3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Énekest/énekesnőt keresünk!

Témakörök
Hirdetés
Énekest/énekesnőt keresünk!
hozntrogers 2009. aug.. 7.  15:45 71
Sziasztok ! Szólógitárost és énekes hölgyet keres budapesti együttes. Stílus: 60-70-80-90 évek és napjaink legtáncolhatóbb slágerei.( feldolgozások rock and roll, rock, funky stílusban ) Rendszeres fellépési lehetőség ( saját klubest ) , heti 1 próba. További infók: www.hozntrogers.hu
   
Effeta 2009. aug.. 6.  19:21 70
ÉNEKESNŐT KERESÜNK, SOS SEGÍTSÉG -SUNRISE!!!

S.O.S. SEGÍTSÉG KÉRÉS!!! AKI HALLJA ADJA TOVÁBB!!!!
Énekesnőt keresünk!!! jajj valamit nagyon elszúrtam!!! kaptam egy mail-t egy gyönyörű hangú énekesnőtől, de kitöröltem és nem tudom visszaigazolni, aki tud segítsen
az egyik dal a Sunrise volt a másik, Aint no sunshine...szóval, ha valakinek az ismerőse vagy itt olvassa az üzenőfalon, akkor szóljon, hogy küldjön egy másik mailt, az elérhetőségével.
info@effeta.hu, 06 20 516 4601

ezer köszönet H.
   
Lali76 2009. júl.. 30.  20:34 69
Hello! Mosonmagyaróvári zenekarba tapasztalt énekest és gitárost, keresünk. Ének cucc van. Irányvonal: Morrissey, Placebo, Joy division, Editors. Vannak kész dalok is, de jó, ha van saját ötleted! Elsősorban saját dalokat játszanánk. Elérhetőség: late@freemail.hu
   
pronyó 2009. júl.. 28.  16:12 68
Énekest keresünk érdi Trash metal - Hard Core zenekarunkba!
A hangulat nagyon jó nálunk, saját próbaterem stb. . Slayer, Sepultura irányzék, illetve saját számok.
Várjuk a jelentkezéseteket! Csak bátran! 8)
Érd:. pronyo@gmail.com, 0620-516-6186
Előzmény:   Effeta    2009. júl.. 19.  06:01  
Effeta 2009. júl.. 19.  06:01 67
Énekesnőt (vokalistát) keresünk!
Az EFFETA zenekar énekesnőt keres, képzett hangú, jó fellépésű, vagány
csapattag személyében. Ha van kedved csatlakozni egy igazán őrült és pörgős bandához, akkor most itt a lehetőség! Mit csináltunk eddig? 4 lemezt, 3 videó klip-et, több tucat fellépést, (Sziget, Pecsa, Efott, Tokaj-hegyalja, Rockmaraton, Jam, Alkatraz…nézd meg a honlapunkat: http://www.effeta.hu info: 06 20 516 4601, vagy írj: info@effeta.hu
   
gorphe 2009. júl.. 18.  12:15 66
Sziasztok!

Budapesti heavy metal zenekarba keresek férfi énekest!

Irányvonal: Iron Maiden, Judas Priest, W.A.S.P. , Queensryche stb. (természetesen nem szűkül le csak ezekre a zenekarokra az irányvonal, inkább az ének szempontjából próbáltam belőni a vonalat)

Elvárás:
-minimum 3-5 év zenei tapasztalat
-megbízhatóság

Ha érdekel a dolog, írj bátran további infókért és megbeszéljük a részleteket!: gitarfeszek@freemail.hu
   
zgaal 2009. júl.. 11.  12:50 65
Sziasztok!
80-90-es évek rockslágereit (Whitesnake, Bon Jovi, Deep Purple, Billy Idol, AC/DC, Led Zeppelin, Gary Moore ..stb)
játszó budapesti zenekar vagyunk és énekest/énekesnőt keresünk. 35-45 év között mozgunk a korban. Ha érdekel, írj
z.gaal@t-online.hu
   
Mr. Hyde 2009. jún.. 30.  23:36 64
Frissen alakult, industrialis hanzással kacérkodó, modern hangzású rock zenekar keresi DALSZÖVEGÍRÓ ÉNEKESÉT. 19-22 korosztályban. Budapest és környékén. info: kedvesjoco"kukac"freemail.hu
   
Madison 2009. jún.. 29.  17:53 63
Működő rock and roll zenekar,bulikkal lekötve keresi megbízható,rutinos, szinpadképes énekesnőjét,hosszútávra 35 éves korig.
http: //www.madisonlive.atw.hu
06 20 9113 762
   
yano 2009. jún.. 18.  08:23 62
ÉNEKEST keresünk üvöltözni, kiabálni, tudó "scream-er", Metalcore alapú zenéhez (Killswitch Engage, stb)
Próbák Budapesten, korhatár 20 felett.
Ide írhattok: bajnogel.janos@sgo.fomi.hu
Telefon: 06205762084
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky