3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenekart keresek

Témakörök
Hirdetés
Zenekart keresek
Anonymous 2005. jan.. 1.  17:40 50
[quote:ddaaecd7b6="Jani Liimatainen"][quote:ddaaecd7b6="endrist"]írni me gnem tudok. szóval basszerozom. ja és a számom 06-40-410-3321[/quote:ddaaecd7b6]

és telefonszolgáltatód is van, vagy helyitarifával hívható telefonszámod, igaz?[/quote:ddaaecd7b6]
na jó, újabban nagyon béna vagyok. szóval 06-30-410-3321
   
Aba 2004. dec.. 28.  21:37 49
Hello!

18 eves gitaros vagyok, kb. olyan 3-4 eve gitarozom, es kedvem tamadt valami kis zenekart alapitani (vagy egybe beszallni) nem feltetlenul megelhetes szempontjabol, csak ugy szorakozaskeppen, de feltetlenul komolyan veve.
Igazabol szeretnek valami igenyes, dallamos es laza rockos-bluesos zenet csinalni. Iranyvonal: Cake, Matchbox 20, stb. Eleinte meg az se lenne baj, ha csak feldolgozasokat jatszanank, de kesobb jo lenne valami sajat temat elohozni...
Szoval megegyszer: Keresek dobost, basszust, enekest, esetleg meg egy gitarost, es extrakeppen egy billentyust (bar ez csak egy alomszeruseg amennyire nehez ilyet talalni..)
Szoval ha tetszik az otlet, vagy esetleg akad meg egy-ket kerdesed, keress meg!

Balint
kisaba@freemail.hu
   
suzi 2004. dec.. 28.  15:52 48
..........
Hi everybody!

kezdo Zenekart akarok alapita! irány:guns n roses, sabbath, metallica, korn, slipknot,
meg hasonlók(saját angol szövegekkel) ha érdekel kellene egy dobos, egy gitáros(szoló), basszeros ha érdekel és 14-18 vagy akkor irj az egosuzi@mailbox.hu.
   
Snake 2004. dec.. 25.  00:50 47
Itt vagyunk! - Bulis Hard Rock www.burningnigts.ini.hu
Össz-vissz egy jó hangú énekes kell, hogy teljes legyen egy ütõs hard rock csapat. Saját számok írás alatt. Eddigi koncerten : Mötley Crüe, Backyard Babies, Johnny Be Good, Skid Row számok mentek!

A site ideigelenes, január végétõl jön a www.theburningnights.com

** RN'R **

Till Death Do Us Apart

Dave
   
Jani Liimatainen 2004. dec.. 18.  08:01 46
[quote:1f390ba92b="endrist"]írni me gnem tudok. szóval basszerozom. ja és a számom 06-40-410-3321[/quote:1f390ba92b]

és telefonszolgáltatód is van, vagy helyitarifával hívható telefonszámod, igaz?
   
endrist 2004. dec.. 16.  16:13 45
írni me gnem tudok. szóval basszerozom. ja és a számom 06-40-410-3321
   
endrist 2004. dec.. 16.  16:13 44
16 éves vok, basszeozoim, valamennyire énekelni is tudok, cuccom van (gitár, erõsítõ, multieffekt pedál), nem teljesen béna bendába beszllnék. Fõleg punk témában, de Ossian, Pokolgép mis belefér.
   
webmotion 2004. dec.. 7.  19:12 43
zenekart keresek
Majd' 18 éves békéscsabai gitáros környékbeli metal/rock(nem részletezem, bõvebben mailben) bandába integrálódna, illetve keres olyan emberkéket akikkel egy csónakban evez, csak nem tud róla (gityós, basszeros, énekes, dobos, billentyûs & egyéb spec hangszeren player) zenekar alapítás céljából. Nem vagyok profi, 8éve zenélek, és ebbõl csak 2 gitár, de szabadidõm 90%át gyakorlással töltöm. Cuccom van.
Ha érdeklõdést keltettem, keress meg emilben (=MSN cím is) vagy telefonon (30 9106427).
   
D.T. 2004. nov.. 25.  15:16 42
Alakuló progmetál zenekarunkba keresünk DOBOST és BASSZERT!!! Bemelegítésként Dream Theater számokkal kezdünk, de saját számok a cél. Vác vagy Pest környékiek jelentkezését várjuk!!

dreamtheater2@freemail.hu
   
Nightfall 2004. nov.. 25.  13:15 41
Sziasztok!

24 éves gitáros vagyok és beszállnék Pest környéki rock/metal zenekarba! 7 éve gitározok, kedvenc bandáim: Metallica, Blind Guardian, Pain of Salvation, Dream Theater stb…
Szívesen szólózgatok is, bár nem vagyok egy virgakirály…
Koncerttapasztalataim vannak bõven (játszottam már mindenfélét élõben az akusztikus akkordozgatástól a blueson keresztül a kõ metálig mindent…)
Erõsítõm nincs, hangszerem van, és tudás is akad egy kicsike!
Hívjatok, írjatok!
Email: zoli1226@invitel.hu
Tel: 70-621-02-43
Zoli
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky