3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenészeket keresünk!

Témakörök
Hirdetés
Zenészeket keresünk!
balika1 2012. márc.. 8.  21:00 255
Sziasztok!

25 éves kezdő billentyűs vagyok, közös gyakorlásra/zenélésre keresek embereket.

Nyitott vagyok sima technikai gyakorlatokra (pl.: skálázás, akkordbontások),
közös kottaolvasásra, improvizációra stb. Nem muszáj előadásra szánt számokkal
foglalkoznunk, de akár abban benne vagyok.
Van lehetőség itt nálam Csillaghegyen van lehetőség gyakorolni, van
gitár-erősítőm és digitális
zongorám is - de ha tudsz valami más helyet javasolni az is ok .

Emelett zenekarra is nyitott vagyok. Kezdő lévén inkább olyan zenekart keresek
ahol elsősorban jammelésenm közös gyakorláson van a hangsúly. Egyszerűbb
zenékkel kezdeném, ahol zenekari hangzást kiegészíthetem, színesíthetem.

Akit érdekel írjon egy üzenetet jazzbalko kukac gmail pont com címre
   
moricka26 2012. márc.. 8.  18:06 254
NŐI ÉNEKESÉT keresi budapesti rockzenekar!

Saját számok a fő irányvonalunk, melyből egy kész műsorral rendelkezünk. Ehhez keresünk jó hangú, megbízható énekesnőt. A zenekar több éve működik, és a tagok életkora 22 év.
Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, ne habozz, keress bátran e-mailben, ahol még felvételeket is tudok küldeni.

E-mail: moricka26@gmail.com
   
oldbasszeros 2012. febr.. 28.  21:30 253
Basszusgitáros vagyok és zenekart keresek, ahol rendszeres fellépések vannak. Kezdők, ingyen játszók, most alakulók kíméljenek. Jelentkezni: oldbasszeros@gmail.com
   
TheBeatles 2012. febr.. 22.  22:48 252
Sziasztok!

Szeretnék 0-tól 100 éves korig lelkes jelentkezőket egy budapesti Beatles tribute-féle banda alapításához! Én 16 éves vagyok, és Ringo szerepét tölteném be...így még várok zenélőtársakat a fab four további tagjai részére! Tehát akinek felkeltette érdeklődését hogy alapítsunk egy javarészt Beatles számokat játszó vidám együttest, ne habozzon felvenni velem a kapcsolatot a fabthebeatles@gmail.com e-mail címen!

Köszönöm!
   
tandras1977 2012. febr.. 21.  08:09 251
Az Empress zenekar dobost, basszerost és szólógitárost keres.
Saját dalok/elérhetőség: http://www.goodday.hu/
   
everwanttobefree 2012. febr.. 20.  02:01 250
Hello!
19 éves amatőr énekes lány zenekart keres pop/punk/rock és társai stílusban. (BP)
everwanttobefree@gmail.com
   
delee 2012. febr.. 18.  21:27 249
Gitáros vagyok, blues-zenekart keresek, lehetőleg fellépésekkel. Magamról: nem kezdő, nem profi, 30-as korosztály (bár számomra a kor nem meghatározó tényező).
T: 70 / 214-1523
   
blaco 2012. febr.. 11.  18:52 248
Sziasztok! Budapesti blues-rock (motoblues) zenekar keresi továbbra is férfi énekesét! Repertoárunk hazai és külföldi blues-rock előadók szerzeményeiből áll össze egyenlőre, de már kotlunk a saját szerzeményeinken is. Karakteres hangú, színpadképes, megbízható énekesre vadászunk!
Telefon: 0620-423-9706, web: www.uresjarat.hu, E-mail: uresjarat@uresjarat.hu
   
Amunn 2012. febr.. 8.  06:11 247
Csoki!
Numetal zenekarhoz keresünk 2 ritmus gitárost.Szeretnénk egy olyan bandát létrehozni akik dallamos és viszonylag populárisabb zenét játszanak.Hogy tudd milyen zenére gondoltunk:pl,Linkin park,ill nino,rammstein,Red,sick puppies.És még sorolhatnámJ Főleg budapestiek jelentkezését várjuk.Fellépések adottak,rendelkezünk kapcsolatokkal,személy szerint nagyábból mindenhol felléptem már Budapesten.Ha érzel magadban egy kis lelkesedést,Akkor irj
Email,koko_empt@yahoo.com
Telefonszám:0630-938-6357
Illetve Facebook:
[link]
   
phonorock 2012. febr.. 5.  12:51 246
Sziasztok!
Budapesti, huszonéves tagokból álló, tradícionális rockot játszó zenekarunk keres dobost és gitárost!
Nem kell profinak lenni, egyszerűen élvezd amit csinálsz és tedd oda magad:)
És szeresd a sört:)
ha érdekel akkor a phonophobiarock@gmail.com-ra dobj egy e-mailt!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky