind élveztem. Idõm és kedvem bõven van, alig várom hogy írjatok!
   
mikoking 2005. jan.. 12.  14:06 59
Békéscsabán vagy környékén keresek zenekar alapítására alkalmas emberkéket felszereléssel együtt (dob,bassz,ritm/solo) Irányzat: rock/hard rock. Aki ugyanezt keresi jelentkezzen! Email:mikoking@freemail.hu
   
csabee 2005. jan.. 9.  18:49 58
16 éves komáromi szaxis vagyok, zenekart keresek, de együttes alapításban is benne lennék! Email: eebasc@cia.hu
   
hösto 2005. jan.. 5.  17:37 57
Re: zenekart keresek
[quote:b04adb2494="J.L.T."]20 éves Bp-i énekes zenekarhoz társakat keres vagy beszállna HARD ROCK zenekarba. Stílus: Purple, Rainbow, HTP, Whitesnake
Divat zene, death, trash nem érdekel[/quote:b04adb2494]

ha még mindig keresed, dobj egy imélt: oto@vipmail.hu
   
Anonymous 2005. jan.. 5.  09:52 56
Re: Dobos keres többieket! :)
[quote:a40ebb1145="Dont ask"]DOBOS KERES ZENÉSZTÁRSAKAT zenekar alapítás céljából, Budapesten! 1,2,3,4... éves tudás, tapasztalat elõny! :) Zene pl: Pink, No doubt, Everlast és pop, alternatív dalok pici FELPÖRGETVE, DnB-s iránnyal!
Szóval kéne egynehány GITÁROS, BASSZER, SZINTIS, ÉNEKES(lehetõleg lány!!!, de ha fiú, az sem baj...), fúvósok is jöhetnek! Próbaterem nincs... :)

Ímél: macodrummer@netscape.net[/quote:a40ebb1145]
ha gondolod bevállalom a basszert. három éve nyomom, már játszottam zenekarokban. ha kell egy ének belefér, bár inkább magyarul.
06-30-410-3321
   
Dont ask 2005. jan.. 4.  18:04 55
Dobos keres többieket! :)
DOBOS KERES ZENÉSZTÁRSAKAT zenekar alapítás céljából, Budapesten! 1,2,3,4... éves tudás, tapasztalat elõny! :) Zene pl: Pink, No doubt, Everlast és pop, alternatív dalok pici FELPÖRGETVE, DnB-s iránnyal!
Szóval kéne egynehány GITÁROS, BASSZER, SZINTIS, ÉNEKES(lehetõleg lány!!!, de ha fiú, az sem baj...), fúvósok is jöhetnek! Próbaterem nincs... :)

Ímél: macodrummer@netscape.net
   
snakey 2005. jan.. 3.  18:42 54
Énekes kerestetik!
Ha énekelsz :

*** www.theburningnights.com ***

Saját próbahely, tökös zene, Rock N' Roll

30/402-31-83

Dave
   
snakey 2005. jan.. 3.  18:41 53
Énekes kerestetik!
Ha énekelsz :

*** www.theburningnights.com ***

Saját próbahely, tökös zene, Rock N' Roll

30/402-31-83

Dave
   
snakey 2005. jan.. 3.  18:40 52
Énekes kerestetik!
Ha énekelsz :

*** www.theburningnights.com ***

Saját próbahely, tökös zene, Rock N' Roll

30/402-31-83

Dave
   
Weechoo 2005. jan.. 2.  21:53 51
Hello!
Miskolcon zenekart alapítanék. Valami gótikus metal stílusban gondolkodom, de szóba jöhet valami pörgõsebb lovagi vagy fantasy power is. Õszintén szólva tökmindegy, hogy mi alakul ki, csak játszanék már végre zenekarban! Ez lenne a lényeg. Amúgy saját zenéim lennének halomra, amiket szívesen játszanék, na de mindegy, ez mellékes. A lényeg, hogy Miskolcon legyen.
Ja, amúgy énekelek és gitározok. Egyiket se profi szinten, de olyan 3 éves autodidakta tudásom van kb.
Tel:06 70/588-5188
Vagy: weechoo@freestart.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky