3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Zenekari fórumok » Queen Unplugged Project zenekar fóruma

Témakörök
Hirdetés
Vissza a zenekar oldaláraQueen Unplugged Project zenekar fóruma
Mona 2008. ápr.. 21.  10:45 78
Tyűha srácok, ezekért már megérni komoly jogdíjat kérni!!! :D
A John Deacon Fan Club-tól... nos, Bhagavad-Priya szerény szavaival szólva "enyhén megperecelt az analitikus elmém" :) Naon jól néztek ki... :)
   
sea 2008. ápr.. 19.  18:35 77
[link]
"Néhány" kép egy kis nosztalgiához, "néhány" QUP koncertfotóval ;)
   
tiberio 2008. ápr.. 17.  19:47 76
Pontosítok. Nem élő koncert lesz, hanem exkluzív koncertfelvételek kerülnek képernyőre a QUP, a Red Sox (benne Spike Edney és Jamie Moses), Patti Russo, Jeff Scott Soto és a Queenmania főszereplésével. Továbbá egy rövid "dokumentumfilm" a UK Queen Convention-ről a magyar rajongók főszereplésével. Aki ott volt, annak azért, aki nem volt ott, annak meg azért lesz érdekes ez az élménybeszámoló.:)
   
moondream 2008. ápr.. 16.  15:31 75
jah, technikai okok...........:SSSSS
   
tiberio 2008. ápr.. 16.  09:31 74
Technikai okok miatt 27-én nem lesz koncert. Viszont lesz angliai élménybeszámoló! Képpel, filmmel, sztorikkal!
   
chip 2008. ápr.. 15.  08:41 73
a 26-i munkanap miatt lett igy vagy lehet tudni miért? bár a végeredmény ugyanaz, sztem több ember jött volna szombaton :-/
de azért megyünk :-)
   
tiberio 2008. ápr.. 14.  19:28 72
ÚJABB IDŐPONT VÁLTOZÁS! A (remélhetőleg) végleges dátum ÁPRILIS 27!
   
sea 2008. ápr.. 10.  22:44 71
Valszeg miattam került át :D
Kedves Zenekar! Az imént nekiültem két sör és egy (nagy...) üveg Becherovka társaságában plakátot tervezni... hát nagyon remélem, hogy ez a módszer beválik!!! ;););)
Rrrrrrrkkkkkkkkkkknnnnnnnnnnnrrrrrrrrrrllllllllll...
   
Mona 2008. ápr.. 10.  14:56 70
Naccerű, köszönöm, ezt akartam hallani. :) Megéri vinnyogni. :D
   
sea 2008. ápr.. 10.  14:38 69
És IGEN, IGEN, IGEN!!! Van isten!!! Azaz Ti vagytok azok!:D
Ez most nem a túltengő jajnehogykihagyjakegyqupot lelkesedés, de megszakadt volna a szívem, ha a Brean afterpartyn nem lehetek ott...
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky