3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Énekest/énekesnőt keresünk!

Témakörök
Hirdetés
Énekest/énekesnőt keresünk!
Spike MC 2009. jan.. 22.  20:43 41
Hip-Hop Banda keres énekelni tudó lányt a bandába, pest vagy pest környékéről, vagy ha messzeb lakik és szeret utazni akkor úgy is megfelelő:D

msn: spikemc666@hotmail.com
   
eambrus 2009. jan.. 18.  14:44 40
Hali! Ütős énekest keresünk egy Budapesti Blues-Rock bandához! Nem kell, hogy profi legyél, csak legyen hozzá kedved! Az életkorunk 15-20, de nekünk nem a kor, hanem a zene számít. A próbák az Artist Factory-ban lesznek(www.artistfactory.hu), ez a Margit híd pesti hídfőjénél található. Egyenlőre csak feldolgozásokat, és pár saját számot játszanánk, de később jönnének fellépések is. Persze még mindegyikőnk tanuló, úgyhogy a próbák és a fellépések leginkább az iskolaszünetekben, és hétvégenként lesznek, de komolyan gondoljuk. Ha érdekel, dobj egy mailt az eckhardt.ambrus@gmail.com címre, vagy hívj a 0630/3668359-es telefonszámon!
   
nickakos 2009. jan.. 17.  11:00 39
modern metálra keresünk énekest és basszert. ének irány: subscribe, slipknot, system, solution,mudvayne, bfmv,...(tiszta ének+hörgés,üvöltés)
bass irány: subscribe,solution(tehát slap-tapping ilyesmi(slap mindenképp)
bővebb info: nickakos@msn.com
(amúgy 18-19 évesek vagyunk)
   
drake 2009. jan.. 16.  00:06 38
Sziasztok. Mi két rapper Hori és Stoci rapptársat keresünk.17-22 év év körül körülbelül.1-2 éveltérés nem vészes.de 17 felett ha lehet.előképzettség nem létfontosságú.Itt van egy link,ahol megtudjátok hallgatni a régebbi zenénket,de ennél sokkal jobbat szeretnénk csinálni az új csapattal:
www.myspace.com/horiwoodrecords

érdeklődni lehet a :
hori_stoci@citromail.hu
   
bali02 2008. okt.. 13.  23:08 37
Sziasztok!
Egy pop-rock bandába keresünk énekes/nő-t!!! A próbahely Szentendrén található. Tehát Szentendre és környékéről várjuk a jelentkezőket, akik komolyan elhatározták h zene nélkül nem tudnak élni, és ezzel akarnak foglalkozni szabadidejükben. Mivel saját számokat játszunk, fontos hogy légy kreatív! Szóval akinek felkeltettük az érdeklődését az írjon a bali2005@vipmail.hu címre!!!
   
kedu 2008. okt.. 13.  12:32 36
Érdi partyzenekar ÉNEKESNŐT keres!
06709450087 www.tranzitzenekar.5mp.eu
   
zsoltmaszlag 2008. okt.. 12.  17:45 35
Tapasztalattal rendelkező énekeslányt keresünk party zenekarba! Csak fix tagnak érdekel! Fontos a jó megjelenés! érd: zsolt.maszlag@gmail.com
   
Katarzia 2008. okt.. 8.  15:28 34
Incubus tribute zenekar alapításához, 29 éves, gyakorlott, bp-i énekesnő, zenésztársakat keres! mail:vaklazac@gmail.com
   
Acsak 2008. szept.. 30.  15:51 33
ÉNEKES KERESTETIK!!!

nemrég alakult miskolci zenekarunkba keresünk énekest, elsősorban 17 és 20 év körüli lányokat és fiúkat egyaránt. A stílust nem nagyon tudnám behatárolni, de leginkább post rock-os, kicsit alteros, néhol ska-s:):):D
Kikötés csak annyi lenne hogy legyél kicsit kreatív és legyen egy kis szövegírói képességed.
Ha érdekel akkor írj tommacsi01@freemail.hu -ra és a többit utána megbeszéljük.
Sziasztok.
   
southrebel 2008. szept.. 29.  22:25 32
Énekes/Gitáros komoly, megbízható embereket keres, akik mellesleg nem riadnak vissza ha vokálozni kell:)Játszottam már több zenekarban, főként Metallicát nyomtam, régit-újat egyaránt, de játszottam már egyetemi bulikon Chuck berry-t, Jailhouse rock-ot is:)
Szóval nyitott vagyok mindenre...
southrebel@freemail.hu vagy:
0620/3212271
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky