3427 zenekar 12454 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Zenészeket keresünk!

Témakörök
Hirdetés
Zenészeket keresünk!
zzenekar 2010. jan. 28.  11:52 4
Dobost, basszusgitárost, énekest keresünk Budapesten!

Szeretnénk egy olyan zenekart csinálni, ami nem áll meg egy-két "rocktogonos" buli után, ahová mindenki elhívta pár haverját.
Keresünk nem kezdő, nem full profi, lelkes zenészeket, akik komolyan veszik a zenélést, heti min. két próbát be tudnak vállalni és nem linkeskedik el ezeket az alkalmakat ("most nem tanultam meg ezt a számot, mert mégse tetszik".. stb.), tempós fejlődés, sikerek elérése a cél.
A zenei irány:
funky, rock,blues, kicsit jazzes irány,gitár-ének centrikus zene.
Pár irányadó teljesség igénye nélkül: Robben Ford, Paul Gilbert, Joe Satriani, Alice Cooper, Jamiroquai, Jacko, Jazz+Az. Némileg vegyes, mégis egységessé szeretnénk dolgozni a számokat, hogy ebből az irányból alakuljanak ki a saját szerzemények is.
A zenekar még képlékeny ilyen szempontból, tehát minden ötletnek helye van.
Érdeklődni : zzenekar@yahoo.com

skater 2010. jan. 26.  13:13 3
Helló!

Gitárosként szeretnék elhelyezkedni egy pesti vagy környéki működő zenekarban, akik rendszeresen próbálnak
és szeretnék valamire vinni a zenéjükkel (lehetőleg saját zenék)
Én jelenleg is zenélek egy zenekarban, de elég lassan haladunk.
22 éves srác vagyok, jópár zenekarban jártam hosszabb-rövidebb ideig, 6 éve gitározom. Ha
kerestek tagot ritmus vagy szóló posztra, nekem egyaránt megfelel.
Gitárom van, erősítőim vannak.
sokmindenre nyitott vagyok, de amik inkább szóba kerülhetnek: skate jellegű punk zenék,
elektronikus jellegű indie, dallamos indie/core, esetleg dallamosabb metalcore.

Komplett demo jellegű zenefelvételre is vannak eszközeim (www.hangfelvetel.mlap.hu)
hangszer, ének, vokál, kondenzátormikrofonok, dobmikrofonok, 20ch keverő, külső hangk.,
lábmonitor, asztali-mély-fülmonitorok, gitár padlóeffektek, DSP énekeffektek, laptop-PC,
stb. Ezzel még hozzá tudok segíteni az együtteshez.

Ha valaki gitárost keres: email: saosin@vipmail.hu
msn: dipshitbone@vipmail.hu
Kössz, hogy végig olvastad!

Üdv

tandras1977 2010. jan. 22.  19:25 2
Az Empress szólógitáros, basszusgitáros és dobos posztra keres tagokat.

The Empress looking for sologuitar player, bassguitar player and drummer.
Tel: +36 20 3975308

http://www.goodday.hu

brinkly1972 2010. jan. 22.  12:04 1
Hali!
Most alakuló The Kraft nevű zenekarunkba keresünk dobost, basszusgitárost, szólógitárost és billentyűst. Saját dalok készülnek de feldolgozásokat is játszunk.
Komoly hozzáállást, pontosságot elvárunk. Zenei stílus: HIM, Evanescene, Nightwish.
SOS. e-mail: brinkly@freemail.hu

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky