3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Alapítsunk zenekart...

Témakörök
Hirdetés
Alapítsunk zenekart...
zongora59 2010. okt.. 18.  08:39 173
Zongorista, szintetizátoros, énekes vagyok. Külföldre járó zenekarba beszállnék. Énekes hangszereseket és énekesnőt keresek. Üdv: László
Tel.:+36702730546
e-mail: zongora59@gmail.com
   
Effeta 2010. okt.. 12.  12:26 172
PRÓBAHELY KIADÓ
A próbaterem újpesten található, Budapest, (Külső) Váci út. 40.
A terem( 40 m2 -s, hang és hőszigetelt terem, 24 órás őrszolgálattal, éjjel nappal használható,
próba és pakolás céljára is, zenekari busz is őrzött helyen maradhat
3 teremből most egy kiadó még!!!

Saját cuccaidta lent hagyhatod, üresen kiadó a terem!

Ha bármilyen kérdésed lenne, akkor mail-n keresztül is elérsz, - vagy
telefonon.Horváth Attila , info@effeta.hu
telefon: +36 20 516 4601
   
erika nagytelki 2010. okt.. 6.  18:27 171
Ha pénzre van szükséged, mert zenélni szeretnél és nem dolgozni, regisztrálj itt: [link]
Ha kérdésed van, vagy ha nem megy annyira az angol: erika.nagytelki@gmail.com
   
zongora59 2010. okt.. 4.  08:32 170
Zongorista, szintetizátoros, énekes vagyok. Külföldre járó zenekarba beszállnék. Énekes hangszereseket és énekesnőt keresek. Üdv: László
Tel.:+36702730546
e-mail: zongora59@gmail.com
   
Cujek 2010. okt.. 3.  11:33 169
Üdv!
Miskolci rock/metal zenekarba énekest - vagy énekes-gitárost keresünk!
Bővebben email-ben:
kojoepeter@hotmail.com
Előzmény:   EmilyRose    2010. szept.. 28.  20:35  
EmilyRose 2010. szept.. 28.  20:35 168
Miskolc környéki 18 éves lány keresek egyéneket valami jó kis hobbizenekar kiötlésére, aztán ha összeszoknánk és én is megtanulnék énekelni, akkor lehetne komolyabb is. ( Mert szeretnék megtanulni normálisan énekelni, most csak olykor-olykor kapok el jó hangokat... ) ( én általában rockot, szimfónikus metált, néha psychobillyt hallgatok, de úgy általában véve mindenevő vagyok gyakorlatilag és bármit meg tudok szeretni műfaji behatárolás nélkül . )

Igazából még nincs semmi kiforrott gondolat...

Ha mondjuk te egy tapasztaltabb női vagy férfi énekes vagy, összeállhatnánk, segíthetnél fejleszteni magam és lehetne akár acapellás módon, csak úgy vokálban csinálni a dolgokat ;)

Kérlek, ha felkeltettem az érdeklődéseteket, írjatok.
   
Csodapók 2010. szept.. 27.  20:45 167
Alakulóban lévő budapesti alternatív-elektro-pop-rock zenekar keresi 20-30 év közti basszgitárosát.
Irány: csak saját számok, magyarul. Egy lemeznyi dal már megszületett, csak össze kell raknunk.
NEM hobbizenekar és NEM haknizenekar! Zenetudósok és zeneipari szakmunkások, ne jelentkezzetek!
Küldj mailt, küldök zenét!
csodapok@index.hu
   
muzsikazene 2010. szept.. 26.  15:06 166
Profi zenészekből alakuló rockos felütésű triphop zenekar keresi billentyűsét. Rutin, felkészültség, cucc alapkövetelmény.

muzsikazene@gmail.com
   
D.Soma 2010. szept.. 23.  23:37 165
Sziasztok!
Budapesti(ill. környéki) AMBIZIÓZUS, SZÍNPADRA TERMETT, rákendrollfigura(=tökös gyerek) gitáros-zeneszerzőt keresek zenekar alapításhoz.Akiben a tudás már megvan, a hit (még) megvan önmagában és a zenében,aki nem adta fel, h lesz belőle valaki..szóval 20 és 30 között valahol.(más hangszeren játszók jelentkezésének is örülök). Én énekes-dalszövegíró vagyok. Stílus:dallamos rock, a glamtől a hardig minden belefér. Én ilyen Edda, Europe, Guns, Bon Jovi,Gotthard, Nickelback vonalon mozgok. Zenei széleslátókörűség, képzettség, tapasztalat, szerzői véna, megbízhatóság előny(-ezeket én is nyújtom).
Bővebben: davis.roger33@gmail.com , vagy így: 70 947 60 57
Mindenkinek jó zenélést! Csőkutya
   
PRSCE24 2010. szept.. 23.  13:41 164
Üdv!
a budapesti Puhitó zenekar énekes/énekesnőt keres!Nem metal nem blues nem vendéglátós!
Hallgass bele és ha el tudod képzelni magad benne írj vagy hívj:
www.puhito.hu
+36-30-203-7768
pastorelli@mail.datanet.hu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky