3423 trupă 12355 MP3 a descărca

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Alapítsunk zenekart...

Temă
Hirdetés
Alapítsunk zenekart...
Daemona 2009. dec.. 18.  16:56 113
Helló!
Budapesti 18 éves énekesnő vagyok, és szeretnék valami elvetemült dark-gothic-industrial zenekarhoz csatlakozni, de persze nyitott vagyok hasonló kevert stílusokra is. 6. éve járok hangképzésre .
MSN: vi-ki@freemail.hu
E-mail: daemona91@gmail.com
   
paddington 2009. dec.. 8.  18:10 112
Alakuló budapesti zenekar keres basszusgitárost. Előny, ha esetleg tudsz énekelni. Irány: Babyshambles, Libertines, Kills, Bombay Bicycle Club

E-mail: mukuro11@freemail.hu
   
Musyc 2009. dec.. 7.  18:19 111
Hello!

Alakuló érd-budapest környéki zenekar gitárost, basszerost és dobost keres 16-20 év körül. A stílus popos, rockos, bluesos, punkos, néhol kicsit funkys, és persze sajátos. :) Saját dalok vannak, de az első próbákon feldolgozásokat játszanánk.
Amatőrök nyugodtan írjanak :))) (Sőt, elsősorban ők.)

e-mail: franktyrell@gmail.com
Telefon: 06 30 262 4466
   
Daemona 2009. nov.. 21.  22:28 110
Helló!
Budapesti 18 éves énekesnő vagyok, és szeretnék valami elvetemült dark-gothic zenekarhoz csatlakozni, de persze nyitott vagyok hasonló kevert stílusokra is. 6. éve járok hangképzésre .
MSN: vi-ki@freemail.hu
E-mail: daemona91@gmail.com
   
jazzzz 2009. nov.. 19.  19:10 109
Zenekart szeretne alapítani 1-2 fiatal Ajkán :) aki szeretne a bandában játszani/énekelni azt kérem jelentkezzen
e-mail cím :
ajkai16@citromail.hu
kösziiii :)
   
Viszockij 2009. nov.. 18.  15:51 108
Sziasztok!
Miskolci zenekar billentyűst és énekest v énekesnőt keres.
email:viszockij@citromail.hu
   
paddington 2009. nov.. 11.  23:07 107
Alakuló budapesti zenekar keres basszusgitárost. Előny, ha esetleg tudsz énekelni. Irány: Babyshambles, Libertines, Kills, Bombay Bicycle Club

E-mail: mukuro11@freemail.hu
   
gerge22 2009. nov.. 11.  22:23 106
Sziasztok!

Nemrég alakult zenekarunkba keresünk, kreatív, saját ötletekkel rendelkező, improvizálásra is képes szólógitárost, valamint billentyűst. Jelenleg hárman vagyunk (dob, gitár, basszus - azaz ritmusszekció), néhány hónapja próbálunk együtt. Próbahely van, cuccunk is, utóbbi legyen neked is. Saját dalokat írunk/írnánk elsősorban, magyar nyelvű dalszövegek vannak. Tavaszra szeretnénk koncertképessé válni. Ilyesmiket hallgatunk, mondjuk legyen ez az irány (aztán úgyis az lesz belőle amit összehozunk): Quimby, Kispál, Kaukázus, Hs7, Pál utcai fiúk, stbstb. Szóval dallamos, táncolható, értelmes zenét szeretnénk. Mi 18-24 évesek vagyunk ha ez számít. Keressetek, megbeszéljük a többit!

MSN és mail: gergely.tasnadi@gmail.com
telefon: 20 524 7182
   
eSz_eS 2009. nov.. 11.  15:51 105
Sziasztok!
Győrben szeretnék zenekart alapítani, mellyel saját és mások által írt, spirituális, lelkiséggel és Istennel, valamint az emberi értékekkel kapcsolatos dalokat, énekeket dolgoznánk fel, többféle stílusban. Olyan zenészeket keresek, akik elfogadják a mások vallását, hisznek Istenben és érdeklődnek a lelki élet iránt. Nem a zenei profizmusra, hanem a lelkesedésre, spirituszra és az összhangra szeretnék törekedni, s ezt kérném a jövendőbeli tagoktól is.
Jómagam billentyűn és hegedűn játszom, - nem vagyok profi, de lelkes annál inkább - valamint énekelek. Szeretnék legalább ütőshangszerest, gitárost és nem ártana még egy billentyűs sem természetesen, no meg basszeros sem, valamint énekes, vokalista.

   
One Love Reggae Rádió 2009. okt.. 30.  02:41 102
Sziasztok! Aki szeretne reggae zenekarban játszani, az írjon a blackstar69@citromail.hu címre! részleteket ott mondok! Köszi és üdv!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky